Yurtiçi Kargo Teslimat Problemi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rmk
    Rmk's avatar
    Erkek

4.sikayetim googleda yurtiçi kargonun hangi subesiyse google+ sayfasına olumsuz yorum yaz haricen genel müdürlükünede ulasmaya calısıyorum bir türlü yetkili bulamadım müşteri hizmetlerine aktarıyorlar sürekli artık yoruldum ugrasmıyorum ama varsa bilen yetkili mailini filan bende döşemek isterim.

Koyun gibisin kardesim, gocuklu celep kaldirinca sopasini sürüye katiliverirsin hemen ve adeta magrur, kosarsin salhaneye. Dünyanin en tuhaf mahlukusun yani, hani su derya icre olup deryayi bilmiyen baliktan da tuhaf. Ve bu dünyada, bu zulüm senin sayende. Ve açsak, yorgunsak, alkan içindeysek eger ve hala sarabimizi vermek için üzüm gibi eziliyorsak kabahat senin, -demege de dilim varmiyor ama- kabahatin
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    AyTurk bunu yazdı

En daşahlı BİMER'e yaz hocam.

Bimer özel sektöre ne yapabilir ? 

Hocam git kargonu al yoksa gelip alınmadı deyip geldiği adrese geri yollarlar n11 kuponunda yanar. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    AyTurk bunu yazdı

Hocam git kargonu al yoksa gelip alınmadı deyip geldiği adrese geri yollarlar n11 kuponunda yanar. 

bence çok daha önemli şeyler ile bimere gidilmeli özellikle kamu tarafında yaşanılan maduriyetler karşısında filan gibi herşeyde bimere gitmek bunu düşünmek yanlış oradaki memeurlar daha önemli olayların halledilmesinde geri kalabilir böyle düşünmek gerek

iç hukuk yolları tükenmeden aihm e başvurmak gibi bir şey bu 

adam belediye otobüsünden şikayetçi önce belediyeye şikayet etmeden bimere yazıyor   bimer de zaten alıp direk forward ediyormuş oraya 

bu sebebpten artık bimer de pek bir sorun çözemez hale gelmiş ota boka bimerle iletişime geçildiği için 

SeRDaR tarafından 19/Kas/16 13:13 tarihinde düzenlenmiştir

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek

şube müdürünün telefonunu buldum 19 arama + 1 mesaj sonuç vermedi

1 sikayetvar.com şikayeti 

5 m.hizmetleri şikayet kaydı 

2 n11 şikayet kaydı

2 twitter şikayeti

30 şube araması sonucunda skerim telefonunu kargosunu deyip ürünü iptal ettim nasip değilmiş demek ki olmayınca olmuyor

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    AyTurk bunu yazdı

bence çok daha önemli şeyler ile bimere gidilmeli özellikle kamu tarafında yaşanılan maduriyetler karşısında filan gibi herşeyde bimere gitmek bunu düşünmek yanlış oradaki memeurlar daha önemli olayların halledilmesinde geri kalabilir böyle düşünmek gerek

adam belediye otobüsünden şikayetçi önce belediyeye şikayet etmeden bimere yazıyor   bimer de zaten alıp direk forward ediyormuş oraya 

bu sebebpten artık bimer de pek bir sorun çözemez hale gelmiş ota boka bimerle iletişime geçildiği için 

bimer direkt forward olayını getirmiş.ama etksi hala devam ediyor hocam.

100 üzerinde konum oldu hepsi de sonuçlandı.

