folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Yenı Bır Onlıne Oyun!

Yenı Bır Onlıne Oyun!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    www.pokemoncrater.com walla arkadas yolladı lınkı 2 satır bırakamıyorum asmıs oyun bence deneyın bayaa zevklı

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adanakebap
    Khaine
    Khaine's avatar
    Erkek
    iyi güzelde 18lik çarmendır 14 lük dandik bişei yenemedi
    bide o özeeliklerim tam olarak ne olduklarını nası anlicez
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Teşekkürler arkadaşım herşey TBT için şu eti yami yi bulun merak ediyom biriniz yesin çikolatayı göndersin :D

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek
    yaaa yoolda yürürken pokemnonların canını nasıl doldurcaz?bide sizin isimleriniz neler?

Memento Mori...Blossom Geri Döndün:C Mitozla çoğalan milletleri sevmiyorum:|
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    potionlar var onları içicen

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    morportakal
    morportakal's avatar
    Erkek
    cok zevkli bi oyun

bassinyourface
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    benım oyundakı adım b1ng1l.. oyunla ılgılı kısa bılgı verııym sımdı oyunda harıta var 2 adet orada tıkladıgınız harıta bolumune gıdıyorsunuz ve oralarda oklar ıle bırlıkte hareket edıyorsunuz ve karsınıza bazen vahşi pokemonlar cıkıyor onlarla çeşıtlı saldırılarla kapısıyorsunuz.. Pokemonları YAKALAMAk ıcın hp lerını 10 dan aşagıya ındırmenız gerekıyor dıger poke topları ıle ıse daha yuksek hp lerı varken yakalıyabılırsınız mesela master ball la 25 hp sı olan pokemonları yakalayabılırsnız...
    Pokemonlarınız savaştıkça lvl atlarlar ve bu lvl atladıkca belırlı lvl lerde evrim geçirirler bu evrım gecırmelerı Your pokemon team e tıklayarak ordanda pokemonun yanında evolve yazan yere tıklayarak bakabılırsınız..
    Tüm bunların dısında kendınızı gelıstırınce cesıtlı turnuvalar bulunmakta (tabı bunlar bılgısayara karsı) mesela Battla GYM yazan yere gırerek çesıtlı pokemon ustaları gorebılırsınız onların herbırısı farklı zorluk sevıyelerınde vede farklı turlerdedır.. bunları sıra sıra yenerek butun madalyaları (rozetlerı) toplayarak oyunun en guclu en guzel en nadır falan fılan :) pokemonu olan Mew ve MewTwo pokemonlarına sahıp olabılırsınız (bu pokemonlar god modede :) işte boyle bısey ama acayıp sarıyo ben oynamanızı tavsıye ederım... eger oyunda takıldıgınız bırsey olursa yazın cvp verıyım :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek
    kuzenimle şimdi başladık oynamaya...birbirimizi nasıl bulcaz?:Dbide ben oynayan heriflerle savaşamam mı? msla senle kapışamam mı?elinde değiştirecen pokemon varsa deiştirelim:D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    wala bızde arkadaslarla o bırbırımızle kapısma olayını denıyoruz ama daha basaramadık ınş olur :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek
    hoca san savaş daveti yaptım kabul etde kapışak!!!

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    Adr1ck benim nick banada yapın :PP

Toplam Hit: 19289 Toplam Mesaj: 140