Yurtiçi Kargo Teslimat Problemi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek

11.11 kampanyasında telefon aldım pztesi gününden beri amk şubesinde bekliyor şube telefonları siklemiyor çoğu zaman çalmadan kapanıyor , müşteri hizmetlerinin en iyi yaptığı şey şikayet kaydı oluşturmak 5. şikayetimi oluşturdum gidip alayım desem 40-45 km uzaklıktayım mağaza ile iletişime geçtim o da bişey yapamadı tamam anlarım yoğunsundur yetişemiyorsundur ama en azından bi tarih, gün verin mk her gün evde birilerini bırakmak zorunda kalmayım . yok mu şöyle daşaklı birinin mail adresi falan mail atayım siksin şubedekileri 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

bölge bayilerine şikayet et

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek
    sansar55 bunu yazdı

bölge bayilerine şikayet et

onuda denedim bölge müdürlüğünü arayınca 444'lü numaraya aktarıyor artık nasıl şikayetler geliyorsa direk aktarma gereksinimi duymuşlar 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AyTurk
    AyTurk's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

En daşahlı BİMER'e yaz hocam.

Siper et klavyeni, Dursun bu hayasızca akın...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KuZeTaR
    KuZeTaR's avatar
    Erkek

Bugün ctesi, yarın kapalı olur, gidip kendin al bence

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AmoR
    AmoR's avatar
    Erkek

Hocam öncelik ile çok geçmiş olsun fakat orayı şikayet edebilecegin hiç bir kurum kuruluş yok,

En fazla yapcağin şey böyle konu açarak o şubeyi belirtip insanların uzak durmasını sağlamak...

Diyelim yetkili birine şikayetini bildirdin değişen hiç birşey olmuyacak çünkü o şubelerde 100 birim iş varsa bu işi yapacak 10 kişi yerine 5 kişi çaliştiriyorlar onlarda bunun farkında.

Edit: dagitima çikan arkadaşlarin telefonunu bulursan onlar oraya gelecegi zaman haberleşirsiniz en faydalısı bu olur aynı durumu çok yaşadım.

AmoR tarafından 19/Kas/16 11:37 tarihinde düzenlenmiştir

Those who speak know nothing,And find out to their cost, Like those who curse their luck in too many places, And those who fear are lost...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek
    KuZeTaR bunu yazdı

Bugün ctesi, yarın kapalı olur, gidip kendin al bence

yakın biyer olsa inan hiç uğraşmam gider alırım totalde 110 km yol yapmam gerekiyor

@AmoR dediğin gibi şubeye ulaşabilsem hangi gün dağıtım yapıyorlar ne zaman gelecekler öğrenmiş olur ona göre beklerim. önceden bana yakın olan şubeye kargolar gelir ordan dağıtıma çıkardı bunu değiştirmişler daha hızlı hizmet verebilmek adına (!)

@AyTurk son çare bimer olacak gibi hocam 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

hocam mal geri gider bi süre sonra haberin olsun

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    3Dxsolid
    3Dxsolid's avatar
    Erkek
    adeleks bunu yazdı

11.11 kampanyasında telefon aldım pztesi gününden beri amk şubesinde bekliyor şube telefonları siklemiyor çoğu zaman çalmadan kapanıyor , müşteri hizmetlerinin en iyi yaptığı şey şikayet kaydı oluşturmak 5. şikayetimi oluşturdum gidip alayım desem 40-45 km uzaklıktayım mağaza ile iletişime geçtim o da bişey yapamadı tamam anlarım yoğunsundur yetişemiyorsundur ama en azından bi tarih, gün verin mk her gün evde birilerini bırakmak zorunda kalmayım . yok mu şöyle daşaklı birinin mail adresi falan mail atayım siksin şubedekileri 

Şikayetvar.com a ve bimere şikayet et... Bimer de inceliyor kardeş. Akıllansınlar. Ben de kargo bekliyoru yoğunuz diye sallamıyorlar. Azıcık kötü reklamını yapın ki millet soğusun farklı kargo şirketlerini denesin..

Hayırlısı...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

aslında firmanında sucu yok o bölgede calısan gevşeklerin sucu var

bizim burdaki aras ve yurtiçi on numara ama mng kargo müptezelleri calıstırıdgı için telefonu bile açmıyorlar kafalarına göre getiriyorlar felan 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

sırf bu yüzden hepsiburadadan alışveriş yapamıyorum. adamlar ssdyi 11 günde getirdi :))))

Toplam Hit: 3665 Toplam Mesaj: 34
kargo yurtiçi kargo yurtiçi