Yeni Hack Programları...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    the_Rock_ula
    the_Rock_ula's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı:
    -----------------------------
    Walla tahribat.com proramları yaratıcılık istio cunku bi baska benzeri olmayan seyler koyyom. Su aralar walla cok bişe gelmedi aklima, adam gibi bi 3D oyun yazmai düsünüom bos durmaktansa, siz fikir werin ben yazim :)
    -----------------------------

Haddimize düşmeyerek bikaç fikir beyan edebilirmiyis yüce Sheyhim?

1. Notepad için keşke microsoft word içinde uyumlu olanı olsa ya. şöle worde bi plug-in gibim yüklesek kenarda küçük bi Tahribat amblemli bi tuş olsa tıklayınca otamatik yasmaya başlasa hatta kısayol tuşuda olsa çakar gibi olduklarında hoooop klavyeden normal moda alıversek kimse çakamasa ne küsel olurdu yaw dimi.

2. renegadealien"nin dediği gibi capsfix"e böyle bir özellik eklense hiçte fena olmaz

3. niye tahribatın kendi trojanı olmasın bööle babalar gibim bishey.
    - Webcamdan görüntü alma olayı olsun (tek resim deyil bildiimiz görüntülü chat gibim hatta onu avi,mpg flan olarak kayıtta edebilelim)
    - Sesli chat olayı olsun mesela mikrofonumuzdan konuştklarımızı kurban duysun yada bis onunkini duyalım)
    - harbi bi ramote kontrol olsun ( artık dial-up bağlanan pek kalmadı pek sorun çıkarmas heralde)
    _ modemle bağlanıyosa telefon numarasını görelim
    _ trojan üyelik istesin mesala bu şekilde o an online olan kurbanlarımısı icq gibi tahribat.com üzerinden icq gibi görelim ip scan olayı bitsin artık
    - network altı bilgisayarlara işlesin :O)
    baba bishey olsun yani herkes bakakalsın

4. bu denyoya hani şu resimdeki yasıları kutulara yasdığımıs koruma olayına karşı resimleri otamatik olarak okuyan bi alet yapılabilir mesela (benim tarayıcım tarattığım resimleri worde aktarıyor bende onu editleyebiliyorsam buda yapılabilir tabi çok iyi bişey olması baya bi uğraşılması gerektiğini biliyoum ama en azından bazı sitelerdekinler salt rakam halinde ilk olarak onları okusa gene bishi)

5. Drag & Fill denen alet sürekli en üstte dursa ve mric scriptlerinde de işe yarasa güsel olur

6. Küfür Sayıcı buna yahoo ve msn"ide ekliyebilirmiyis?

7. Bide trilian türü bishey? icq, msn, yahoo, flan hepsi bi arada ve bunların hack tool"ları(sağ tıkladığımzda inwisble kontrol, fake gönder ne bilimm, brute atak flan gibi bunlar hep yapılmış şeyler ama hiç "all in one" olanı yok hepsi için ayrı bi program kullanıyos hem wakit kaybı hemde şu içq nasıl hacklenir. mail nasıl hacklenir sorularında önemli ölçüde bi asalma olur ehuehuehuehe ) ve botlarıyla birlikte. ayriyeten başka bişeye ihtiyacımız kalmasdı

8. ya niye tahribat messenger olmasın bisim niye yoq? bisim başımıs kelmi saten üye saysı olmuş 13374. bırakın irc yi falan millet tahriban messengerda buluşsun.
    9. tabi gene üyelik isteyen. msj sayısı belirli bi limitle sınırlandırılmış bi sms bomberda fena olmas hani
    daha çok warda şimdilik aklıma başka birşey gelmiyor zaten olmuş saat sabahın 07,40"ı sonra yasarım artıkım onlarıda

Her Hakkı Sakıncalıdır (S)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zemin
    zemin's avatar
    Erkek
    Öncelikle site çok güzel kimseye laf söyletmem bazı hatalar kısa zamaqnda düzeltilir site açıldıya artık zamanla otytyr herşey
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baskenthack
    baskenthack's avatar
    Erkek

