Yeni Hack Programları...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    casanowa
    casanowa's avatar
    Erkek
    holyone"dan yep yenı tahrip gucu yuksek, hatta piskopat derece olan hack programalrı yapmasını ıstıyorum... sıtedekı proglar cok eskıdı artık....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CeLL_O-Mc
    CeLL_O-Mc's avatar
    Erkek
    bencede sana katılıyorum.casanova

XxX-M@NY@XxX 199o ¨¯¤¯¾ He®KêS LåM€® ôLãßiLi® åMã Hã©Kꮹ ãSLå ¹³²¯¤¯¾
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek
    Walla tahribat.com proramları yaratıcılık istio cunku bi baska benzeri olmayan seyler koyyom. Su aralar walla cok bişe gelmedi aklima, adam gibi bi 3D oyun yazmai düsünüom bos durmaktansa, siz fikir werin ben yazim :)

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    peder
    peder's avatar
    Erkek
    HolyOne iLk önce şu siteyi toparLamanı isterim..
    Ne Mod belli ne admin ne başka bişi almış başını gitmiş...Uzun zamandır girmiyordum dün bir girdim afedersin ama midem bulandı..Senden tek istediğim şu siteyi en kısa zamanda toparlaman olacaktır..
    HolyOne cevap bekliyorum..Başkaları cevap vermesin..

TaNRı TüRKü KoRuSuN ve YüCeLTSiN
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MoMoSH
    MoMoSH's avatar
    Erkek

Yaw holyone..hoja..
    3d li oyun felam yapıcam dedinde aklıma bi gemi ticaret oyunu yapsan nası olur..
    hani amiga zamanında vardı ya Ports Of Call..
    Onun türünde bişe valla cok super olur..yakışırda valla sana
    yada bi araba yarış oynu yap..içinde anadoldan murattan serçeden varana kadar araba olsun ööle
    ferrari felam olmasın..
    yani bende bi proje var ama yapamıyorum..
    bu araba yarışıyla ilgili
    hoja ben sana bu projeyi öseline atayım..
    beyenirsen yaparsın..

saygılarımla........................

MADEM Ki ERMENiSiN, iSTEMEDEN VERMELiSiN :) puhhah
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    casanowa
    casanowa's avatar
    Erkek
    bence oyun fılan yazmaya hıc gerek yok, cunku ıyı bısey cıkıcagını hıc sanmıyorum... oyun yapan yeterlı fırma war bence... holyonenın dedıgı gıbı esı benzerı olmayan manyak piskopat olumcul programlar yapması lazım... (ilk baslardakı gıbı...)
    holyonenın yaptıgı programlarla kac kısının hayatını kararttım bı bılsenız...
    neyse bıde eskıden, ama cok eskıden, holyone murıdlerıne cok daha yakındı artık o yakınlıgı goremıyorum... ıcqdan bı mesaj atıyoz ona bıle cevap vermıyo... (eskıden konusurduk ıcq"da holy...)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CeLL_O-Mc
    CeLL_O-Mc's avatar
    Erkek
    walla bence beleş site verebirsin.ondansonra oyunda guzel fikir mail hack programları ask solucanı gibi bisi yapsan mesela lovsan virüsünü daha iyi bir sekilde yapabilirsin yada bana lovsan"ı indirebileceğim bi side söleyebilirsin :) ne bilim mail verebilirsin bence proje x gibi bi oyun yapabilirsin ben sana oyun hakkında bilgi alabileceğin bi link te vereyimhttp:www.3dturk.com ondan sonra download arsivi yapabilirsin download konusunda yardımcı olabilirim.eğer istersen. crackler cd-keyler onlinelarla sohbet gibi. holyone bunları yapabilirsin.Dediğim gibi download konusunda yardımcı olabilirim adresleri vermek gibi böle seylere hevesim istersen su anda sana 200 tane program link"i bile onerebilirm.mailim:zxpman@mynet.com (hacklemeyin hem 14 yaşındaki bi cocuğun mailini hacklemek gunahtır...

XxX-M@NY@XxX 199o ¨¯¤¯¾ He®KêS LåM€® ôLãßiLi® åMã Hã©Kꮹ ãSLå ¹³²¯¤¯¾
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gvzmucize
    gvzmucize's avatar
    Dişi
    yaaaa holy hoja ben şunu söylüyorum bu forum konuları iice kendini dağıttı elbetteki aşk eğlence olacak ama bunlar iice uçtu hoja öle aklına esen forum konusu açmasın şu konuları bi toparla bea

aşk bakmakla başlasaydı öküz trene aşık olurdu:)))
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hilmi_polat
    hilmi_polat's avatar
    Erkek
    holy bea bırak oyunu moyumu ya adım akıllı bir netteki bir cok programı derlemesi olan bir prog yaz???

I dont know what do you heard about me!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    yaw şimdi burada bir tek adminlere çatılması yanlış die düşünüyorum ben.

Çünkü adminler yada modlar belli bir düzeyden sora hiç bir şey yapamıyorlar.. Şimdi bir girin forumlara.. bir tek gereksiz konu varmı??? hiç bir tane bulamzsınız... çünkü tertemiz, hepsi elden geçmiş ve temizlenmiş....

Ama adamlar hack konusundan çok aşk konusu açıyorlar kardeşim... şu beni terk etti ne yapıpyım.. Yada adamlar şu forumda 50 kere açılmış trojan nası gönderilir konusunu tekrar tekrar açıyorlar.. EE.. ne böyle bir durumda adminin modun holyone ın ne yapmasını bekliyorsunuz????

buradan sora iş adminlerden çıkmış userlara kalmıştır millet... Gösterin hadi bakalım.. birazda iğneyi başkasına çuvaldızı kendinize batırın...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    madem holy fikir istiyo ben söliim. ne istediğimi...

şimdi senin şu caps fix die bir programın vardıya bir klasör içindeki dosyalın tüm harflerini küçültüydu..

işte benim sornunumu söliyim..

benim 20 gb lık hdd de sadece mp3 var.. ve 20 mb boş :)

şimdi buradaki mp3lerin yarısı büyük yarısı küçük harf.. ama hepsi kendi klasörlernimi içnde.. mesela

-yerli
    --gökhan özen
    ---aramazsan arama
    --ibrahim tatlıses
    ---tek tek

şimdi benim istediğim benim gösterdiğim tüm klasör ve alt klasötlerin içindeki tüm dosyaların isimlerini değiştirecek bir program.. eğer yaparsan çok makbule gececen abi :))

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
Toplam Hit: 9624 Toplam Mesaj: 30