folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Yeni Evlilerin Kyk Borçları Siliniyor

Yeni Evlilerin Kyk Borçları Siliniyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frq23
    frq23's avatar
    Erkek

kimse kimseyi zorla evlendirmiyorki evlenirseniz güzellik yaparız diyor istemeyen bekar hayatına devam etsin eski düzen aq devlet ne yapsa yaranamıyor altında derin mevzular olabilir ama dıştan bakınca güzel görünüyor

YalnızAdam
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek

Arkadaş bu ülke nasıl bir ülke ya üniversite harcını kaldırırlar 2. öğretimler biz piçmiyiz der üniversitede evlenenlerin kredisi sıfırlanır ben niye kredi almadım mk ben piç miyim diyenler çıkar. Ulan ne güzel bi teşvik bu evlenen evlenir evlenmeyen evlenmez. Adam mis gibi güzellik yapıyo saçma sapan yorum yapmanın ne anlamı var. Üniversitede milletin evli olması milleti niye rahatsız ediyo onu da anlamıyorum, bir ton evli adam var üniversitede illa elinde bira şişesi bir o kızla bir bu kızla mı gezmek gerek. Evli olunca üniversitelerin yapısı mı değişecek, hiç sanmıyorum. 

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakan363
    Hakan363's avatar
    Erkek

açık öğretim buna dahil mi acaba. normal okulu bitirdim. Şimdi açıktan okusam silinir mi acaba.

www.dunyadailkler.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cem-engine
    cem-engine's avatar
    Erkek

bir mantık hatası var bu işte.sen üniversitede okuyan insanlara evlen diyorsun.onlara evlenince de ayrı yurtlarda bedavaya konaklama bir de burs veriyorsun.sonuca gelirsek zaten ayrı yaşayan ama resmiyette evli görünen insanları diğerlerinden kayırıyorsun.

burda aklıma iki soru daha  geldi

1-nüfusu arttırma projesi olarak düşünsek,ulan kyk yurdunda kalan kızın hamile kalıp,hamileliği sürdürüp çocuk doğurması ya da yurtta çocuğuna bakması saçma.e yani bu bedava yurtta konaklamayla evliliğin birlikte gitmesi imkansız.

2-madem sen evlenip de üniversite sonuna kadar bekar hayatı yaşayacak insanlara torpil geçiyorsun diğerlerine de geçeceksin.şimdi devlet resmi evliliğe önem veriyor diye birlikteliğini resmiyete dökmeyenlerin başı kel mi.ya da benim başım kel mi amk,evlenenlere bu ayrım ne diye yapılıyor.

cem-engine tarafından 02/Kas/13 14:10 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Bu hükümet uçkurlarımızla gerçekten çok ilgili. Cinsel hayat danışmanı gibiler mübarek. Düşün la skimizden. Size ne ak?

while (1<2)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    K4R4B4S4N
    K4R4B4S4N's avatar
    Erkek

Şu an sanırım resmi gazetede yayınlanmadı zaten bir evlilik durumum var yasadan bir kaç ay önce evlenilse geçerli olur mu acaba 

Toplam Hit: 12592 Toplam Mesaj: 47