Yetersiz Bilgi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    MitNickKevin bunu yazdı:

pezevenk bunu yazdı:

milli eğitimin amacı 12-20 yaş arası milleti sokaktan uzak tutmak çünü ne kadar sokakta dolaşırsa o kadar it kopuğa rastlama ve serseri olma olasılığı artar.

İnternet'in amacıda öyle...

Valla internet olmassa benim evde duracağım yok, dışarı çıkmak hiç içimden bile gelmiyor, kapalı alanı daha çok seviyor...

Antisosyal MitNickKevin

valla hocam internetin amacı oyle demek yanlış olur.

ftw
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek

Valla hoja benim için öyle...

Yaşıyorsan internet sayesinde yaşıyorum, yoksa çoktan bu hayatdan göçüp gitmiştim, zaten bunalımdayım...

Bilgi ceza, Bilgi suç ve Taşımak ağır. Unutmak ise öğrenmekten daha çok zaman alır...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sword_Of_Darkness
    Sword_Of_Darkness's avatar
    Erkek

hajıı lisedeki halimizi unuttun mu sen?

okulda on tane bil. hocası vardı. sadece iki hoca vardı bana gelip bil. hakkında soru sormayan. hepsi çömezdi. hatta bir işletim sistemi hocası vardı. düşman başına. dersi biz idare ediyorduk.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek

Hoja seni gören öğretmen korkuyordu zaten senden...

Birkeresinden hoca dos komut sistemi diye söze başladı sen hemen ordan atladın hocam dos komut istemi diye hoca ondan sonra konuşmalarına dikkat ediyordu...

Bilgi ceza, Bilgi suç ve Taşımak ağır. Unutmak ise öğrenmekten daha çok zaman alır...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabus
    kabus's avatar
    Erkek
    ingilizce sart olmadan olmaz..

Aşk korkuya peçedir, korku da aşka perde, Allah"tan nasıl korkmaz, insan Onu sever de...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorcerer
    sorcerer's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

işte bende bunları görerek babama diyom baba boşwer üniversiteyi diyom  ver sen beni kaportacıya hiç değilse meslek öğreniriz diyom

Bilmem ne üniversitesi işletme bitirecem gene işsiz kalacam okumuyacam gene işsiz kalacam diyom babama adam nuh diyo peygamber demiyo illa okuyacan..

nah okuda gör :P

Coco cola gibiyim hayatın tadıyım, rocco gibiyim çok şekerim, albeniyim bahanem çok, çikolatalı gofretim beni sevmeyen yok!...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    boster bunu yazdı:

yaw okul boş iş diyom kimse anlamıyo zorla gidiyoz gerçi ama :D

hocalar proje veriyo bitiriyom koyuyuom önlerine nasıl yaptın lem diyolar bi ton üni.liyide cebimden çıkarırım tanıyan tanıyo ;)

ir2 bunu yazdı:

kursla dersle kitapla anca programcı olursunuz

ama eğer pratik zekanız varsa programalyaı çok kısa zamanda kendiniz kapabiliyosanız.(her dili) kendinizi geliştirerek coder olabilirsiniz böyle potansiyele sahip arkadaşlar varsa sonuna kadar her konuda yardımcı olurum

walla alın örneklerler üniversite. bizde bi java hocası vardı. ders 15 dakika sürüyodu. adam javanın hiçbir şeyinden anlamıyordu sıfır yaw adam sıfır. hayatında import java.io.* yazmamış adam. adam paşa paşa geliyodu derse gidiyodu. veritabanı hocası adam mal (devamsızlıktan bıraktı beni) hiç bir sike yarar bişey anlatmadı. Software Engineering diye bir ders vardı bizde program yazıp götürüyosun. Millet c de adres defteri yaptı vb de tek formu programlar. ben yazdım java ile koydum hocanın önüne 4 kişilik guruptu hoca hanginiz javacı dedi. arkadaş beni gösterdi nerde çalışıyon ayakları falan yaptı. çünkü kendi öğretemediğni biliyor

unilere gelince tahribattaki bir çok adam odtü bilkent ve diğer ünilerdeki adamlara basar program yazmada veya tasarımda (gerçi ir2 nin tasarımlar hariç  :))) ).  iü de benim sınıftaki herkesten 1000 kat daha iyi program yazan adamlar var burda ( düşünün ir2 bile :)) ) (ben hariç tabii) .(ya vb de program yazıp vb runtime environment in ne olduğunu bilmeyen adam mı olru? )

programcılık olayına gelince herkes programcı olamaz hakikaten bazen enteresan çözümler bulmak birazda kafa işi.

sonuç olarak burdaki programcı adamlara gelince çoğu ya sınıfta kalmıştır yada lise mezunudur. boyle bir memlekette yaşıyoruz. ben bunu sistemin boktanlığı değil de kaynakların kötüye kullanımı diye nitelendiriyorum

ftw
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabus
    kabus's avatar
    Erkek
    Konus tabi kardesim meydan senin hayde brehh  :)

Aşk korkuya peçedir, korku da aşka perde, Allah"tan nasıl korkmaz, insan Onu sever de...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iskitoxin
    iskitoxin's avatar
    Erkek
    hocadan ziyade bu işte kafa şart. kabus hatırlamıyonmu bizim cool kardeşler ilk üni ye geldiklerinde bilgisayarın açma tuşunu bilmiyorlardı. ikiside bölüm birincisi bitirdi. şimdi çatır çatır prg yazıyorlar. kafa şart. pratik beyin meselesi. bende yok gibi duruyo. kasmadım daha ama bir ara kasacam....

"OYUN BiTiNCE SAHDA, PiYONDA AYNI KUTUYA KONUR..."
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabus
    kabus's avatar
    Erkek

Kafa olmadan hic bisey yapamazsin zaten kafa meselesi möhim mesele..

kimisi kocakafa kimiside kafali iste ...emme biliyosunki kafanin yaninda azim le beton delme olayi ve calisma da var bunlarida unutmamak lazim iskitimtoxinim

Toplam Hit: 2888 Toplam Mesaj: 33