YETER ARTIK

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

arkadaşlar bıkmadınız mı siz bu  yok site hacklemek yok mail hacklemek bırakın artık ya cok buyuk bi sorun varsa mesela ailenizden birine küfür ederse bi toplantı kuralım o kişinin a.q lım cok buyuk bi sorun değil bu ya hepimiz kardeşiz bırakın artık site hackle ilgili sorunlarla doldu

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Designer
    Designer's avatar
    Erkek

senin problemin ne?

burası hacking ağırlıklı bi portal..

napacaktık? örgü tarifleri ile Emine Bederin Mutfağından haberlermi koyalım?

istersen ayda 10 üyeye de 9 numara şiş hediye edelim a.q...

Allam ya....

Sen Yenisin Galiba...... ۩ шшш.ŢдћяỉБהּŢ. םכм ۩
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kaanskaans
    kaans
    kaans's avatar
    Erkek

Arkadaşım galiba yöneticileri, arkadaşları gerçek bir tarikatın cellatları, müritleri zannetti

ne yazıkki burda birbirlerini şişleyenler yok sadece paylaşım ortamı sanal mafya grubu değil :)

[ Ailenizden birine küfr ederlerse toplanıp a.q ] demiş İLGİNÇ

saygılar_

Software Developer
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Desert-Tiger
    Desert-Tiger's avatar
    Erkek
    mesela hergün 1 user canlı cam görüntülü yemek tarifi verebilir :  ) önce adminler :D
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jellLLY
    jellLLY's avatar
    Dişi
    tosun bunu yazdı:

arkadaşlar bıkmadınız mı siz bu  yok site hacklemek yok mail hacklemek bırakın artık ya cok buyuk bi sorun varsa mesela ailenizden birine küfür ederse bi toplantı kuralım o kişinin a.q lım cok buyuk bi sorun değil bu ya hepimiz kardeşiz bırakın artık site hackle ilgili sorunlarla doldu

tosunum

e ozaman tüm hacking konulu forumlar bırakılsın....dewletimizin sitesini hackleyen o...ewlatları bayram etsin......bu mudur?

jelly bone meumeumeue
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    Yok hoca yemek bozar bizi. Öğrenci evinde kalıyorum. Birgün patates kızartayım dedim, kaşıkla yedim :) Çorba olmuştu mübarek.

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek
    siz beni yanlış anladınız ne zamn bi program verseniz çalısmıyor da ne yapmamız lazım adam gibi bi program yok eger biri size takılırsa  adresini verin bana bakın ben ne yapıyorum o cocuga siz bana verin ben hallederim cok basit ya zor değil valla kadir_tosun@hotmail.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    tosun bunu yazdı:

Ya de get işine ya

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kaanskaans
    kaans
    kaans's avatar
    Erkek

tosun bunu yazdı:

siz beni yanlış anladınız ne zamn bi program verseniz çalısmıyor da ne yapmamız lazım adam gibi bi program yok eger biri size takılırsa  adresini verin bana bakın ben ne yapıyorum o cocuga siz bana verin ben hallederim cok basit ya zor değil valla kadir_tosun@hotmail.com

İLGİNÇ

Arkadaşım sein işin gücün yokmu hadi dedik işin yok, bana ıraktaki biri lazım bi koşu dövebilirmisin hadi bakiim

Software Developer
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek
    siz her seyi yanlış anblıyorsunuz ben size bu konuları bırakın demiyorum konusun ama kim gelse diyor ki msn kırma programını nerde bulabilirim (la oyle bi program yok kardeş ) lla new topic mi açalım yani bi sorun varsa verin halledelim da a.q
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kaanskaans
    kaans
    kaans's avatar
    Erkek

o da güzel :) sevgili ülkemden insan manzaraları ... ;)

Software Developer
Toplam Hit: 13921 Toplam Mesaj: 17