folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yurtdışında Okumak İçin Ülke Ve Üniversite Seçimi

Yurtdışında Okumak İçin Ülke Ve Üniversite Seçimi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı

Fem ile gitmek ne tam olarak ?

Fem dersaneleri ögrencileri yurtdışında okumak için götürüyo sigara içmemek ve namaz kılmak şartı ile sigara kullanmıyorum müslüman oldugum içinde namaz kılmak bana onların zorladıgı bişeymiş gibi gelmiyo

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Palerider
    Palerider's avatar
    Erkek

Seçtiğin ülkeler iyi Yeni Zelandayı da ekleyebilirsin oraya istersen zaten çoğu üniversite parayla olduğundan sıkıntı olmaz hemen gidebiliyorsun.

Şöyle birşey var Almanya ve Avusturya da okumak için önce istediğin bölümü kendi ülkende kazanman gerekiyor. Bilg müh için burada bir üni de bilg müh kazanıyorsun sonra oraya gidiyorsun. Devlet ünileri için bu geçerli ama özellerde geçerli değil onlar paralı olduğu için direk gidebiliyorsun.

Eskisi gibi değildir belki!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek

gittiğiniz ülkeleri değerlendirin abi

avrupada tonla türk öğrencisi var hiçbirinden adam akıllı bi iştirak görmedim, gidip sap sap okuyup geri geliyolar.biraz girişimci olun bişeyler yapın burda olup oralarda olmayan zilyon tane şey var

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    GUS bunu yazdı
    MaviGozluDev bunu yazdı

Fem ile gitmek ne tam olarak ?

sigara içmemek ve namaz kılmak şartı ile 

namaz kılana tablet veren imam geldi aklıma, cok acayip kafalar.

neyse tartısma cıkmasın, hayırlısı olsun simdiden.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek
    freudSusHaksizsin bunu yazdı

avrupada tonla türk öğrencisi var hiçbirinden adam akıllı bi iştirak görmedim, gidip sap sap okuyup geri geliyolar.biraz girişimci olun bişeyler yapın burda olup oralarda olmayan zilyon tane şey var

örnek bknz : taharet musluğu

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek
    GUS bunu yazdı

örnek bkz: polonyada yemeksepeti ve kariyer.net alternatifi bir site yokmuş (arkadaşla konuşurken laf arasında geçti)

avrupada hala bazı ülkelerde adam gibi fırsat sitesi yok

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek
    GUS bunu yazdı

örnek bkz: polonyada yemeksepeti ve kariyer.net alternatifi bir site yokmuş (arkadaşla konuşurken laf arasında geçti)

ne güzel işte gider biz kurarız :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek
    GUS bunu yazdı
    GUS bunu yazdı

ne güzel işte gider biz kurarız :D

bende onu diyorum amnk gidin kurun. 

liseden sonra bi sap olmayan, lise boyunca dersane mersane ailesini sömüren dangolozlar üniversiteye gelince bi halt beceremiyo gidiyo bide elin gavurlarına para yediriyolar (söz meclisten dışarı, öyle olmayan arkadaşlar üstüne alınmasın)

oralara gidip bi iş kuran bişey yapan hiçbir öğrencide görmedim/duymadım.birinizde bişey yapın la

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek

up

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

yurtdisinda okumak istiyorsan, kaliteli bir unide okumadiktan sonra, ne diye yurtdisina gidiyorsun?

QS world ranking sitesinden bolumunle alakali dunyada siralamaya girmis unileri cikar, ona gore basvurunu degerlendir. Para meselesi de fem verir iste, zengin onlar.

All I need is a possibility.
Toplam Hit: 3810 Toplam Mesaj: 34