folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Yeni Evlilerin Kyk Borçları Siliniyor

Yeni Evlilerin Kyk Borçları Siliniyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    berk93
    berk93's avatar
    Erkek

evlen para verelim yerine al sana iş çalış da evlen diyeydi bence daha iyidi :D 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanalcaptan
    Sanalcaptan's avatar
    Erkek

Nasıl bi kafa yapıları var hey allahım ya milleti üniversitede evlendirmeye zorluyolar.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek
    yada gezi olaylarında üniversite gençliğini gördüler biz bunları evlendirelim evlenip çocuk yaparlar sorumluluk duygusuyla fazla hareket edemezler diye de dusunuyo olabilirler

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Efendi
    Efendi's avatar
    Erkek

Aile ve Sosyal Politikalar bakanlığı da yeni evlenen 18-24 yaş arası çiftlere 10 bin TL'ye kadar faizsiz kredi verecek. 4 yılda ödenecek kredi zarfında çocuk olursa kredi bir sene ertelenecek. Bu üç çocuk işinden sonra alır başını gider böyle haberler artık :)

Harabat ehlini hor görme Zakir, defineye malik viraneler var...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asa42
    asa42's avatar
    Erkek
    Tnrsk bunu yazdı
    yada gezi olaylarında üniversite gençliğini gördüler biz bunları evlendirelim evlenip çocuk yaparlar sorumluluk duygusuyla fazla hareket edemezler diye de dusunuyo olabilirler

oha abi komplo teorisini geçtin sen :/

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cem-engine
    cem-engine's avatar
    Erkek

haber fake

http://www.memurlar.net/haber/422525

edit:bu site harici pek bakmadım,ama memurlar genelde güvenilir oluyor.ama umarım doğrudur diyorum

cem-engine tarafından 02/Kas/13 00:04 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    cem-engine bunu yazdı

haber fake değil. bakan böyle olabilebilir diye bi ucundan değdirip geçti. süresi geçen borçlar zaten kyk ile alakalı değil. maliyeye devrolunuyor kredi kesilince. şimdilik bişey yok tabi ortada. tasarı daha.

ayrıca devlet böyle bir şey yapacağına 30 yaşından önce evlenene 50bin ceza kesicem deseydi iyi olurdu dimi mk. deveye diken, böyle insanlara sken yaranırmış.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

çok enterasan tepkiler gelmiş bu yapılan iyi bir hareket değil mi abi neyi eleştiriyorsunuz anlamıyorum ben 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

daha okuyan insanları iş garantileri bile yokken evlenmeye teşvik etmenin amacını söyleyin kardeşlerim,ben yanlış düşünüyo olabilirim elbette

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akustikelektrik
    akustikelektrik's avatar
    Erkek
    Lotus bunu yazdı

çok enterasan tepkiler gelmiş bu yapılan iyi bir hareket değil mi abi neyi eleştiriyorsunuz anlamıyorum ben 

hoca şimdi mühendislikte hazırlık zorunlu okuyan birisi yaklaşık 18 bin lira kredi alır,iki kişi toplam 36 bin lira eder..36 bin lira oldukça iyi para,bu parayı kurtarmak için yapılacak evlilikler olacaktır.Madem üniversite okuyana destek verilmesi amaçlanıyor,neden evlilik şartı var? Okurken evlenmeye teşvik değilmi sence bu,yanlış kararlar ve yanlış evliliklere yol açmayacak mı?

Toplam Hit: 12580 Toplam Mesaj: 47