folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yükseltmeye Girsem Mi???

Yükseltmeye Girsem Mi???

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LYCRa
    LYCRa's avatar
    Erkek
    kesinlikle gir. götün teki girmezse kopya olayı çok fazla not yükseltme sınavlarında.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek
    valla lise bitesiye kadar her sene en az hiç abartısız 6şar defa not yükseltmeye giriyordum oda anca kurtarıyordu...

l enfer c est les autres Sartre ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cLust3R
    cLust3R's avatar
    Erkek
    3.68 ortalama ile ortalama sınavlarına kaldm iyimi aq.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    hehheheh benim 1.62

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    persian
    persian's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    1li ortalamalı olan arkadaşlar soğuk sular benden.(Korusudan hemde)

Konuya açan arkadaşım eğer kofti derslerden yani alan dersleri haricinde 2 olan derslerin varsa bence kesinlikle gir.Çünkü ortalama yükseltmelerde aksine çok kolay sorarlar.Resmen kimse kalmasın dercesine oluyor sorular.Özellikle sayısal derslerde.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    persian
    persian's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Girme keyfine bak diyen arkadaşlar koskaca 3aylık 1tatilden 1gününün 2saatini sınavına vermesi arkadaşın keyfini kaçıracağını hiç sanmıyorum heleki kalma korkusu yokken.

Şunu unutma arkadaşım orta öğretim puanını 0,1 yükseltsen kaç bin kişinin önüne geçiyorsun össde ona göre davran ona göre düşün.

Yinede seçim senin.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmotioN
    EmotioN's avatar
    Erkek
    aq ben bi kere girdim not ükseltme sınavına sınıfa 5 tane öğretmen girdi kafamı kaldıramadım.

bazıları için karanlık , korkunun kaynağıdır.bazılarınında tek bildiği şey..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek
    girde başını gör amk kolaymı sanıyon la normalden daha zor soruyolarmış,başında çin ordusu kadar öğretmen .. kopya çekmeye kalksan hiçbiri bi bok bilmio amk bilseler yükseltmeye girermi diğer çocuklar hayatının hatasını yaparsın.!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Kopya ile geçtiysen dersi tabikide girme adam gibi bi şeyler biliyorsan yine girme:)

Ortalaman düşerse çakarsın anim allah 1. sınıfta wardı öle bi arkadaş eleman normalde geçmiş not yükseltmeye girmiş düşürmüş çakmış denyo 1'i bi daha okudu...

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Otuz_Subat
    Otuz_Subat's avatar
    Erkek
    ortalama yükseltme sınavında karnedekinden daha düşük not alırsan karne notun geçerlidir. yani sınav sana hiçbir şey kaybettirmez. ayrıca sınavları yapan öğretmenlere hakaret eden arkadaşları kınıyorum. ne yani adamlar görevlerini de mi yapmasınlar. zaten mevcut sistem fazlasıyla öğrencilerin lehine. sınıfı geçmekten çok kalması zor. sınıf geçmeniz için herkes elinden geleni yapıyorken bir de kopya çekmene izin mi versinler. istersen okula falan da gelme direk diplomanı adresine göndersinler.
Toplam Hit: 2959 Toplam Mesaj: 29