Yönetimden Duyurudur... 13.09.2009

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek
    valla ayakta alkışlamak yetmez sanırım omzuma alıp hop hop hoplatasım geldi :} yoksa burda kan çıkacaktı :}}

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    R3D
    R3D's avatar
    Erkek

Bencede yerinde bi karar.

Ama tarz biraz sert gibi..... 

"Mey biter saki kalır Her renk solar haki kalır Diploma insanın cehlini alsada; Hamurunda varsa,eşeklik baki kalır..."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek
    Çok tatlı karar oldu yer verilmesin.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Bu konular da tartışılması gerek tabi ama renenin dediği gibi su süreçte konuşulmaması en azından iyi olacak bağlar git gide kopuyor.

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    o6u2
    o6u2's avatar
    Erkek
    forumdaki kürt kardeşlerimizi rencide edebilecek konular-mesajlar oluyordu..aslında tartışmak fikir alışverişinde bulunmak iyidir, bazı şerefsizliklerin ve şerefsizlerin gün ışığına çıkarılması elzemdir ama kafatası milliyetçiliği yapan bazı sayılı müridler her konunun içine ediyordu ve adamakıllı tartışılamıyordu....o nedenle destekliyorum..ama konuların sapıtmasına neden olan müridler uyarılsa daha iyi olabilirdi sanki..

http://kocaer.me
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kroo
    kroo's avatar
    Erkek

yuppi

geç bile kalındı kanaatindeyim :D

bu dünyada da öbür dünyada da yanmanın yolu plajdan geçer
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nihat
    nihat's avatar
    Erkek

bu konulardan kimin neden , neyden , rahatsız olduğunu anlamıyorum.yani özerklik falan davalarında insanların , vatan elden gidiyor , bölünüyoruz yakarışlarından rahatsız olunuyor heralde . en azından ben öyle düşünüyorum çünkü aksi ihtimalleri düşünmek istemiyorum ve diyorum ki gerçekleri göz ardı ederek hiç bir yere gelemeyiz..

biliyor musunuz şunu farkettim , tahribat yöneticileri devrimci kimliğinin altına gizlenmiş birer diktatör kimliği taşıyor..galiba çok ileri gittim ban yiyebilirim ama editsiz kalsın istiyorum bu..

edit yapıyorum şu sebepten : rahatsız olmaktan konu açmak engelleniyor millet kovuluyor ama milletin diniyle dalga geçen şerefsizin biri atılmıyor  üstelik öyle böyle dalga geçmiyor millet birlik olup kovulmasını istiyor ama yönetimden biri çıkıp o yada bu sebepten atılamayacağını söyleyip adamı savunuyor..insanları bu kadar kısmayın spor yok siyaset yok o yok bu yok ne konuşacak bu insanlar.şimdi biri çıkar derki beyenmiyorsan çek git yakındır mına....

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek

iLLuMiNaTi bunu yazdı:
    -----------------------------
    Çok tatlı karar oldu yer verilmesin.
    sabahın bu saatinde bende

çok katı karar oldu yer verilmesin okuyorum:D

///______________
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    o6u2
    o6u2's avatar
    Erkek
    nihat bunu yazdı:

bu konulardan kimin neden , neyden , rahatsız olduğunu anlamıyorum.yani özerklik falan davalarında insanların , vatan elden gidiyor , bölünüyoruz yakarışlarından rahatsız olunuyor heralde . en azından ben öyle düşünüyorum çünkü aksi ihtimalleri düşünmek istemiyorum ve diyorum ki gerçekleri göz ardı ederek hiç bir yere gelemeyiz..

biliyor musunuz şunu farkettim , tahribat yöneticileri devrimci kimliğinin altına gizlenmiş birer diktatör kimliği taşıyor..galiba çok ileri gittim ban yiyebilirim ama editsiz kalsın istiyorum bu..

vatan elden gidiyor tarzı mesajlardan ziyade

"bu kürtlerin alayını kurşuna diziceksin, topunun ***, kürtler şudur budur" vs. yakarışlar rahatsız ediyor olabilir..

geçen zamanlarda siteyi bu nedenlerle terkeden insanlar oldu gördünüz..

zira bu yapılan da aynen bir bölücülüktür..ayrılıkçı çevrelerin asıl istediği işte bu değil midir ? insanların birbirini yemesi ve ırk çatışmalarının alevlenmesi..

tahribat olarak burada en azından buna izin verilmeyecek olması güzel bir gelişme..

görebilene..

http://kocaer.me
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fifsonic
    fifsonic's avatar
    Erkek
    En güzeli olmus en azından bir süre millet birbirini yemez artık

sinir bozucuyum... inatçıyım... anti ciddiyim... kopuğum... kıskancım.. sevimliyim... duygusalım... üff...deli doluyum... çabuk sinirlenirim a$ığım... sahipleniciym... acımasızım... gizemliyim... Ben Bir FENERBAHÇELİYİM (:
Toplam Hit: 14753 Toplam Mesaj: 63