folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Yok Mu Güzel Bir Oyun?

Yok Mu Güzel Bir Oyun?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

Daha önce Silkroad falan oynadım. Şimdilerde Dota2 ve LOL takılıyorum. Ama yok abi bu oyunlarda harita hep aynı bi süre sonra sıkılıyorum.

Tür çok farketmez gerçekten zevk alabileceğim bir oyun arıyorum açıkçası. Online tercihimdir. Önerileriniz?

#HAYIR
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nverse
    c0nverse's avatar
    Erkek

steamda heroes&generals çok feci sardı. amerikaya gelirseniz birlikte squad felan yapıp eğleniriz.

Converse giyen uzaylı
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KAAMOS
    KAAMOS's avatar
    Erkek

http://www.divinityoriginalsin.com/

bu ara populerleşmeye başladı bu oyun sağda solda adını duyuyorum kickstarterdan fırlama galiba

tam olarak ne skim haberim yok tabii

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

biraz daha açar mısın nasıl bi oyun

#HAYIR
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Last Data Bender
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Erkek

bi oyun vardı evin içinde geçiyor birbirini vuruyorsun ama evdeki eşyalar senden büyüktü böyle zıplayıp duruyorsun online oynnuyordun bayaada güzel bi oyunda adını bulamıyorum:S

你是一個非常空的人
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek
    KAAMOS bunu yazdı

http://www.divinityoriginalsin.com/

bu ara populerleşmeye başladı bu oyun sağda solda adını duyuyorum kickstarterdan fırlama galiba

tam olarak ne skim haberim yok tabii

80 lira yahu steamde :D

#HAYIR
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

Zombi seversen project zomboid tavsiye ederim. Uyuma, kitap okuyarak beceri (aşçılık, marangozluk, balık avlama), yemek pişirme, camlara perde koyma - kaldırma, su, elektrik normal hayatta olan hemen hemen herşey var. 30 TL oyun ben de geçen hafta aldım akşamları takılıyorum. Multiplayer desteği de var gelen olursa akşamları birlikte aynı sunucuda oynarız.

Şuradan yorumlarını okuyun bence:

http://store.steampowered.com/app/108600

DarkSkull tarafından 14/Ağu/14 23:55 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KizilS
    KizilS's avatar
    Homo
    ElizaBeTH bunu yazdı

bi oyun vardı evin içinde geçiyor birbirini vuruyorsun ama evdeki eşyalar senden büyüktü böyle zıplayıp duruyorsun online oynnuyordun bayaada güzel bi oyunda adını bulamıyorum:S

Micro races veya counter strike map i

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Forgotten One
    NigraSilva
    NigraSilva's avatar
    Erkek

Valla adam gibi oyun pek yok World of Warcraft ve Hearthstone önerebilirim, ya da oynamadıysan Diablo formatına çok yakın olarak Path of Exile. PoE bir süre idare eder hırs yaparsan da sonra yine kısır döngüye girdiğinden sıkıyor.

Pathfinder Online geliyor karakter animasyonlarını düzeltirlerse ve düzgünce RP yapacak bir ekip bulabilirsem ona bakmayı düşünüyorum. Pek iç açıcı değil ama şu an için, Pathfinder'ın ismini lekelemese bari. Ne zaman masaüstü bir oyunu mmo haline getirseler berbat oluyor zaten. Ayrıca asya yapımı olarak Ragnarok Online'ın babasından Tree of Savior gelecek, dev blog'unu takip ediyorum her hafta çok güzel olacağa benziyor özellikle Maggi tarafından yapılan oyun içi görseller iştah kabartıyor, müziklerini de SoundTeMP yapıyor zaten, tadından yenmeyecek. Çıktığı gibi ne oynuyorsam bırakıp zıplayacağım üzerine. (=

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nverse
    c0nverse's avatar
    Erkek
    DarkSkull bunu yazdı

Zombi seversen project zomboid tavsiye ederim. Uyuma, kitap okuyarak beceri (aşçılık, marangozluk, balık avlama), yemek pişirme, camlara perde koyma - kaldırma, su, elektrik normal hayatta olan hemen hemen herşey var. 30 TL oyun ben de geçen hafta aldım akşamları takılıyorum. Multiplayer desteği de var gelen olursa akşamları birlikte aynı sunucuda oynarız.

bu oyunun cracklisindide multiplayer oynayabiliyosun.geçen girdiğim serverde adamlar mafya gibiydi 2 büyük aile kurmuşlar ikisi arasında ha biri çatışma ha bire loot savaşı felan,güzel bir server olunca bu oyun çok zevkli oluyor.

Converse giyen uzaylı
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek
    c0nverse bunu yazdı
    DarkSkull bunu yazdı

bu oyunun cracklisindide multiplayer oynayabiliyosun.geçen girdiğim serverde adamlar mafya gibiydi 2 büyük aile kurmuşlar ikisi arasında ha biri çatışma ha bire loot savaşı felan,güzel bir server olunca bu oyun çok zevkli oluyor.

20 gün sonra askerden arkadaş geliyor oyunu beğenirse ki büyük ihtimalle bayılacak o geldiğinde sunucu alabiliriz aylık 4 euro falan. Alırsak buradan gelenler de gelir hep birlikte takılırız. Ama öyle birşey yaparsam oyuncularla uğraşmak istemiyorum zaten suyuydu yemeğiydi zombisiydi uğraşıyoruz bir de milletle uğraşamam. Elimde sopa bile yok belli üstümde fazla birşey yok adam geliyor durduk yere beni öldürüyor uyuz oluyorum. Zaten en fazla 5-10 kişi oluruz kardeş kardeş yaşayıp gideriz :) 

Toplam Hit: 2240 Toplam Mesaj: 44