folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yükseltmeye Girsem Mi???

Yükseltmeye Girsem Mi???

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ombra
    ombra's avatar
    Erkek
    Ya benim not ortalamam 3.38 ben bunu daha da yükseltmek istiyorum. KAldığım derste yok. Acaba girsem mi? Ailem bana bırakıyor. giren varsa bana fikir verebilir mi? Bide anadolu lisesi çok kasar mı diye aklımda sorular var. Yardım ediniz...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    krach55
    krach55's avatar
    Erkek
    hocam girmek istiyorsan gir ama bilki kötü not alırsan düşürebilirsinde onu ayrıca bi konudan sormuyorlar bütün kitapdan soruyorlar ne ders çalışcan yazın git eğlenmene bak ya zayıfında yok daha ne istiyorsun bnce girme geçen sene bnde öle düşünüodum vazgeçtim girmedim.genelde sorular kazık oluyor yinede sen bilirsin

Ne zaman geldin ruhum Görmedim seni Uçaktan atlarken unuttum galiba Özledim....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    la ne gerek var a.k. :) kastığına değmez...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    morportakal
    morportakal's avatar
    Erkek
    benim ortalama 1.53 girsem mi?

bassinyourface
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sandking
    Sandking's avatar
    Erkek
    obmra sen ister gir ister girme mereth sen kesin gir a.q yoksa bu ortalama ile olmaz bnm 4.27 amk tesekkür vermiolar.

Dota plzZ..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ombra
    ombra's avatar
    Erkek
    arkadaşlar sağolun gimekten vaz geçtim. Ama artık daha çok çalışcam. tabi kışın.

bide Sandking nickimi yanlış yazmışsın.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kozanaybar
    kozanaybar's avatar
    Homo
    benim ortalama da 1.55 girmesem mi :P :D
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    a4tech
    a4tech's avatar
    Erkek
    Neden kasıyosun abi rahat batıyormu? :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sandking
    Sandking's avatar
    Erkek
    ya kusura bak hızlı yazarken oluo böle bencede girme bosuna bence notun kötü değil pek

Dota plzZ..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorcerer
    sorcerer's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    olm girme çok skim bişey kimse girmez koca okula rezil olursun..

benim lise 1 de biyoloji 1 geldi m.q kimseye sormadan yükseltmeye başvurdum..( bizim başvurular karneleri dağıtıyorlar hemen başvuruluyor bunu not olarak düşüyüm :D ) koskoca okulda tek benim zayıf gelmiş..

sonra istiklal marşını okumaya çıktık
    koskoca okulda herkezin içnide yükseltme listesini okuolar..
    koskoca okulda biyolojiden tek kalan ben varmışım çok rezil olmuştum :D tavsiye etmem yani..

Coco cola gibiyim hayatın tadıyım, rocco gibiyim çok şekerim, albeniyim bahanem çok, çikolatalı gofretim beni sevmeyen yok!...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    hocayla aran iyiyse hocayı ayarla dicem zaten aranız iyi olsa sana karnede yüksek not verirlerdi bu sefer daha da düşürme ihtinal in yap aklını kullan ve girme zaten girmeyecekmişsin problem yok

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
Toplam Hit: 2968 Toplam Mesaj: 29