Yonjadaki Embesil .Gif Mesajları....By Fenerist07

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı:
    -----------------------------

icq mirc vb yeni ciktigi zaman ilk su soru sorulurdu

asl ?

cocugun biri soruyor asl ne demek diye

kiz acikliyor Age - Sex - Location

cocuk cevabi yapistiriyor. 25 - Evet - Heryerde

yonca da daha cok yontulmamislari, budanmamislari, kutukleri cikacaktir.

raybanli lacoste li kutukler, 501 li armani donlu kalaslar, dallarinda binytl lik saatli odunlar ve bu kalas tipi odunlara konmayi seven disi kuslar

ki o dişi kuşlar yeni nesil tarafından kaşar diye tanınsada marka meraklısı gothic meraklısı bebelerin de aynı zamanda kendileri olmaktalar :)
    insanı parasına göre değerlendiren maneviyatına bakmadan kendini kültür kraliçesi ilan eden insanlar bütünüdürler ayrıca,
    halbuki 2 x 2 hesabından tut başbakan kim olduğuna kadar bi bok bilmezler onlar için sanat , tarkan ,sezen aksu ,mustafa sandal gibi ses sanatçılarının nerede ve ne zaman konseri olduğudur konserde eğlenmeyi beceremeselerde ..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    bu tip her kızın arkasından kosan,kolpa diesel,armani,versace ile gezen kekolara biz antalyada ''apachi'' diyoruz :)

Amphetamine Logic.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

apachi nin bile bir serefi var :)

biz direk odun diyoruz tornaya girmisleride var ama tornadan cikincada pek bisi kalmiyor     

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek
    işte bu yüzden seviyorum burayı. Ayrıca bunların ne kadar büyük bi mallık-özentilik olduğunu o sikilmiş beyinlerinde kavramaynarın da kendine gelmesini diliyorum.Ama boşver gelmesin. sahteler orjinalleri yüceltir diye bi laf var. bide kızdığım şey "gangsta" anlamını öğrenen (gangıster, sereri, pislik vs) nickine filan gangsta yazay. Gerçekten varsa içinde yaz eyv, ama sırf şekil olsun diye yazanların kuşuna tüm gangısterler çaksın

...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gubarigam
    Gubarigam's avatar
    Erkek

karılarda böye ibnelerden hoşlanıyor.

çünkü kendileriyle özdeş 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    samurai
    samurai's avatar
    Erkek

sen nerden buluyosun bunları kız yonjasına mı açtın yoksa  : )) yada bunlar ortalıkda mı geziniyo  :)

Mart 31 cekiyorsa Tahribat napsin...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    POLECAT
    POLECAT's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı:

biz direk odun diyoruz tornaya girmisleride var ama tornadan cikincada pek bisi kalmiyor     

amk siz ii diyomusunuz biz kürt,keko,abaza vs. diyoz hele geçende gördüm birini amk onla aynı kaldırımda yürüdüğüme utandım o derece yaa abi insan hady bazıları yakısıklıdır bi şeyler yapar güzel olur amk kekosu tarz yaratmaya calısıo ruhun keko amk tiki olsan nolcak tarz yaratsan nolcak. bide şimdi şey moda oldu dans etmeye calısıolar :D break falan bu konuyu acan arkadaş cok güzel bi tespit yapmıs bende ne zamandır düşünüyodum bunları .

Bunları fırsat bilen bazı kız arkdaşlarımızda yollarını bulmuslar örn. bu arkadaş gibi 100 kontör karsılığında soyuncağını vaadedio :D    

http://tr.netlog.com/miss_cigdem_akar

Benim hakkımda

100 knt soyunurum ama dürüst olana ve kntorü yüklerim ondan sonra ona göre yalnis sifreler falan yolluyan olursa gözünün yasina bakmam silerim fotomu koydum artık Smiley zaten beni camda

Ad
    cigdem akar
    Doğum günü
    06/05/1988
    Ana dil
    Hollandaca
    Meslek
    YOK (Öğrenci)
    Etiketler
    Hobiler
    KARSİLİKLİ HERSEY...
    Cinsiyet tercihi
    Karşı cins
    Aşk durumu
    Kendi halinde...

bu konudan cok malzeme cıkar :P

"" Cümleler Doğrudur Sen Doğru İsen, Doğruluk Bulunmaz Sen Eğri İsen. P.S
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    break
    break's avatar
    Erkek
    fenerist07 bunu yazdı:
    bu tip her kızın arkasından kosan,kolpa diesel,armani,versace ile gezen kekolara biz antalyada ''apachi'' diyoruz :)
    ehuehu .. apachi = ışıklar tayfası :D (ant.da)

Agronomist + Yaprak Tütün Uzmanı
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    svs
    svs's avatar
    Erkek
    POLECAT bunu yazdı:
    underzero bunu yazdı:

amk siz ii diyomusunuz biz kürt,keko,abaza vs. diyoz hele geçende gördüm birini amk onla aynı kaldırımda yürüdüğüme utandım o derece yaa abi insan hady bazıları yakısıklıdır bi şeyler yapar güzel olur amk kekosu tarz yaratmaya calısıo ruhun keko amk tiki olsan nolcak tarz yaratsan nolcak. bide şimdi şey moda oldu dans etmeye calısıolar :D break falan bu konuyu acan arkadaş cok güzel bi tespit yapmıs bende ne zamandır düşünüyodum bunları .

Bunları fırsat bilen bazı kız arkdaşlarımızda yollarını bulmuslar örn. bu arkadaş gibi 100 kontör karsılığında soyuncağını vaadedio :D    

http://tr.netlog.com/miss_cigdem_akar

Benim hakkımda

100 knt soyunurum ama dürüst olana ve kntorü yüklerim ondan sonra ona göre yalnis sifreler falan yolluyan olursa gözünün yasina bakmam silerim fotomu koydum artık Smiley zaten beni camda

Ad
    cigdem akar
    Doğum günü
    06/05/1988
    Ana dil
    Hollandaca
    Meslek
    YOK (Öğrenci)
    Etiketler
    Hobiler
    KARSİLİKLİ HERSEY...
    Cinsiyet tercihi
    Karşı cins
    Aşk durumu
    Kendi halinde...

bu konudan cok malzeme cıkar :P

kardeş kusura bakmada ben bi hatanı düzeltmeni isteyecem apachi nin de serefi var demişsin ama kürtlere abazaya  laf atmışsın  neden bütün kötü yönlerinizi atıyosunuzda ii olan tek tük durumlarda şaha kalkıyosunuz

düzeltirsen sevinirm

Hep kardeş olacak değiliz ya, yaşasın halkların sevgililiği...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lapaci
    lapaci's avatar
    Erkek
    koduumun dangalakları

""bacın nete düşmüş msne giriyomuş diyolar..... bir dost.. ""
Toplam Hit: 3666 Toplam Mesaj: 24