folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yorumsuz Lamer =)

Yorumsuz Lamer =)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek
    Bunların göt deliklerinin çevresine şampuan sürüceksin,kendi sikinede sürüceksin sora bas deliğe :D aqdumun gerizekalıları hadlerini bilmiyolar piçler.Ben hack yapamam ama yüzeysel bilgiye sahibim,lamerlik yapabilirim azçok ve hava atmam.bu tarz ibneler geliyo.Adam ben hekırım diyo ama ne TbTyi nede cwyi bilmiyo.Tek bildiği şey msn hack,hobileri siteleri oluyo ama tek sitesi vbulletinden kurlmuş dandirik bi forum :D sinirimi bozuyolar,laf dalaşınıda sevmiyorum direk gidip sikesim var bu tipleri :/

:)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FischExistenz
    FischExistenz's avatar
    Erkek
    adam diyoki denyo lunch'u biliyonmu biliyom dedim :D kimin yazdığınıda biliyorum dedim :D tahribat.com 'un sahibi holyone yazdı bilmiyosan öğren dedim :D utanmasa ben yazdım diecek :D adam delphiyle hack yapan bi adam nasıl bi adam çözemedim :D bi arkadaşını dawet etti sonra desteklesin die :D diyoki arkadaşına bu lamer bana kafa tutuyo :D arkadaşının dediği söz " sanki biz değiliz " :D beni bi gülme tuttu o anda bebede salaklaştı :D 2 senedir mail hacki öğrenmeye çalışıyolarmış we hala öğrenememiş :D bana gel team olalım dedi sonunda koptum orada :D
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    loglara dikkat ettim de benim hotel sitesinin reklamı olmuş  asdasdasdas :))

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
Toplam Hit: 3773 Toplam Mesaj: 24