folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder YGS Başvuramama

YGS Başvuramama

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    Baracuda
    Baracuda's avatar
    Erkek
    ershn bunu yazdı
    Baracuda bunu yazdı

ygsye tekrar başvurucam ama sınav yeri tercihinde sorun yaşıyorum. Şuanda trabzonda okuyorum ikametgah adresim istanbul sistemden bir yükseköğretim kurumunda okuyorumu seçiyorum ve ilk merkeztercihi trabzon 2.si istanbul olarak yaptıgımda ilk tercih yalnızca okulunuz veya yaşadığınız il olabilir diyor. Ne yapmam lazım bunun için bilgisi olan varmı yada okulda filan olan varsa hocalara filan bi sorsun

Hocam yeni sisteme senin Trabzon'da sınava girmen için İstanbul'da ki muhtarından bazı belgeleri alıp Trabzon'da yaşadığın yerin muhtarına vermen lazım.

İkâmetgâh deniyor herhalde tam emin olamadım şimdi onu alacan işte. Yoksa Trabzon'da girme şansın yok. Oy kullanıyormuş gibi düşün :|

eyv. hocam birazdan büroya gidicem bakalım ne dicekler

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmQceR
    EmQceR's avatar
    Erkek

beyler

2 sınıftaym diyelim.ygs ye tekrar girip aynı bölümü başka şehirin üniversitesinde kazandım diyelim.2 sene okuduğum okuldaki dersleri, yeni okulda yok sayabilir miyiz yeni okulda 3. sınıftan başlayabilir miyiz?

Bu Yüce Türk Milleti ne ihanetler gördü hepsinin üstesinden gelmeyi başararak tarihe nice zaferler yazdırdı. Bu Millet Kuva-yı milliye hareketini yeniden başlatır. Sivas Kongresini yeniden toplar, Ya İstiklal, Ya Ölüm diye haykırır ve gereğini yapar. Türk Milleti ihaneti ve hainleri hiç affetmez. Dileğimiz odur ki bu iş sandıkta bitsin, aksi halde "sürüye dalmayı göze alan Kurt, çobanın da, köpeğinde hesabını yapmaz."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek

hocam galiba seçtiğin ikinci tercih birinciyle sınır olmak zorunda . Kpss ye başvururken öyle birşey dediler gibi hatırlıyorum.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EMRE955
    EMRE955's avatar
    Erkek

orada ikametgah adresinin bi önemi yok. Bende aynı sorunu yaşamıştım. İkametgah adesine sınava girmek istediğin ildeki bi adresi yazdığında sorun çözülüyor.

xxx
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    Baracuda
    Baracuda's avatar
    Erkek
    EmQceR bunu yazdı

beyler

2 sınıftaym diyelim.ygs ye tekrar girip aynı bölümü başka şehirin üniversitesinde kazandım diyelim.2 sene okuduğum okuldaki dersleri, yeni okulda yok sayabilir miyiz yeni okulda 3. sınıftan başlayabilir miyiz?

onu okulunla hallediyosun kesin bi bilgi yok o konuda yeni kazandıgın yerddki okul kabul ederse geçmiş oluyosun o dersleri

bu arada gittim ösym bürasouna hallettim adres değişikliği yaptılar sorun çözüldü

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CnkGn
    CnkGn's avatar
    Erkek
    Olm yeter lan kaçıncı girişin :DD Şaka bi yana bende girmeyi düşünüyorum istanbul olsun :|

yo yo yo 1-4-8-3 to the 3 to the 6 to the 9 representing the abq. what up biaatch! leave at the tone...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LethaLImpacT
    LethaLImpacT's avatar
    Erkek

Yav niye giriyosunuz hocalar.

Benden yüksek yaparsanız olmaz :D

Bu arada ücret 40 papel :D

Metalurjist.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    Baracuda
    Baracuda's avatar
    Erkek
    CnkGn bunu yazdı
    Olm yeter lan kaçıncı girişin :DD Şaka bi yana bende girmeyi düşünüyorum istanbul olsun :|

3 olucak bakalım bu sefer nereye gidicem istanbuldan boluya ordan trabzona daha uzak azerbaycan filan var heralde :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yapayzeka
    yapayzeka's avatar
    Erkek
    EmQceR bunu yazdı

beyler

eğer yeni kazandığın üniverstenin programı paralel ise oluyor. değilse olmaz. paralellikten kastım aynı saat ders görmek ve ders içerikleerinin aynı olması bir kaç arkadaşım geçmişti derslerin coğunu kabul ettiler ama bazılarını tekrar alıyorlar

Bir ciceği katledebilirsiniz ama baharı geciktiremezsiniz
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hocam konuyu okumadan cevap yazıom önceden sölendiyse affola aiste başvuru sayfasında soltarafta adresbilgisi değişikliği var onu trabzon yap öyle dene ozaman olur

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
Toplam Hit: 2074 Toplam Mesaj: 24