folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder "Zaman Makinesi Yapacağım" (Buyrun Bakalim)

"Zaman Makinesi Yapacağım" (Buyrun Bakalim)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek
    Hiçbirşeyi imkansız olarak görmemek lazım:hadi başka bi boyuta gitmeyi başardık.bence 2 yol var.ya ışınlanma ki onun için atomlara ayrılmamız snra ışınlandıımz yerde birleşmemiz.ya yüksek hızda zamanda yolculuj 400k 500k hızlarla.ki bu hızlar oluştuğunda ortaya başka enerjiler çıkacak.sürtünme kuvveti artcack öğrenğn.gönderdiimz şey gitmeden bitecek. 
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spybreak
    spybreak's avatar
    Erkek
    hocam bende bugün gazetede okudum... oha dedim başka birşey demedim :)

REMEMBER! RESPECT IS EVERYTHING
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vehbi55
    vehbi55's avatar
    Erkek

Zaman makinesi yapmak mesele değil ışık hızına ulaştığın zaman zaten zaman duvarını geçiyorsun.

Şu anki en hızlı jet zaman makinesine bir adımdır.

SADECE HIZ GEREKİR:::::::::::::

Heyyyyy Gidii Günler!!!!!!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iMPaLa
    iMPaLa's avatar
    Erkek
    yok abi olmaz öyle şey!..mantıklı olun biraz..yırtınsa öyle birşey yapamaz!....ama olsa geleceğe gider iddaa sonuclarına bakardım:) a.qordum ortalığın:D
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek

mantik urunu teoriler zaten gecmise gitmenin olasiligini artiriyor, tek eksik teknoloji icin gerekli harcamalar, ve bunlara bagli olarak articak olan deneme/yanilma /duzeltme yontemi ile sonuca varma.

Stephen Hawking zaten UFO'larin bir cesit zaman makinesi oldugunu,  teknolojisinin ise zamanda seyahat icin insanligin izleyecegi yol oldugunu savunmustu.

Ruslar: bugun zaten zamani 24 saat icerisinde 4 dakika yavaslatiyor veya hizlandiriyor. Yani ellerinde gelistirilmeye calisilan ufak bir zaman makinesi mevcut.

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

aynı teori üzerinde teslanın da çalıştığını duymuştum.Einstein ve tesla gibi iki büyük mucit olamaz demedilerse yapılabilir derim ben.

Dejavu yu izlemişsinizdir.Ellerinden geldiği kadar mantığa oturtmaya çalışmışlar ve oldukça da başarılı olmuşlar.

tavsiye ederim.güzel film :P

All I need is a possibility.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    untouchables
    untouchables's avatar
    Erkek

böyle teknik konuları severim .ama düşünelim.geçmişe gittik.1945 te abd de japonyaya atom bombası atan uçağı havaya uçurduk diyelim.tekrar döndük.ne olacak? milyonlarca ölen japon hayatta olacak.yani bir anda japonyanın nüfüsu ikiye katlanıverecek.bence imkansız..fantaziden başka bişey değil.Tarih ne olur o zaman allak bullak olur.imkansız.ve fantazi.

You set up her pickle which you loved
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek
    geçmişie gidip babasını kurtarmak...deavu geldi birden aklıma amk hade geçmişe gittiniz ölen bi adamı nasıl geri getirmeyi düşünüonuz gelecekle geçmiş kavramları çarpışacacak üstelik ölmüş RUHU olmayan bir bedeni geri getirmekten bahsedioz. eğer bu olursa dünya ters düz olmazmıydı bilinen bir çok yargı bir anda suya düşmezmiydi mrn: islamda ALLAH inancı ? bu  şekilde bişi olursa zırt pırt geçmişe gidemin amk. hiç ölmeyelim ölüme çare bulunacağı anda kıyamet kopuyodu snırsam ??

Living Death
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek
    armada haklı..
    birşeyi değiştirirsin sonra herşey değişir..chaos teorimi budur işte..
    geçmişe gidip babasını kurtarıcak belki ama mutlaka başka bişeyi kaybedicek =)bunun önüne geçilemez..zaman asla ele geçirilemez..

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirel
    demirel's avatar
    Erkek
    geçen bende yaptım birtane de herşey tamam makinanın saati bozuldu yenisini alacak para bulamayınca tarihi ayarlayıp zamanı değiştiremedim gitmedi hayvan makina sonra sıkıldım bende gitmiyom lan dedim

Baskasi Olma Kendin Ol Ki Köpeklerden fark1n Olsun
Toplam Hit: 7788 Toplam Mesaj: 56