Zaman Makinası!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NovalgiN
    NovalgiN's avatar
    Erkek
    renegade zaten zurnanın zırt dediği yer orası ((:

Yağmur dindi, yağmura inandık.|www.birboluiki.net
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LYCRa
    LYCRa's avatar
    Erkek
    Ya adamlar yapmış!! İlk mesajda bir örnek vermiştim adamın oğulları binlerce yıl önce güneş enerjisinden yararlanarak yapmış. Bermuda şeytan üçgeninde zaman işlemiyor. Felaket bir enerji var orada...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NovalgiN
    NovalgiN's avatar
    Erkek
    iyide daah şeytan üçgeninin sırrı çözülebilmiş değil ki. hadi bunu çözseler oraaki gibi bir enerjiyi nasıl oluşturacaklar.? Bimlerce yıl önce teknoloji şimdikiden dahamı iyidiki adamların yaptığını bizimkiler yapamıyor?

Yağmur dindi, yağmura inandık.|www.birboluiki.net
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S_k_Y
    S_k_Y's avatar
    Erkek
    of bütün yazıları okumadım üşendim..ama şu gelecekten gelen adamla fbi olayı 1 nisan şakasıydı..
    haberiniz ola.. daha o günlerde çıktı onun şeysi..

Neyse gelelim zaman olayına şöyle bişey okumuştum ki mantıklı gelmişti.. eğer geçmişe gidip sen doğmadan önce babanı öldürür ve geri dönersen sen de olmayacaksındır çünkü babanı öldürmüşsündür.. ki buna büyükbaba paradoksu mu ne deniomuş..

Bide mesela gidip Hitleri öldürürsen.. birsürü şeyi
    önleremişsin ama aynı zamanda büyük bir karışıklığa sebep olurmuşsun.. Buna da Hitler paradoksu deniyo..

Yani olay şudurki eğer makine olsa bile gidip geçmişimizi değiştirirsek herşey çok farklı olacağından sornlara yol açardı..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LYCRa
    LYCRa's avatar
    Erkek
    Niye olmasın ki! Bakın size anlatayım birazcık mantığı. Şimdi bu çizgi "------------------" bizim zaman çizgimiz olsun. Diyelim bu çizgiyi 20 br/sn de alıyoruz ve bu zaman çizgisi. Peki bu zaman çizgisini ben 10 br/sn de alırsam ne olur?? Zamanın önüne geçmez miyim? Esasında anlatamadım. Bir yolu war farzedelim. Bu yolu gidebileceğim max surat 360.000.000 km olsun yani 1 ışık yılı mı oluyo? Neyse işte mantık anlatıyoz şurda dalga geçmeyin. Ben bu max hızın önüne geçersem ne olur? İşte zamanın önüne geçmiş olurum öle deil mi??
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LYCRa
    LYCRa's avatar
    Erkek
    Ayrıca unutmayın bizim teknolojimiz hala ne mısırlıların ne azteklilerin ne de inkaların seviyesine ulaşmış deildir! Hala mısır pramitlerinin sırrını çözemediler. Hadi onları geçin. Süleymaniye caminin içindeki o mermer miydi granit sütunlar ve hepsi de tek bir parça bölmeli deil, onları adamın olu 1600lü yıllarda nasıl dikmiş??
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ejder
    ejder's avatar
    Erkek
    arkadaşlar 4 yıl kadar önce bilim adamlarının bir kalemi bir yerden bir başka yere işinladiklarini biliyormuydunuz...

herhalde zaman yolculuğuda yakındır...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hellkeeper
    hellkeeper's avatar
    Erkek
    yaw beyler gaybı Allah dan baska kımse bılemez yaw
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yTSe_JaM
    yTSe_JaM's avatar
    Erkek
    zaman makinası adlı filminde amcam gelecege gidip bi yerde duruyodu. bi sarısın karı görüyo karıda arkandaki ufak kapicino makinesi (zaman makinesi) cok güzele benziyo onu neden buraya getirdin diyodu kopmustum orda ins. buda ona benzemiyodur:))

Our Master Miyamoto Musashi Says: The way is in Training Know the Ways of all professions. Distinguish between gain and loss in worldly matters. Do not think dishonestly.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LYCRa
    LYCRa's avatar
    Erkek
    ejder bunu yazdı:
    -----------------------------
    arkadaşlar 4 yıl kadar önce bilim adamlarının bir kalemi bir yerden bir başka yere işinladiklarini biliyormuydunuz...

herhalde zaman yolculuğuda yakındır...
    -----------------------------

Ewet böyle bişi var. Ama ışınlama yeri tam olarak istenilen yer değil. Tam olarakta deil. İstenilen yerle alakası bile yok.. Nerede şu matematikçiler yaws...
Toplam Hit: 8759 Toplam Mesaj: 32