folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yürüyüş Bandı Mı? Yoksa Kondisyon Bisikleti Mi ?

Yürüyüş Bandı Mı? Yoksa Kondisyon Bisikleti Mi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hocalar evde yapacağım  zayıflama ve fitness amaçlı sizce bu ikisinden hangisi yağ yakımında zayıflamada daha etkilidir ?

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

bisiklet götü büyütüyor diyorlar. uzun süre oturduğundan mümkün olabilir. diğer yandan koşu yapmak daha faydalı her açıdan.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piskopatix
    piskopatix's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı

Hocalar evde yapacağım  zayıflama ve fitness amaçlı sizce bu ikisinden hangisi yağ yakımında zayıflamada daha etkilidir ?

hacı aynı sorunla bende karşılaştım evde yağları eritmek için. aletlere baktım ucuz olanları gözüm tutmadı 2. katta oturuyom ses yapar diye. elektroniklerde çok pahalı geldi. (yürüme bandı), sonuç arkadaşla buluşup parkta koşuyoz akşamları en temizi.

Turkish Special Task Forces - Türkiye Fps oyunları derneği. tstfclan.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek
    piskopatix bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı

hacı aynı sorunla bende karşılaştım evde yağları eritmek için. aletlere baktım ucuz olanları gözüm tutmadı 2. katta oturuyom ses yapar diye. elektroniklerde çok pahalı geldi. (yürüme bandı), sonuç arkadaşla buluşup parkta koşuyoz akşamları en temizi.

kosu bantları cok ses yapıyor ve akım cekıyor bınada oturuyorsanız tavsıye etmem 

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dyrnade
    dyrnade's avatar
    Erkek

Yürüyüş bandı denemedim ama kondisyon bisikletiyle 60 kilo vermiş biri olarak tabikide onu savunurum.HIIT olayına bakarsan kondisyon bisikletiyle harikalar yarattım.Ne övdüm be :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

Ikisiyle de ugrasma derim hocam,hele kosu bandi asla derim. Cok arastirdim dizlere acayip zarari varmis.

Insanity programina bak 60 gunluk yada p90x.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek

İkisi de değil. Eliptik bisiklet :)

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Kondisyon bisikletiyle oturduğumuz yerden mi zayıflıyoruz? Oh bi de laptop masası yapıp monte edersem tadından yenmez.

...said addicted.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    NmC bunu yazdı

İkisi de değil. Eliptik bisiklet :)

Uzay mekiği dedikleri alet mi o hani kollarınıda çalıştırıyor dik tutuyorsun

eğer oysa o adamı öldürüyor hoca resmen yaa 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

koşmak en mantıklısı tüm vücut hareket ediyor.. yada belirli bir ritmin üzerinde uzun yürüyüşler iyi gelir.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

p90x, programı bitirebilirsen bana teşekkür edersin önerdiğim için, forumda bir yerlerde paylaşıldı torrent i 

Toplam Hit: 2676 Toplam Mesaj: 26