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mc Champion
    Flagellumdei
    Flagellumdei's avatar
    Erkek

orospu cocukları pasaportumu istanbuldan bursaya 5 günde teslim edemediler en son gidip kendim aldım. hem de kargo şubesi evime 2km mesafede ve merkezi bir yerde olmasına ragmen. orospu cocugu bey ben burdan istanbula kargo gondermek istesem maximum kac saatte teslim etme garantiniz var - 48 saat dedi. o zaman bu paket istanbuldan pazartesi günü saat 12 de şubeye verilmiş neden cuma saat 5 te gelip şubeye kendim alıyorum dedim. EEEEEEEEEE beyefendi sadece kargo kullanan siz değilsiniz kaç bin insan var böyle şeyler olur arada sinirlenmenize gerek yok falan filan. (sanki parasını vermeden gönül işi yaptırıyoruz olur öyle diyor o zaman neden 48 saat garantisi veriyorsun ) Peki o zaman öğlen 12 den beri arıyorum , yaklaşık 50 kere aradım , 12 30 da bir kere açtınız dediniz ki kargo dağıtımda bunu dediğiniz için evden çıkmadım 5 saat evde oturdum , neden teslim etmeden geri döndünüz? (teslim edemiyeceklerinide bursa bölge müdürlüğünü arayıp ordan kargo şubesini arattırdım öyle öğrenebildim.)sizin eviniz eeeeeeeeeeeeeeeee ıııııııı bölgesinde o yüzden falan diyodu tam , çarşamba dan beri dağıtıma çıkarıyorsunuz hergün geri dönüyo sikerim öyle evin bölgesini dedim.(ertuğrulkent şubesi)  ben şube sorumlusuyla tartışırken diğer çalışanlar sırıtıyordu salak salak demek ki alışmışlar artık. 

bu olaydan daha öncede ev bayırda ve dur kalk yapmak zor oldugu icin hic evin ziline basmadan arabayla 2 kere geçip gittiler , balkondan izliyordum oradan biliyorum. 1 saat sonra şubeye (nalbantoğlu şubesi) gittiğimde "aaa hadi ya yarım saat önce ordan geçtik zilinize bastık kimse açmadı" cevabı aldım.

özetle yurtiçi kargo kullanmayın kullandırtmayın.

Flagellumdei tarafından 19/Kas/16 14:12 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Marslan
    Marslan's avatar
    Erkek

bu tip durumlarda yegane çözümüm şirkete ait ne kadar e posta adresi bulabilirsem düzel bir mail döşeyip toptan hepsine gönderiyorum aralarında bir tane adam akıllı iş çözecek birileri mutlaka çıkıyor bazen gerçekten okkalı yerlere denk geliyor birde link edin üzerinde kurumsal sayfasında gördüğün yöneticilere ulaşmaya çalışabilirsiniz kesin sonuçlar çıkıyor.  kargo şirketi olarak düşünürsen zaten hepsi aynı pislik bir ups biraz düzgün geliyor yurtdışı kaynaklı olduğundandır muhtemel. yurt içi olarak arıkan holding yöneticilerine de linkedinden ulaşabilirsiniz.

Not  : Aras kargoda müşteri temsilcilerinin (444 lü numara) telefonda beni azarlayıp aşağıladığını bilirim, sonrası işinden olmuş olabilir :)

Marslan tarafından 19/Kas/16 17:24 tarihinde düzenlenmiştir

...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek

onların ben amk demeye girdim ve çıkıyorum. ONLARIN BEN AMK

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek
    sezginari bunu yazdı

onların ben amk demeye girdim ve çıkıyorum. ONLARIN BEN AMK

+99999

En iyisi olmadan önce, her zaman en kötüsü olmaz mı ?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    rapidhacker550 bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    AyTurk bunu yazdı

bimer direkt forward olayını getirmiş.ama etksi hala devam ediyor hocam.

100 üzerinde konum oldu hepsi de sonuçlandı.

Şikayet ettiğin yerde farkediyor ben AKP li belediyeyi şikayet ettim zabıtalarını 3 kez kayıt ve yine foss cevap Yok yani yada saçma sapan cevaplar en sonunda bimeri bimere şikayet etmiştim ulaştılar bla bla bla 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
Toplam Hit: 3670 Toplam Mesaj: 34
kargo yurtiçi kargo yurtiçi