folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder YGS Başvuramama

YGS Başvuramama

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    Baracuda
    Baracuda's avatar
    Erkek

ygsye tekrar başvurucam ama sınav yeri tercihinde sorun yaşıyorum. Şuanda trabzonda okuyorum ikametgah adresim istanbul sistemden bir yükseköğretim kurumunda okuyorumu seçiyorum ve ilk merkeztercihi trabzon 2.si istanbul olarak yaptıgımda ilk tercih yalnızca okulunuz veya yaşadığınız il olabilir diyor. Ne yapmam lazım bunun için bilgisi olan varmı yada okulda filan olan varsa hocalara filan bi sorsun

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kalibre
    kalibre's avatar
    Erkek
    bence hiç vakit kaybetme başvuru merkezine git Onlar belki sitemden düzeltebilir. Zaman kaybetme diyorum çünkü dilekçe gönderme gibi bi durum da olabilir onun için ne kadar erken olursa o kadar iyi kalibre tarafından 09/Oca/13 14:07 tarihinde düzenlenmiştir

Herkesin hayatına kimse karışamaz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

bende bu yıl öylesine giriyim diyorumda başvuru tarihi ne zaman bitiyor? Bankaya kaç papel yatırıyoruz

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

sen trabzonda neyi beğenmiyon manyak mısın :D 

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

bende kayıt yaptırıcaktım ya okullar açık mı bugun gidip yaptırayım

"
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    Baracuda
    Baracuda's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı

trabzonda bişeyi beğenmiyorum demedim ama istanbuldan sonra biraz sönük kalıyo birde masrafı çok ama büyük ihtimalle burda kalıcam öylede bi çelişki var :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    Baracuda bunu yazdı
    zeybekustasi bunu yazdı

trabzonda bişeyi beğenmiyorum demedim ama istanbuldan sonra biraz sönük kalıyo birde masrafı çok ama büyük ihtimalle burda kalıcam öylede bi çelişki var :D

he tabi uzun sokak birde forumdan başka bir yer yok orası doğru ama ben oralara hasretim yav. birde olimpiyat köyündeysen daha ne istersin :D 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    Baracuda
    Baracuda's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı
    Baracuda bunu yazdı
    zeybekustasi bunu yazdı

he tabi uzun sokak birde forumdan başka bir yer yok orası doğru ama ben oralara hasretim yav. birde olimpiyat köyündeysen daha ne istersin :D 

aynen onlardan başka bişey yok birde en büyük eksiği sahil kullanımı sıfır sahile aç şöyle güzel bi cafe yada kalkınmada alkollu mekan o zaman bi derece olur. 1 bira içmek için meydana inmek zorunda kalıyoruz havada soğuk sahilde içilmiyo :D  olimpiyatta değilim biltepedeyim 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Aga ben olimpiyata hayranım kendimde kyk da kalıyorum mübarek kümes sanarsın  :D

Arada bi uzun göle sümelaya felan git :) ayın 15 inde ordayım gerçi ben giresunluyumda trabzonu iyi bilirim :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    Baracuda
    Baracuda's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı

Aga ben olimpiyata hayranım kendimde kyk da kalıyorum mübarek kümes sanarsın  :D

Arada bi uzun göle sümelaya felan git :) ayın 15 inde ordayım gerçi ben giresunluyumda trabzonu iyi bilirim :)

bizim yurt olimpiyattanda iyi ya o yönden sıkıntım yok . Geçenlerde ziganaya gittim kayak için finaller biter bitmez kaçıyorum istanbula biraz şarjlanıyım :D

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ershn
    ershn's avatar
    Erkek
    Baracuda bunu yazdı

ygsye tekrar başvurucam ama sınav yeri tercihinde sorun yaşıyorum. Şuanda trabzonda okuyorum ikametgah adresim istanbul sistemden bir yükseköğretim kurumunda okuyorumu seçiyorum ve ilk merkeztercihi trabzon 2.si istanbul olarak yaptıgımda ilk tercih yalnızca okulunuz veya yaşadığınız il olabilir diyor. Ne yapmam lazım bunun için bilgisi olan varmı yada okulda filan olan varsa hocalara filan bi sorsun

Hocam yeni sisteme senin Trabzon'da sınava girmen için İstanbul'da ki muhtarından bazı belgeleri alıp Trabzon'da yaşadığın yerin muhtarına vermen lazım.

İkâmetgâh deniyor herhalde tam emin olamadım şimdi onu alacan işte. Yoksa Trabzon'da girme şansın yok. Oy kullanıyormuş gibi düşün :|

Allah Türktür.
Toplam Hit: 2075 Toplam Mesaj: 24