Yurttaki Böcekler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Selamın aleyküm cemaati müslimin.

Öncelikle konunun yeri olup olmadığını bilmiyorum. Konuyu genele açacaktım fakat orası kilitli olduğu için de buradan açtım. Çünkü genele bu konulardan daha önce açıldığı için onları referans aldım. Yine de yöneticiler bu konuyu layık olduğu kategoriye taşıyabilirler.

Gelelim esas konuya.

Aşağıda resimde gördüğünüz piçlerden burada çok var. Yurt yönetimi ilaçlama yapıyor ama ben onların faydasını görmedim. Yada bizi keklemek için öylesine yapıyorlar. Aklıma her zaman ki gibi burası geldi. Ben bunlardan nasıl kurtulurum? Bildiğiniz gibi Rusya Kazan'da yaşıyorum. Yurt binaları 2013 yılında yapıldı. Binalar çok yeni. https://www.youtube.com/watch?v=xK3_DcaTMdE&t=62s buradan yurdumu görebilirsiniz.

Aşağıda resimlerde gördüğünüz böceklerden nasıl kurtulurum? 

Pikacu tarafından 30/Eyl/18 20:46 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    müstakar
    yarasaadam
    yarasaadam's avatar
    Erkek

eger alan ahsapsa ya da tahtaysa bocek olma olasılıgı fazladır bunlar ıcın ılaclar tehmın edebılırsın ozellıkle de tahta kuruları ıcın ınsan vucunda kasıntıya sebebıyet verır ılaç satan yerlerde ıla alabılır ya da naftalın alıp toz ya da tane yatak altlarına bırakabılırısn 

Beyninizi işlemci olarak kullanın , harddisk olarak değil :) İnsanlar kitap gibidir azizim , önemli olan cildi değil, içerikleridir Tüm ağı çökertmek , bir insanı hacklemekle başlar
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Tahta olarak, dolaplar, masa, dolap vb var. Tahtalar yeni, herhangi bir yerinde çürük vs yok. Her yer yeni. Eski bir yer yok.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mad Scientist
    AMpul
    AMpul's avatar
    Erkek

bir ara eski bi evde yasiyordum bunlar yuzunden sizofren oldum olmayan yerde bocek goruyordum. en nefret ettigim seylerden biri. cozum baygon:

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/131044

What I cannot create, I do not understand. — Richard Feynman
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KarakartaL
    KarakartaL's avatar
    Erkek

Senin ilacın bu. Bırak baska ilaçları bosyere para dökme. Al bundan kafan rahat olsun

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DracuLax
    DracuLax's avatar
    Erkek

Ilacın Toz Olanından alacaksın ve Duvar Köşelerıne Diplerine Basacaksın, KaraKartal Kardesımın ilacı Uygundur..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    317seref
    317seref's avatar
    Erkek

böcek kapanları oluyordu bizim eski evde kullanırdık da şimdi adını hatırlayamadım sağda solda dolaşacaklarına belirli bir yere kur haftalık yakalananları çöpe veya kedilere atarsın
    sonuçta ayağınla sağda solda dolaşırken ezmekten iyidir diye düşünüyorum

## sen istiyor duj verecek yüz daha
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Enquinx35
    Enquinx35's avatar
    Erkek

Hepsi hikaye beyler. Tarım ilaci alacaksin pompali fis fisa dolduraksin. Evin köşelerine kapi girişlerine atacaksin. Birak yurdu o mahalleye bocek ugramaz bidaha test edildi onaylandi 😀 kökünü ırkını kurutursun. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

biz ona kalorifer bocegi driz ve hicbi zaman oldirmeyiz yakalar uzak biyere atariz sakin ola oldurursende yumurta birakirlar cok anlamazsm orayi kilorakla temizle.. bu hayvanlar cok hizlidir .. ilaclama olayini iceride 24 saat girmieyeceksen yap yoksa yakala uzak biyere at yada oldur oldugi yeri iyi temizle.. yada ilaci var al ilacla kurtul... 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herlocksholmes
    herlocksholmes's avatar
    Erkek

Bu serefsizlere denemedigimiz ilac kalmamisti, fakat hicbiri cozum olmamisti. En son site yonetimine haber verdik, butun binayi, evleri, kazan dairesini ilacladilar da oyle kurtulduk. Gece 2 den sonra hizli hizli kosalardi evin icinde.

Toplam Hit: 2473 Toplam Mesaj: 18
böcek yurt rusya