HolYone  üsdatım sen işini bılırsın ya neyse..ben sana bişi onerecegım.oyle programlar yazılmalıkı kıme ne tahrıbata nede hacke gonul verenlere dıl uzatamamalı.nerde olurlarsa olsunlar bu kişilerın sonsuza dek net alemınden uzaklastırılması saglanmalı))

yanı nerden gırerse gırsın nete hangı isimle hangı şifrelerle baglanırsa baglansın erişim için hangı paketı kullanırsa kullansın bızlerın etkısınden emrınden cıkamasınlar)))herseyrde gozumuz ustlerınde olsun.

cokmu sacma istedım acaba))))

bu mumkun degılmi.yazarsın sen ben emınım

haydı hepınıze selametle kardeşim..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CeLL_O-Mc
    CeLL_O-Mc's avatar
    Erkek
    holy baba banim aklıma daha manyak bi fikir geldi en iyisi zor ama yapabilirsen sen bi hacker windows'u yarat sağ tıklayınca saldır şifreleri al gibi falan en kıyağı

XxX-M@NY@XxX 199o ¨¯¤¯¾ He®KêS LåM€® ôLãßiLi® åMã Hã©Kꮹ ãSLå ¹³²¯¤¯¾
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CeLL_O-Mc
    CeLL_O-Mc's avatar
    Erkek

azuhahah gulesim geldi bu hack işini iyice kapınca yazdıklarına bakıyorum ve kendime gülüyorum

bence once su denyolunch'a hazırscript yapsanda ordan baka baka su programı ogrensek

XxX-M@NY@XxX 199o ¨¯¤¯¾ He®KêS LåM€® ôLãßiLi® åMã Hã©Kꮹ ãSLå ¹³²¯¤¯¾
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

the_Rock_ula bunu yazdı:

Tahribat.Com özgün programlar üretir.Trojan bizi bozar bak denyo gibi bir program daha varmı?Yok

Ama bak önüne gelen trojan yazmış...

Ha yok tutarda Holyone yazarsa bence bu dediğini yapmasın neden yapmasın ben bir yersem network te 5  tane pc var hepsine bulaşır:)

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    x11 bunu yazdı:

the_Rock_ula bunu yazdı:

Tahribat.Com özgün programlar üretir.Trojan bizi bozar bak denyo gibi bir program daha varmı?Yok ama bak önüne gelen trojan yazmış...

Ha yok tutarda Holyone yazarsa bence bu dediğini yapmasın neden yapmasın ben bir yersem network te 5  tane pc var hepsine bulaşır:)

Ben onu sordum...

Hard formmatterın network wersiyonun çok tehlikeli olacağından dolayı iptal etmiştim dedi.. birde onu yazalı 3sene oldu artık değiştiremem demişti :)

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kNigHt
    kNigHt's avatar
    Erkek

valla bir müridi olarak holy abimiz oyun yapmak istiyosa yapsın

öyle şunu yap bunu yapla olmuyo

hem sitenin neyi varmış bence türk siteleri arasındaki en kral hack sitesi

bu arada madem bi oyun yapacaksın  piyasada bi oyun vardı işte bilgisayarın içine giren virüsleri temizliyodun sende onu benzeri bişey yapabilirsin

FATİH"in İSTANBULU fet ettihi yaştayım......
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    falcon
    falcon's avatar
    Erkek

holy hoja prog. süper hiçkimse böle manyak prog.yapmıyo eline sağlık

sana bir program önerebilirim

türk yapımı bir veri tabanı programı

tarihe gecmıssınde yinede tarihteki yerini sağlamlaştırırsın bence :)

rg  yazılımın yaptığı türkçe delphi yi biliyosundur

sen bence daha iyisini yaparsın istersen paralı yap

para verip almayan nah O boyle olsun

Vurur yüze ifadesi Hyper-V sistemcilerin bitanesi
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    No_ProbleM
    No_ProbleM's avatar
    Erkek

oyun gercekten iyi olur ama ne derece olacak yani bir oyunu yapmak prg yapmaktan hiçbir farkı yok hatta daha zor olabilir bence holy prg yapsın

arkadasların gercekten güzel fikirleri var

hile ile iş yapan,minnet için can verir,namusa hürmet eden,NESLİNE ŞEREF VERİR
Toplam Hit: 9616 Toplam Mesaj: 30