folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yumruğun Tahribat Gücünü Arttırmak

Yumruğun Tahribat Gücünü Arttırmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    by_zannoq
    by_zannoq's avatar
    Erkek

hocalar cuma günü bildiğiniz meydan savaşı çıkcak,20 30 kişi biz varız onlarda o kadar birbirimize gircez

yumruğun yüzdeki tahribatını arttırmak için ne yapabilirim?

zaten hepimizde 1er sopa olcak o konuda sıkıntı yok.

veya böyle kalabalık kavgalarda ne yapmalıyım tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

afedersiniz ama elalem denilen toplumun amınakoyim! https://twitter.com/anarsikherif burada bazen karalıyorum birşeyler : http://anarsikherif.blogspot.com.tr/
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    by_zannoq
    by_zannoq's avatar
    Erkek

up up

hocalar acil yahu

afedersiniz ama elalem denilen toplumun amınakoyim! https://twitter.com/anarsikherif burada bazen karalıyorum birşeyler : http://anarsikherif.blogspot.com.tr/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugur0
    ugur0's avatar
    Erkek

yumruğun gücünü artırmak istiyosan yani muşta kullancan, sonra o adamın yüzünü unut ztn(=

imza
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek
    sakin ol şampiyon :)

Ben yüzmeyi ördeklerden öğrendim.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

sağlam indir, yumruğun hedefe ulaştığında kolun gergin olsun. kırık durumda vurma güç az olur. yani kolunu tam uzatmış gibi vur. vücudundan güç al ama çok sallanma dengeni kaybetme. dengeni ne kadar korursan o kadar geç toparlanırsın. bu da açık verir. fazla düşünme, zaman kaybettirir. ani ve seri ol bu da çok önemli.

tekmelerini asla belden yukarı kaldırma, dengeni kaybedersin. düz tekme at sadece. böylece dengeni korursun, düşmezsin ve en etkili en basit tekme düz tekmedir. 

duvara yumruk atarak çalış. ama yavaşça itekler gibi dokunarak yumruk at duvara. yoksa elini sakatlarsın. duvarda çalışarak yumruğunu sertleştirirsin.

basit düşün ve hızlı yap. özel bi teknik uygulamaya, fantazi yapmaya kalkma. dengeni kaybetme asla. 

teknik uygulama dememin sebebi yanlış anlaşılmasın, teknikler çok önemli ve etkilidir ancak bunları aylarca, yıllarca çalıştıktan sonra uygulayabilirsin. az çalışmakla, birinden görmekle uyguladığın her teknik sadece gücünü azaltır, sana açık verdirir.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek
    yüze temas eden yumruğun veya herhangi bir nesnenin hacmi arttıkça cm kareye düşen basıncı azalır. bu durumda colt steel firmasının ürettiği parmak arasına takılabilen bıçak gibi kesici ve delici aletler basıncı son derece yükseltir. bu durumda yüz kemiklerinde ezilme meydana gelir. muşta da aynı görevi yapar ama muştanın yüze temas eden yüzeyinin hacmi daha geniş olduğu için colt steel parmak arası bıçağına oranla çok daha az delici özelliği vardır. lakin muştanın da durdurucu özelliği had safhadadır.

ikinci mesele yüze darbe vuran yumruğun veya herhangi bir nesnenin yoğunluğudur. yoğunluk arttıkça delici ve ezici güç artar. insan yumruğunun yoğunluğuna oranla muşta ve colt steel parmak arası bıçağının yoğunluğu çok daha fazladır.

insan yumruğunun cm karesinde 1 milyon atom varsa çelikten yapılmış bir muştada 500 milyon atom vardır diyebiliriz. bu durumda insan yumruğu yüze bir darbede 100 milyon atom ile çarpıyor ise, bir muşta bir darbede 500 milyon atom ile çarpıyor demektir.

verilen örneklerdeki rakamlar hayalidir. bu bilgilerin kötüye kullanılmasından sorumluluk kabul etmem. bilgilendirme amaçlı verdim.

Ben yüzmeyi ördeklerden öğrendim.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CAgAtAy
    CAgAtAy's avatar
    Erkek

Elinden geldiğince burna ve çeneyi hızlı darbeler vur ve kulak arkasına buralara çok hızlı vurursan dünya durur kendi döner. ;)

Lider doğru işleri yapar; Yönetici işleri doğru yapar;
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    st_anger_turk
    st_anger_turk's avatar
    Erkek

manyakmisiniz lan siz? Suna bak ya, herifler resmen onumuzde birbirlerini parcalama dersi veriyorlar, :s

mmmh bence butun insanlar guzel :)

Diriliş... /// Inadina Ofke Inadina INTIKAM
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    khonyalim
    khonyalim's avatar
    Erkek

kardeşim kavgayı tavsiye etmiyorum ama national geograpich te 2 gün önce izledim tahribat gücünü arttırmak için yumruğun şöyle yaptılar;

adam önce normal tüm kuvvetiyle cansız mankene yumruk attı newton hesabı ile ölçtüler gücü ve darbeyi sonrasında adamın eline anahtar koydular yani yumruğunu sıkarken içinde avcunun anahtar var bildiğimiz kapı anahtarı bide onunla vurdu tam olarak 1.8 katı yani yaklaşık 2 katı daha hızlı, güçlü ve tahrip gücü yüksek bi yumruk oluştu tavsiyem normal bi anahtarı avcuna koyup onunla beraber yumruk atman...

not:toplu kavga yapıosan arkanı bi arkadaşına yada kesinlikle duvar, ağaç vs. bişeye yasla kısaca arkanı sağlama al ... 

Hep Oyunlar Senaryolar, Sustuysak Bi Yere Kadar, Aklınızdan Çıkarmayın, Türkiyedir GALATASARAY...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    be_cool
    be_cool's avatar
    Erkek

eline bir çakmak al ve iyice sık omzundan destek alarak çenesine yada burnuna salla  böbreklere karın boşluguna çalış  sakin ol ve iyi izle hzılı düşünve hareket et fazla kalabalıga girme götünüde kolla :D arkadan biri indirmesin diye...

yere egilve yukarı dogru aduket diyerek aparkat çekerek çenesini dagıt hadi iyi geceler....

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

telefonunu eline al, ekran kısmı elin hayasına bakar şekilde olsun yani yan tarafları parmak boğunlarında olsun sonra elini tamamen sık ve o şekilde yerleştir, kesin çözüm adam pert. Muştayla vurayım deme hayatınız kararır hem senin hem karşı tarafın.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
Toplam Hit: 6276 Toplam Mesaj: 14