folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Yeni Dolandırıcılık Metodu

Yeni Dolandırıcılık Metodu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    underzero bunu yazdı

Istanbul da meshurdur. Denk geldigimde saf ayagina yatip ne oldu diye soruyorum. Diyaloglar:

Kadin: Teyze rahatsiz karsiya gidecek parasi yokmus.
    Ben : Tamam bindirin arabaya ben birakirim gidecegi yere.
    Eveleyip geveleyip beni postaliyorlar

Kadin: Ilac alacakmis parasi yokmus
    Ben: tamam valilikte calisiyorum bekleyin ariyayim sosyal yardim müdürlügünü gelip inceleme yapsin
    Yine postaliyorlar

Kadin : Hastaneden yeni cikmis, ameliyat olmus parasi yokmus teyzenin yardim topluyoruz
    Ben : Tamam polisi ariyayim onlar sosyal yardim ile iletisime gecip yardim ederler
    Bizimde aklimiza geldi ama soyle oluyor boyle oluyor gevelemeleri

Birkac defada videodaki motorcu gibi dolandirici bunlar inanmayin diye bagirmistim.

Bunun gibi ....... yuzunden gercekten yardima muhtac olan insanlara yardim edemiyoruz.

ben de açım diye gelenlere gel yemeğe gidiyordum ısmarlayayım diyorum daha gelen olmadı

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sserkan
    Sserkan's avatar
    Erkek

Hahah gebzede bu dolandırıcıyım diye  gezenleri dolandırır ceplerindeki parayı alırlar :) 

Biz alışığız bu tiplere :) 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek

Konuda dikkatimi çekti ne kadar çok gebzede yaşayan var. Bir buluşmamı ayarlasak napsak diyeceğimde haftasonlarıda iptal oldu 

Titanyumun gücü adına!!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek

bir keresinde Emirgan da trafikte iki kadın yanaştı biri hamile

hamile olmayan "abi arkadaş hamile acilen hastaneye gitmesi lazım bizi şişli etfal'e götürmelisin" filan zırvalamaya başladı

ben de Tarabya istikametine gidiyorum, gelin sizi İstinye de hastane de indireyim dedim

yok abi Şişliye gitmemiz lazım, paramız yok bize taksi parası verir misin? demesiyle zaten trafikte açılmıştı bastım gaza gittim..

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neverland
    neverland's avatar
    Erkek

Bazıları iyi rol yapıyor. İyi rol yapanlara 1-2 lira ateşliyorum, sonuçta bana güzel bir oyun sunuyor adamlar emek var.

Ama standart ölüyom kalıyom açım diyene 1 kuruş dahi vermem. 

Bizim millet bayılır ama böyle süpermen olmaya, sonrası malum :D

Bir gece her zamanki gibi yatağına girip gözlerinin ağırlığına dayanamayıp huzurla uyuduğunu düşün. Sonrasında da hiç uyanmadığını düşünmeye çalıştığında aklında hiçbir şey canlanmayacaktır, çünkü beynin kapalıyken neler olup bittiğini bilemezsin, bu yüzden bu noktayı hayal edebileceğin bir veri yok elinde. Ölüm de tam olarak böyle bir şey. Uykunun 4. saatindeki hissettiklerin, yani; hiçlik, hissizlik. Varlığından ya da yokluğundan haberinin olmaması. Böyle düşününce ölüm biraz daha tanıdık geliyor, daha kabullenilebilir geliyor. Belki de içindeki o çılgın yaşama arzusuna sahip olan egonu ancak böyle ehlileştirebiliyorsun. Aksi halde çılgınca yaşama arzusuna sahip egon sana tanrılar yaratıyor, cennetler vaat ediyor, seni sonsuz bir yaşamın varlığı ve zevkleri ile kandırıyor.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    neverland bunu yazdı

Bazıları iyi rol yapıyor. İyi rol yapanlara 1-2 lira ateşliyorum, sonuçta bana güzel bir oyun sunuyor adamlar emek var.

Ama standart ölüyom kalıyom açım diyene 1 kuruş dahi vermem. 

Bizim millet bayılır ama böyle süpermen olmaya, sonrası malum :D

Valla hic böyle dusunmemistim :D

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byugr
    byugr's avatar
    Erkek

hocam ne kadar artmış bu dolandırıcılık işi leptopu ilana koyalı 2 gün oldu durmandan üçkağıtçılar denk geliyor. biri mesajla kargoya ver paranı hemen atayım diyor biri kurumsal üyeliğim sen bana gönder cihazı dediğin fiyatı verecem ilandanda kaldır vs vs bir sürü. 

Bir namazlık saltanatın olacak, Taht misali o musalla taşında.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    byugr bunu yazdı

hocam ne kadar artmış bu dolandırıcılık işi leptopu ilana koyalı 2 gün oldu durmandan üçkağıtçılar denk geliyor. biri mesajla kargoya ver paranı hemen atayım diyor biri kurumsal üyeliğim sen bana gönder cihazı dediğin fiyatı verecem ilandanda kaldır vs vs bir sürü. 

Dolandırıcı dediğin adam vizyoner olacak ağzı laf yapacak. 8 bin liralık laptobu sen kargoya ver parasını sonra atarım dersen bugün 5 yaşındaki çocuk bile hassiktir git lan götoş der.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhorror
    blackhorror's avatar
    Erkek

yeni nesıl dolandırma yontemı galıba heryerde varlar aman hocam tuzaga dusmeyın :)

salla gitsin ölecez zaten :D
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

ha şimdi kadın hakları

şimdi bu elemanın kamera olmasa millet sapık diye linç edecek

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 3576 Toplam Mesaj: 27
dolandırıcı