folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Yılbasında Muslum Baba Yasağı Amk! Abd

Yılbasında Muslum Baba Yasağı Amk! Abd

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek

Abendrot bunu yazdı:
    -----------------------------
    BAAL bunu yazdı:
    muslum araptır,arabesk adı ustunde bizimle alakası olmayan bir muzik turudur hee dinleyene bişey demem arabistanda cıkarsa bu tur sarkıcılar.ama yok biz turk'uz ve arabesk bizimdir diyenler söylıyenleride muziklerinide alıp siktir olup gitsinler.tabi yasaklayan zihniyet bu acıdan bakmadıgı için olaya,maksat baska oldugu için karar aptalca.
    Hoca senin amacın ne ?!
    Sitede tartısma cıkartmak mı ?
    Yok arebesk arapların isteyen gitsin arabistana dinlesin vs..??
    Nedir hocam bu sözler yaa? Konu ney sen gidip neye çekiyorsun ayıp ya vallahi ayıp yuh diyorum sana çüş diyorum.. :S
    Şeriat isteyenler irana gitsin der gibi bi söz olmuş bu!!
    Senin amacın bu konuya yorum yazmak değil yok araplara yok sunlara yok bunlara laf atıp tartısma cıkarmak!
    Aklınla bi sorununmu var hocam senin?
    Ya da hiç aklın yok bu yüzden sorununda yok bu yüzden sende bi skim yok amk !

bekliyodum zaten fazla gecikmedi atladı sazanın teki! iyi oku bi tarafından anlamıssın arabeski kendi kulturu diye sayıp dinleyenlerin yanılgıya dustugunu ve bu yanılgıyı bile bile hala savunmalarını surdurdukleri taktirdi siktir olup gitmelerini söyledim metal dinleyen varmı var rock yada rap var ama tutup rap,metal aslında anadolunun bagrından kopup gelmiş köyluler sayesinde ortaya cıktı diyenler varmı yok ama arabeski kendi öz kulturmuz gibi savunanlar var sözum onlara kıt beyinli.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tatarramazan
    tatarramazan's avatar
    Erkek

baal demiş ki : "vıdı vıdı vıdı "

Bu niymiş la?
Toplam Hit: 3613 Toplam Mesaj: 13