YGS 2010 Soruları Ve Cevapları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SoloTurk
    SoloTurk's avatar
    Erkek

2 Ay taksidi geciktirsek sınav giriş kağıtlarımıza el koyuyolar, bin kere evi arıyolar, üstelik kaydolurken ekonomik olarak bir baskılarının olmadığını iddia edip sözleşmeye imzayı bastırıyolar KANCIK FİNAL DERSANESİ! tamamen medyatik dersane hiçbir başarısı yok, üç beş kafası kırığı kendine adam tutup besliyolar geri kalanı yolup duruyolar. ÖSS sorularyla benzer bir tane soruları yok kaynakta. Ama dersane kayıt dönemi başlayınca her yere ÖSS'DE ÇIKAN SORU, FİNALDE ÇIKAN soru diye yapıştırıyolar. Bir tanesi de kafasını kırıp kontrol etmiyo ne olduğunu görmeden ooo iyiymiş diye kayıt yaptırıyo lan neresi benzer demiyo kimse. ALLAH final dersanesini bildiği gibi yapsın, bir daha oraya adam yönlendirirsem (3 YILLIK öğrencisiyim) herkesin huzurunda söylüyorum EN ADİİ ŞEREFSİZİM!

Oksijen, belki de yavaş yavaş öldüren bir zehirdir...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozAnkaraguclu
    ozAnkaraguclu's avatar
    Erkek

Türkçe: 36,25

Sosyal: 33,75 (Felsefede sıçtık :D)

Matematik: 7,75

Fen: 2    

İyi yine fena değil :)

"Milliyetin en belirgin niteliklerinden biri dildir. Türk milletindenim diyen insan her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz. " Mustafa Kemal ATATÜRK
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

sosyal 21.5 net çıktı :)

türkçe ve sosyal toplamı : 51.5 Net şu anda..

Matematikden hedef 10-12 net :D

matematik 12 net çıkıyor..

toplam 55-60 arası net bekliyorum.

[22817//kaanabak]
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KGD
    KGD's avatar
    Erkek

Paragrafi bunu yazdı:
    -----------------------------

Yav geometrinin iki sorusu geometriyle alakasız ve mutlak değeri karmalamışlar.

Allah belamı versinki dersanede Tarih ve Felsefe full coğrafya hep yanlış oluyodu tam tersi oldu yedi yanlış tarih 4 yanlış felsefe var.

BURADAN FİNAL DERSANESİNE SESLENİYORUM! SİZİN MEZİYETİNİZE SOKUYUM! GEÇEN SENE DE ÖYLEYDİ! O kadar kitap bitirdim bir tane benzer soru yoktu öss'de TARİH'i hazırlayanların da, FİNAL DERSANESİNİNDE ŞEREFSİNE Sokuyum! Hukuk hayalleriminin çiliğini ziktiler kancıklar.

ağzın bal yesin hoca (:

final dersanesine bişey diyemicemde

sayısalcıyım fenim kötü sayılır bugüne kadar hep sosyalden kapamaya çalışıodum ki az buçukta kapıodum 20 25in altına düşmüodum

herşey bitti sosyale başladım hayallerim yıkıldı ağzıma sıçıldı allahtan biraz felsefeden götü kurtardım

kgd
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Nurky bunu yazdı:

Tek Türkçe'ye bakabildim şimdiye kadar,

40 Soru 0 Boş 32 Doğru 30 Net .)

Anca ağzın kerane karısı gibi laf yapıyor,şöledir böledir abi diye.Açtım baktım bu kazma ne yapmış diye 40 ta 30,o sorularda senin 40 da 41 yapman gerekirdi.Sana düzelsin madalya.asp sitenin kazması madalyası vericem.

