folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yuzme Öğrenmek İstiyorum(Ankara)

Yuzme Öğrenmek İstiyorum(Ankara)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akmarky
    akmarky's avatar
    Erkek

valla ne biliyim ben çocukluktan beri böyle yüzerim ne şişe devirdim ne askeri marş eşliğinde yüzdüm ilginç

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    mataramasuko bunu yazdı

Bana da ucuz yollu hunharca yüzebileceğim kalabalık olmayan yer lazım ankarada

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

3.kademe yüzme belgem var :) Ankarada toplanırsanız 4-5 kişi uygun fiyata hallederım.

Havuzu ayarlarız kecioren etlik civarinda biryerde olur havuz. 

Egitim için kırıkkaleden gelecegım haftada 2 gun yol 1 saat felan suruyor.

Normalde 1 saatlık ozel ders ucreti 80tl dir.

TBT icin fiyat 50tl dir en az 5 kişi olmak kaydıyla :)

Havuz giriş fiyatları uygundur zaten 5-10tl arasıdır. ( Sizin getirecegınız ekipmanlar Board - gözlük - bone - havlu - terlik )

Gözlük dekatlonda 10tl benım onerecegımı alırsınız sızı 1 sene goturur.

Not : Yüzme dersi alacak arkadaşlar kesinlikle Aile hekiminden spor yapmasında sakınca yoktur tarzında sağlık raporu getirmelidir.

Bone 5tl dekatlonda.

Board da 20-30tl civari.

Yüzme ögrenimi kişiden kişiye degişir su korkusuna baglı olarak onun için kac seansda ogrenırım gıbı tabirler yanlıştır. Size su kadar seansda öğretirim diyen kişiler yalan söyler.

Yüzme Hakkında sorularınız varsa ozelden ve burdan sorabılırsınız. 

Zamanında bıtanede Oylesıne yuzme instagram hesabi acmıstım takip etmek ısteyenler için link aşağıda.

https://www.instagram.com/yuzme.kursu/

h2run tarafından 13/Tem/16 17:34 tarihinde düzenlenmiştir

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    NoToLeRaNcE bunu yazdı
    mataramasuko bunu yazdı

Bana da ucuz yollu hunharca yüzebileceğim kalabalık olmayan yer lazım ankarada

Ankarada günlerdir üyelik yapabilecegim nezih bir ortam arıyorum ama bulamadım.

Otel havuzları cok pahalı, fiyatları uygun olan yerlerde doludur adam gıbı girilmez.

Kentpark ıcın fıyat aldım pro uyelık 2050tl yıllık. Biraz fazla geldı acıkcası fıyat.

Uygun bildiginiz Ankarada ki havuzları yazarsanız sevınırım.

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo
    akmarky bunu yazdı

kursa gerek var m hocam sağ ayak sol kol sol ayak sağ kol

hocam banada araba sürmeyi öğretsene iki dakka

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

harun ortalama nekadar sürede ogrenilir mesela en ögrenenle uzun sürede ögrenenler kaç günde ögrenmiştir yazarmısın

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

etlik forum'un yanında semerkand'ın yeri var yarı olimpik sofilerin yeri 20 tela giriş ücreti ama haşemayla sokuolar amg

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    do_som bunu yazdı

harun ortalama nekadar sürede ogrenilir mesela en ögrenenle uzun sürede ögrenenler kaç günde ögrenmiştir yazarmısın

Ortalama bi süresi yok hocam 5 haftada ögrenende var 10 haftada ögrenemeyende var. Yaş faktörü etkiliyor , kişinin daha once bogulma tehlikesi gecirmesi etkiliyori nefes darlıgı olan etkiliyor, Yanı tam bi süresi yok.

Zaten bu süreler zarfında hıc yuzme bılmeyenler 10 metrelık havuzda ancak boardlu sekılde karsıdan karsıya gecer daha ilerisi olmaz. Cunki temel aşamadır daha sonraki Stilli yüzme evrelerı zaman ister. Kabaca su sekılde devam eder.

6 Ayak 1 Nefes

Yan kırbac bacak

Değirmen kol

Pivot Dönüşler

Yüksek Dirsek

Dolphin

Sırt Üstü Yüzme

Kurbağlama Stil yuzme

Kelebek Stil yüzme

Takla dönüşler

Atlamalar.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

teşekkürler küçükken keşke ögrenseydim amk yas 23 oldu 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    do_som bunu yazdı

teşekkürler küçükken keşke ögrenseydim amk yas 23 oldu 

Hiç yüzme bilmiyorsan öğrenmen daha kolay ( cunkı yuzme bılenlerın teknıgını duzeltmek daha zor ) yasın buyuk degıl :) kolay ogrenırsın. ben 31 yasında ogrendım yaz suan 33 tabi arkadaşlarım bi olayı hemen kaparken ben arkadan geliyordum ogrenme surecım uzun oluyordu buda yaş, kilo ve esneklıkle alakalı.

Toplam Hit: 4790 Toplam Mesaj: 54
yuzme