folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Yıldız Teknik Makine Mühendisliği

Yıldız Teknik Makine Mühendisliği

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Battista
    Battista's avatar
    Erkek

Sevgili Müritler Yıldız Teknik üniversitesi Makine mühendisliği hakkındaki bilgi ve düşüncelerinizi benle paylaşırsanız sevinirim

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ephesus
    Ephesus's avatar
    Erkek

totoyu kastırır.

Avukat/Hukukçu
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

niye makina? bilgisayar fln oku en rahatı

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

Kendine güvenmiyorsan geliştiririm okuldan sonra ben yaparım demiyorsan bilgisayar okuma amk ookulların herbirinde bilgisayar açmışlar salak salak adamlar bilgisayar mühendisi olmuş. 

Sonunu düşünen varsa deniz ulaştırma işletme okusun.

"bea"
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

ExpirE bunu yazdı:
    -----------------------------

Kendine güvenmiyorsan geliştiririm okuldan sonra ben yaparım demiyorsan bilgisayar okuma amk ookulların herbirinde bilgisayar açmışlar salak salak adamlar bilgisayar mühendisi olmuş. 

Sonunu düşünen varsa deniz ulaştırma işletme okusun.

bilgisayar okumak isteyenlere tavsiye okumayın. yazılım müh. okuyun abicim. ortalıkta bilg müh. dolaşan o kadar salak var ki. adam site yapmış sql inj açığı var. diyorum sistemlerinde güvenlik açığı var. ben 4 yıl bunun okulunu okudum sen ne diyosun diyo. bana :D dedim şifreni çok zor bişey yap. hatta saçma sapan bişey. 25-30 haneli olsun. tamam dedi. 5 dk geçmedi sql inj ile aldım verdim eline. şifreyi :D sonra cevap yok :D msnde cevap bile vermiyo yazdıklarıma :D

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hackworm
    hackworm's avatar
    Erkek

taşak kokar.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asa42
    asa42's avatar
    Erkek

bilg. mühendisliği ile yazılım müh. arasındaki fark ne hocam?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hallederi_55
    hallederi_55's avatar
    Erkek

ZKÜ makina okuyan biri olarak söylüyorum gitmeyi düşünüyosan gitme,çok zor bide hocalar sağolsun iyice kastırıyor zaten zor olan bölümü,harita seç yada inşaat

Edit:Sözlüklere bak bayağa güzel yorumlamışlar

_ICEMAN_
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cyrpt
    cyrpt's avatar
    Erkek

Hocam Makina mühendisliği güzeldir. Girebiliyorsan hiç düşünme.Kendini baya kasman gerekir zordur hocaları gıcıkdır. (yıldızın hocalarını tam bılemıyorum ama) Adamlar yıllardır ugrasa ugrasa afayı sıyırmıstır. Okulu kazanınca sacların dokulur veya beyazlar bunlar olmasa bıle zaten sen yolarsın. Okulu bıtırınce kendını bırazda gelısıtırıp bır seyler katmıssan işsiz kalma sansın yok. Halakı yıldızdan mezunsan guzel bır yerde ıs bulmak ıcın hıcbır neden yok. Lafın kısası ben sorumluluklarımı bılırım duzenlı derslere gıderım calısırım dersen yaz. Yok benım popom kıbardır bu saatten sonra kasamam dersen hıc yazma. Bıraz salacak olursan o okul bıtmek bılmez. Hıı sosyal yasama gelıce burada ıtuden bahsetmıs adam ama bu butun makına muhendıslıklerı ıcın ayndırı. :)

http://www.youtube.com/watch?v=uyytz2TsSYA

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rebellisch
    rebellisch's avatar
    Erkek

hallederi_55 bunu yazdı:

ZKÜ makina okuyan biri olarak söylüyorum gitmeyi düşünüyosan gitme,çok zor bide hocalar sağolsun iyice kastırıyor zaten zor olan bölümü,harita seç yada inşaat

Edit:Sözlüklere bak bayağa güzel yorumlamışlar

yıldız teknik harita nasıldır peki, bbide bu haritanın iş imkanları nasıldır

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baba3232
    baba3232's avatar
    Erkek
    asa42 bunu yazdı:

bilg. mühendisliği ile yazılım müh. arasındaki fark ne hocam?

bilgi.muhde yazilim donanim ve ag var yazilim muh.de ise adi ustunde sadece yazilim.ki bana gore daha iyi tek birseye yogunlastigin icin,icinden girer disindan cikarsin misali.

"Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer, kendi kıçınızın üstüdür...(Friedrich Nietzsche)"
Toplam Hit: 3372 Toplam Mesaj: 19