:|

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SoloTurk
    SoloTurk's avatar
    Erkek

KGD bunu yazdı:

ağzın bal yesin hoca (:

sayısalcıyım fenim kötü sayılır bugüne kadar hep sosyalden kapamaya çalışıodum ki az buçukta kapıodum 20 25in altına düşmüodum

herşey bitti sosyale başladım hayallerim yıkıldı ağzıma sıçıldı allahtan biraz felsefeden götü kurtardım

Hocam gece gündüz kafamı kırıp ders çalıştım. Ben şimdi salı günü dersaneye gideceğim tarihçinin yanına gideceğim sen mi 6 yanlış çıkardın diyecek şaşıracak bir de coğrafyacının yanına gidecem hocam coğrafyada hiç yanlışım yok full diyecem sen mi full çıkardın diyecek.

Bütün arkadaşlarım felsefe dersine girmedi biz 3-4 kişi sıkıla büzüle bilmem ahlak felsefesi bilmemne felsefesi oturduk Allahın denyolarının ateistlerin şerefsizlerin abuk subuk paragraflarını okuduk. Hiç yanlış çıkarmadığım felsefede 4 yanlış çıktı.

Hayallerimse artık ulaşamayacağım yerde.

Adalet mi bu? Tabi imamhatipliler önerme görüyo mürtelcimleri görüyo takrir-i sükunu görüyo haklılar Osmanlıca terimler sormasalardı ayıptı zaten

Oksijen, belki de yavaş yavaş öldüren bir zehirdir...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cradle-Of-Filth
    Cradle-Of-Filth's avatar
    Erkek

türkçe 33-7
    fen 33-7
    mat 34-6
    sos 15 veya 20 net 
    allah bereket versn. 

WELCOME TO THE INTERNET! -The men are men. -The women are usually men. -15 year old girls are FBI agents.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozAnkaraguclu
    ozAnkaraguclu's avatar
    Erkek

KGD bunu yazdı:

Paragrafi bunu yazdı:

Yav geometrinin iki sorusu geometriyle alakasız ve mutlak değeri karmalamışlar.

Allah belamı versinki dersanede Tarih ve Felsefe full coğrafya hep yanlış oluyodu tam tersi oldu yedi yanlış tarih 4 yanlış felsefe var.

BURADAN FİNAL DERSANESİNE SESLENİYORUM! SİZİN MEZİYETİNİZE SOKUYUM! GEÇEN SENE DE ÖYLEYDİ! O kadar kitap bitirdim bir tane benzer soru yoktu öss'de TARİH'i hazırlayanların da, FİNAL DERSANESİNİNDE ŞEREFSİNE Sokuyum! Hukuk hayalleriminin çiliğini ziktiler kancıklar.

ağzın bal yesin hoca (:

Vay anasını. Benim bir sorunum yoktu ama arkadaşlar pek iyi değil der bizim dershaneye. Beterin beteri varmış demek ki. Sınav'dayım bu arada :)

"Milliyetin en belirgin niteliklerinden biri dildir. Türk milletindenim diyen insan her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz. " Mustafa Kemal ATATÜRK
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Antikky bunu yazdı:

Nurky bunu yazdı:

Anca ağzın kerane karısı gibi laf yapıyor,şöledir böledir abi diye.Açtım baktım bu kazma ne yapmış diye 40 ta 30,o sorularda senin 40 da 41 yapman gerekirdi.Sana düzelsin madalya.asp sitenin kazması madalyası vericem.

ahahaha

başkan ne derse kabulumuzdur :|

[22817//kaanabak]
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wking
    wking's avatar
    Erkek

Antikky bunu yazdı:

Nurky bunu yazdı:

Oha loo, o nası ağır bi yorum :D

Mat: 30 net

fizik: 10d 2y

kimya : 8d 2y

diğerlerine bakmadım.

Böyle sistemi Allah bildiği gibi yapsın. Bizi kandırıp çıkmayacak denilen,

- mantık konusunu soranların,

- ezber değil yorum olacak diyip bizi aylarca ona göre hazırlayan ve sözlerinin arkasında durmayanların,

- türkçede dilbilgisi sorusu sormayanların,

- genel olarak ezber sorarak geleceğimizle oynayanların Allah belalarını versin :)

Toplam Hit: 12382 Toplam Mesaj: 101