YGS 2010 Soruları Ve Cevapları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

Nitrous bunu yazdı:
    -----------------------------

Andrei bunu yazdı:
    Nitrous bunu yazdı:

tr 25 sos 25 mat 20 fen 20 gelse tbtde sinek kesicem aq:S

resmen ezberci zihniyete hizmet eden bir sınav!

coğrafya tarih biyoloji kimya türkçe hepsi öyleydi.mat kolaydı ama mal gibi sona bıraktık.Ben hayatımda öyle çelişkili bir sınava girmedim hep 2 şık bazen 3 şık arasında kalır mı bi insan:S

Ayrıca ygsde akp kokuyordu resmen farkeden var mı?

2 tane tarih sorusunda var gibiydi. ayrıca fende ampul sorusu da vardı onu kastettiysen .D

evet tarih sorularında kimisinde bariz kimisinde kapalı bişeler yapmaya çalışmışlar. "Türkiye halkı" sorusu mesela

benimde dikkatimi çekti sınav esnasında. bakmak lazım Atatürk ne demiş diye.

sınava saatsiz girdim son 20 mat sorusuda bana girdi. amk kafamın.

geometriye şimdi bakıyom çok kasmışlar :| temel geometriye girmeyen sorular var. fene zaten hiç bakamadım.

türkçe de zor sorular vardı. tarih çok zordu.

işin özeti ygs nin amk. öss rulz :F

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arlong
    Arlong's avatar
    Erkek

matematik koılay gibi görünüyo baktımda sorulara hatta baya kolay direk kafana hiç kalem falan kullanmadan 5 tane soru yaptım

edit: sanırım millet barajı falan açsın herkes iki yıllık bi yerlere yerleşebilsin diye böyle yapmışlar çünkü baya klay sorular demekki ikinci aşamada zorlayacaklar sizi.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

fenden yaptım 11 yanlıs 1 bos :( o kımyadan nasıl sormus marie curie bu kadın fizikçi die biliodum ben :@ tarih çok zordu

10 boşta ondan var bakalım ne olacak hakketen o dönemi görmüş geçirmiş adamı getirsen oda yapamazdı  

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

Arlong bunu yazdı:

matematik koılay gibi görünüyo baktımda sorulara hatta baya kolay direk kafana hiç kalem falan kullanmadan 5 tane soru yaptım

edit: sanırım millet barajı falan açsın herkes iki yıllık bi yerlere yerleşebilsin diye böyle yapmışlar çünkü baya klay sorular demekki ikinci aşamada zorlayacaklar sizi.

Hocam uzaktan bakma, çözümlü soruları çözme, evde tek deneme çözme

hepsi aynı mantık.

Kaç senedir öss, aynı sistem aynı sorular, birden apayrı bir sistemki dershaneler bile bukadarını beklemiyordu sağolsunlar çıkacak dedikleri hiçbirşey çıkmadı.

Eğitim sistemi konusunda girmeyeceğim, tek cümle, imkanım olsa 1 dakika durmam burada, eğitim değil her sistemi boktan bu ülkenin.

İlk sınavda barajı aşsan yeterli, belirleyici olan 2. , s.kilmiş kafalarla şimdi değişen sisteme 2 ayda uymaya çalışacak millet. O kadar seneyi hiçe saydı orospu çocukları.

Tarihten ders çıkaralım diye böyle bir tramva mı yaşatmaya çalışmışlar anlamadım, hayvan herifler öyle sorumu olur.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inception
    inception's avatar
    Erkek

güvenlik parolası istiyo cevap anahtarında

hayir demek için kalabaliga arkasini dönmüs,ilk silahi icindeki öfkesi olan,vadedilen sözlerden nefret etmis,ve bilmek istedigi seyi zaten bildigini farketmis,merakini seven,yarinin sadece onu ölüme yaklastiran bir gün olduguna inanan kisi.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    XpertVision bunu yazdı:

mat ta bir soru yanlış dı sanırım simetrik asal sorusu ben 15 dedim ama 9 da olabiliyor

19-91 var. soru dogru .)

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

Andrei bunu yazdı:
    XpertVision bunu yazdı:

mat ta bir soru yanlış dı sanırım simetrik asal sorusu ben 15 dedim ama 9 da olabiliyor

19-91 var. soru dogru .)

hacı 91 asal değil 13x 7 =91

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

XpertVision bunu yazdı:

Andrei bunu yazdı:
    XpertVision bunu yazdı:

19-91 var. soru dogru .)

cevaplardada zaten 15 diyor

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

Andrei bunu yazdı:
    XpertVision bunu yazdı:

19-91 var. soru dogru .)

aynen o soruda hata var

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    XpertVision bunu yazdı:

Andrei bunu yazdı:
    XpertVision bunu yazdı:

19-91 var. soru dogru .)

soru iptal %90.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
Toplam Hit: 12385 Toplam Mesaj: 101