Yetersiz Bilgi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LinkinMeTiN
    LinkinMeTiN's avatar
    Erkek
    kısacası herkes heralde "BEN BÖYLE SİSTEMİN TAAA İÇİNE .... " diyor :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MartyN
    MartyN's avatar
    Erkek

fazlasıyla ...

222 gün siteye giriş yapmayı unutan emekli admin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

metin sana katilmiyorum. hocalar kitaptanda okuyup anlatsada senin arastirman gerek elinde internet gibi sonsuz bir kaynak var.

bi dunya insan var uni.de okumamis veya bu tur bir egitim bile almamis ama canavar gibi program yaziyorlar. birileri ogretmeden kendilerini gelistiriyorlar.

rene window ve windows a bi ornekte benden... linux un soylenis tarzlari :: linux, laynaks, linaxs :)

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zep_lin
    Zep_lin's avatar
    Erkek
    metingorener bunu yazdı:

kısacası herkes heralde "BEN BÖYLE SİSTEMİN TAAA İÇİNE .... " diyor :)

metin o sıcayım bu sistemin içine işi lise bitince bitiyor çünkü üniv ler mebden bağımsız ve sizin hocalar kötüyse napalım pamukkale ilk 10da demişsin tamam da türkiyede topu topu adam gibi diyebilieceimiz 2 tane (3 diil) bilg. müh bölümü var ODTÜ ve BİLKENT. boğaziçini bile saymıyorum bak ona göre ha bğziçinin etiketi hala para eder ama eğitimi geriledi çoktannn. saysan bile 3 ediyor dier ünivler niye açılyo biliyon mu? 1.5 milyon örenci giriyo kaçı kazanıyo sanki kazanamıyanlar isyan ediyo böle sistemin diye... Millet isyan etmesin iller birbirini kısakanıyo üniv var yok meselesinden sanki bi bok olucu gibi ünivlerin coğu para etmez hocalar dandik dediin doru ama beenmiyosan sana düşen okumamak. Ayrıca sunu söleyim bilkent zengin olduu için istedii hocayı kendine çekebiliyor parayla. doayısıyla da bütün hocalar yurtdısından doktoralı dünyada sözü gecen adamlar boşuna microsoft adam almıyo bilkennten yani .. ayrıca ünivde öretilen tek ders programlama diil ki .. Sen calculus bilmeden müh olamazsın msela. Büyük ihtimalle algoritmalar dan cok cakmıyorsundur expert olamazsın okumadan belki hacker olursun ama asla MÜHENDİS olamzsın anca bir şirketin güvenlik bölümünde calışırsın...

Gökler Yerler Bir Olmuş, Sonsuz Sıfırdan Fazlaymış.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LiL_CaT
    LiL_CaT's avatar
    Erkek
    a.k ben  Süper lise1 sınıftayım.Sınıfta millet counter mario oynamaktan baska bisi bilmiyor.Ben ortalığın a.kyorum...Okulun pcsinin ip numarasını alıp netten girilen notlarımı değiştircem fırsat kolluyorum...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zep_lin
    Zep_lin's avatar
    Erkek

e tabi bu özellik ve avantaj tahribat üyelerinin tamamında vardır sanırım

Gökler Yerler Bir Olmuş, Sonsuz Sıfırdan Fazlaymış.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Osiris
    Osiris's avatar
    Erkek
    Zep_lin bunu yazdı:

e tabi bu özellik ve avantaj tahribat üyelerinin tamamında vardır sanırım

Nıhahaa tabiki.. Bizim okulun networkünü alt üst ettigim için okuldaki bilgisayarlar gözetim altında sokuyorlar beni.. Ama görücek onlar:D. Öyle bir kod yazdım ki... bizim okuldaki özenti kanadalı, ingiliz webmaster ve adminler nooldunu anlamıcaklar.. 

Bana bakip her zaman gulumseyin.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek

sistemde onemli olan ne kadar yavşak ve yalama olduğun. amaç bişey öğretmek olsaydı milli eğitimde şimdi hepimiz marsta yaşıyo olurduk. memleketten en az 50 tane bill gates çıkardı. milli eğitimin amacı 12-20 yaş arası milleti sokaktan uzak tutmak çünü ne kadar sokakta dolaşırsa o kadar it kopuğa rastlama ve serseri olma olasılığı artar.

ftw
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek
    pezevenk bunu yazdı:

milli eğitimin amacı 12-20 yaş arası milleti sokaktan uzak tutmak çünü ne kadar sokakta dolaşırsa o kadar it kopuğa rastlama ve serseri olma olasılığı artar.

İnternet'in amacıda öyle...

Valla internet olmassa benim evde duracağım yok, dışarı çıkmak hiç içimden bile gelmiyor, kapalı alanı daha çok seviyor...

Antisosyal MitNickKevin

Bilgi ceza, Bilgi suç ve Taşımak ağır. Unutmak ise öğrenmekten daha çok zaman alır...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

kursla dersle kitapla anca programcı olursunuz

ama eğer pratik zekanız varsa programalyaı çok kısa zamanda kendiniz kapabiliyosanız.(her dili) kendinizi geliştirerek coder olabilirsiniz böyle potansiyele sahip arkadaşlar varsa sonuna kadar her konuda yardımcı olurum

Toplam Hit: 7895 Toplam Mesaj: 33