folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Yılbasında Muslum Baba Yasağı Amk! Abd

Yılbasında Muslum Baba Yasağı Amk! Abd

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheColtfire
    TheColtfire's avatar
    Erkek
    http://msnyasam.milliyet.com.tr/msnDefault.asp?url=http://www.milliyet.com.tr/2007/12/29/son/songal101.asp

"Delilik şüphesiz aptallıktan daha iyidir, Delilik var olmuş bir zekanın yok oluşudur. Aptallık ise var olmamış bir zekanın var olmamaya devam edişidir!"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek

konu yeri yanlış bebeğim

tarkan ı anlamadımda

sabah sabah arabada müslüm dinlersen

wuah muah kıvranır dalarsın.

o yönden bakarsak doğru olmuş

zaten ocağın son günü milletin çoğu kurtlarını silkeleyecek

yorulacak falan filan

otobüste kaymasın düşüncesi hakim bi nevi.

tarkan ı hala anlamadım amk

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheColtfire
    TheColtfire's avatar
    Erkek
    he aq konuyu ben nereye acmısım:D müslüm baba konser vermesede bızım beynımızde sarkıları vs.duyabılıyorum:D

"Delilik şüphesiz aptallıktan daha iyidir, Delilik var olmuş bir zekanın yok oluşudur. Aptallık ise var olmamış bir zekanın var olmamaya devam edişidir!"
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek
    valla fazla aptalca buldum...zaten şu ana kadar mantıklı bir icraat gördüm mü hatırlamıyorum bile...bir kaç düzenleme ile herkes istediğini dinlemeli...

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheColtfire
    TheColtfire's avatar
    Erkek
    way aq lınkıde yanlıs yapıstırmısım  lan hp http://msnyasam.milliyet.com.tr/msnDefault.asp?url=http://www.milliyet.com.tr/2007/12/29/son/songal101.asp

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek
    muslum araptır,arabesk adı ustunde bizimle alakası olmayan bir muzik turudur hee dinleyene bişey demem arabistanda cıkarsa bu tur sarkıcılar.ama yok biz turk'uz ve arabesk bizimdir diyenler söylıyenleride muziklerinide alıp siktir olup gitsinler.tabi yasaklayan zihniyet bu acıdan bakmadıgı için olaya,maksat baska oldugu için karar aptalca.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByALeX
    ByALeX's avatar
    Erkek

Evet haberi okumuştum, otobüs şöförlerine yazık olacak =)

Alim ile Sohbet Etmek Zümrüt ile incidir, Cahil ile Sohbet Etme Günde Bin Can incitir. Alim ile Sohbet Etmek Mertebe, Cahil ile Sohbet Etme Dönersin Merkebe, Eşek Alim Olmaz Kitap Taşımakla Tekkeye, insan da Hacı Olmaz Gitmekle Mekkeye.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    endthe
    endthe's avatar
    Erkek
    bu konun nun silinmesini istiyorum lütfen benim konularımda silindi lütfen bunu silin önemsiz ve gereksiz
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheColtfire
    TheColtfire's avatar
    Erkek

endthe bunu yazdı:
    -----------------------------
    bu konun nun silinmesini istiyorum lütfen benim konularımda silindi lütfen bunu silin önemsiz ve gereksiz

hmm sen ne konu actında sılındı ezuq!!!zuahaha

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Abendrot
    Abendrot's avatar
    Erkek
    BAAL bunu yazdı:
    muslum araptır,arabesk adı ustunde bizimle alakası olmayan bir muzik turudur hee dinleyene bişey demem arabistanda cıkarsa bu tur sarkıcılar.ama yok biz turk'uz ve arabesk bizimdir diyenler söylıyenleride muziklerinide alıp siktir olup gitsinler.tabi yasaklayan zihniyet bu acıdan bakmadıgı için olaya,maksat baska oldugu için karar aptalca.
    Hoca senin amacın ne ?!
    Sitede tartısma cıkartmak mı ?
    Yok arebesk arapların isteyen gitsin arabistana dinlesin vs..??
    Nedir hocam bu sözler yaa? Konu ney sen gidip neye çekiyorsun ayıp ya vallahi ayıp yuh diyorum sana çüş diyorum.. :S
    Şeriat isteyenler irana gitsin der gibi bi söz olmuş bu!!
    Senin amacın bu konuya yorum yazmak değil yok araplara yok sunlara  yok bunlara laf atıp tartısma cıkarmak!
    Aklınla bi sorununmu var hocam senin?
    Ya da hiç aklın yok bu yüzden sorununda yok bu yüzden sende bi skim yok amk !

Ode To Melancholy.. Acı Ve Şarap..Verebileceğin En Ölümlü Tadı Ver Bana!..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Tayyip Efendi Hayatı Acıların Çocuğu haline Gelmiş Vatandaşla Fazla Dalga Geçmese iyi eder, Ab uyumun ben taaaa sokayım Avrupa Bize uysun, Şerefsizlerin Kültürünü neden bize empoze ediyorki bu. Manyakmıdır nedir Psiko Allerjik Vaka, Hayatımız zaten çekilmezdi Tayyip iyice Çekilmez Kıldı. Oturduğun makama Güvenme Tayyip O koltuk Sana Dar Gelebilir.

Yine Sinirlendim yahu Tayyip Allah Belanı versin, Emi.

Bu arada Her boku avrupaya benzetmeye Çabalarken Fakirlik Denen Alt yapıya neden El Atmaz Anlamadım, Lan Lavuk Hak ediyo diyecem isterse yakalasın assın. Tabiki yediğin Her Bokun Bedelini Baban Vatandaş veriyo Babaya Saygısızlık edilirmi Terbiyesiz. Bırak bari Cürümlerini Öderken Hayatımızın tadını Çıkarabiliyorsak az çıkaralım. Töbe Töbe.

Müslüm Babamıza, Arabeskimize, Sigaramıza Bakın Sigara Konusunda kimse Demesin Çocuk Mocuk Evde babasının Püfür püfür İçtiği Sigara Dışarda Çocuklar zehirleniyor Tantanalarına Dönüşmesin. Kokoreçimize, Tuttuğumuz Takımlarımıza, Kafecilerimize, Dolmuşçularımıza, Dokunma..!!!! İşçi kesimini saymadım Çünkü onlar Yaşamıyorlar, Çoktan öldüler.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
Toplam Hit: 3612 Toplam Mesaj: 13