folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Yeni Website Projesi. Ciddi Düşünenlere

Yeni Website Projesi. Ciddi Düşünenlere

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hackingo
    hackingo's avatar
    Erkek

muhabir22 bunu yazdı:
    -----------------------------

benim şu projeyi tamamlayabilmem için evet sadece bu gerekli :)

ne tarz illustrasyonlara ihtiyacin var?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnTiSoZeL
    AnTiSoZeL's avatar
    Erkek

konuyu açar açmaz işe koştum ve yeni geldim.

fikri açıklamak için biraz yazıp çizmem gereken şeyler var en iyi bu şekilde anlatabilirim.

ortaya açıklama yapar gibi yazmıyacağım aklımın yattığı tek bir kişiye hazırladığım dökümanı vereceğim.

bu kişiyi seçmemde müridlerden yardım isteyeceğim.. pm den ulaşan arkadaşlar var 4 kişi onlarla konuşmak istiyorum.

uygun olan kişiyi en iyi nasıl seçerim bunu da düşünerek kısa zamanda tekrar yazacağım.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GangShot
    GangShot's avatar
    Erkek

Hocam valla elime geçipte yapamıycam proje yoktur ama senin dediğin türde bi proje? Yani açıkcası bana pek mantıklı gelmiyor. .net, silverlight, ajax, jquery, javascript falan filan asp.net ortamında kullanabileceğin bütün kodlama tipleri hatta componentleri bile çok ei bildiğimi söyleyebilirim. Hevesini kırmak istemem ama onca satır kodu boşa harcamakta istemem. Gerçekten tutar mı?

adamın teki yarın ölcem demiş yarmışlar ölmüş..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaptanMagaraAdami
    KaptanMagaraAdami's avatar
    Erkek

GangShot bunu yazdı:

Hocam valla elime geçipte yapamıycam proje yoktur ama senin dediğin türde bi proje? Yani açıkcası bana pek mantıklı gelmiyor. .net, silverlight, ajax, jquery, javascript falan filan asp.net ortamında kullanabileceğin bütün kodlama tipleri hatta componentleri bile çok ei bildiğimi söyleyebilirim. Hevesini kırmak istemem ama onca satır kodu boşa harcamakta istemem. Gerçekten tutar mı?

Her şeyden "çok ei" anlıyorsun; ama gerçekte tutar mı diye başkasına soruyorsun. Bütün bunları biliyorsan web piyasasının tam göbeğinde olman ve ne tutar ne tutmaz kendin akıl yürütebilmen lazım, değil mi ? 

Ne hikmetse php,asp, photoshop gibi projeyi yapmak için bilinmesi gerekenleri bilmeyenler sürekli projem var başlığı açarken, bu işleri bilenler ben php,asp vs. biliyorum ama bana proje lazım diye konu açmıyorlar. Enteresan !

:)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek

ne konuda ıyı arıyosun hocam sen aradıgın adamın krıterlerını yazmamıssın kı nasıl bu konuda ben ıyıyım deyıp ınsanlar gelıp yazsın buraya ?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    muhabir22
    muhabir22's avatar
    Erkek

hackingo bunu yazdı:

muhabir22 bunu yazdı:

benim şu projeyi tamamlayabilmem için evet sadece bu gerekli :)

ne tarz illustrasyonlara ihtiyacin var?

şöyle bahsedeyim sitenin arkaplanı tamamen illustrasyon olucak mesela onun dışında birkaç form ve avatar tarzı şeyler, yani ana hatlar o şekilde görünücek?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnTiSoZeL
    AnTiSoZeL's avatar
    Erkek

Evet GangShot senin gibi birini aradığımı söyleyebilirim. Fikire gelince, eğer elindeki güç bende olsa o kadar satır kod harcamaya değip değmiyeceğini düşünmezdim.

Bu işin neleri kapsadığını bildiğini gösteren kişiye ve önceki bir kaç uygulaması hakkında konuşup fikri açıklayacağım .

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnTiSoZeL
    AnTiSoZeL's avatar
    Erkek

Bu işi büyük bir istek kaldırabilir. İnternetten beklentileri olan ve internete yön verebileceğine inanan.

Genel hatları, detayları ve maliyet şu anda düşünülmesi gereken ihtiyaçlar değil. Burada birini arıyorum ! İnanıp istedikten sonra tüm haklarıyla kendisinin olacak bir fikri bekleyen kişiyi.

Bu işin neleri kapsadığını bildiğini gösterebilen önceki bir kaç uygulaması hakkında konuştuğum uygun kişiye şu an da hazırlamakta olduğum döküman postalanacaktır.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek

AnTiSoZeL bunu yazdı:

Bu işi büyük bir istek kaldırabilir. İnternetten beklentileri olan ve internete yön verebileceğine inanan.

Genel hatları, detayları ve maliyet şu anda düşünülmesi gereken ihtiyaçlar değil. Burada birini arıyorum ! İnanıp istedikten sonra tüm haklarıyla kendisinin olacak bir fikri bekleyen kişiyi.

Bu işin neleri kapsadığını bildiğini gösterebilen önceki bir kaç uygulaması hakkında konuştuğum uygun kişiye şu an da hazırlamakta olduğum döküman postalanacaktır.

belki işi kabul edip dökümanları alan adam fikrini araklayıp kendi projesi olarak kodlayacak ? Nasıl güvenebiliyorsun ki ?

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnTiSoZeL
    AnTiSoZeL's avatar
    Erkek

sokoban bunu yazdı:

AnTiSoZeL bunu yazdı:

belki işi kabul edip dökümanları alan adam fikrini araklayıp kendi projesi olarak kodlayacak ? Nasıl güvenebiliyorsun ki ?

Evet bende onu istiyorum kendi projesi olacak, benim tek isteyeceğim kullanıcısı olmak.

Toplam Hit: 7366 Toplam Mesaj: 49