Zara İş Görüşmesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By_Gizemli
    By_Gizemli's avatar
    Banlanmış Üye
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Selamun aleykum mürid + müridler, yarın zara'da iş görüşmesine çağrıldım. 

Zarada çalışan var mı , ne tür sorular soruyorlar bilgisi olan varsa aydınlatsın bizi ?

Mod: Konu neden genelde?

Hayat Boş , Vur Göte Çoşşşş.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeTiN_7
    MeTiN_7's avatar
    Erkek

ingilizcen yoksa bosuna gıtme derım 3 cesıt mulakattan gecıyorsun tıpe durusa ve gıyınısıne gerceken cok onem verıyolar gıderken cok cok ıyı gıyınmeye dıkkat et ılk ve en gıcık sorusu bılmıyorum sızede sorarlarmıı ndn sızı tercıh etmelıyız ve ılerde kendınızı ne olarak goruyorsun sorularını bunlara cok ıyı calıs gazan mubarek olsun zordur zaraya gırmen hayırlısı olusn hocam

MeTiN_7 tarafından 12/Kas/13 19:50 tarihinde düzenlenmiştir

olması gereken şeylerın adını iyilik yapmak koymuslar..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    MeTiN_7 bunu yazdı

ingilizcen yoksa bosuna gıtme derım 3 cesıt mulakattan gecıyorsun tıpe durusa ve gıyınısıne gerceken cok onem verıyolar gıderken cok cok ıyı gıyınmeye dıkkat et ılk ve en gıcık sorusu bılmıyorum sızede sorarlarmıı ndn sızı tercıh etmelıyız ve ılerde kendınızı ne olarak goruyorsun sorularını bunlara cok ıyı calıs gazan mubarek olsun zordur zaraya gırmen hayırlısı olusn hocam

zaranın ne gibi bir artısı var ki hacım maaşlar mı yüksek ne yani?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BrighStar
    BrighStar's avatar
    Erkek

ıng alakası yok 3 gun evvel cıktım zaradan calısmıyorum suan. Tahrıbatta Magazacılıkla Ilgılı Problem Veya Sorun Olursa Bana Sorabılır Herkez.

Dostum dar paca Pantalon Gıyıceksın ceket uzerıne gıyeceksın. gıydıgın kıyafetler klasık-sport olacak. Mulakatlarda Ilk asamada tanısma kendını Tanıtmadır. Kendını Iyı tanıt. Google'den Ac  Zara ( inditex)'e baglı magazaları ogren bıl. kurucusun ogren sorduklarından cat dıye cevaplayabıl. daha yazacak cok sey var ama 2. mulakata cagrılırsan tuyo vercem 1. gec bana yaz. Bırde Hangı Magaza Hangı Sehır ?

. Ben Kimseyi Kaybetmedim Herkez Beni KAYBETTİ... .
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

Mk ne kadar maaş vereceklerde 3 aşamalı mülakat yapıyorlar onu anlamadım..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By_Gizemli
    By_Gizemli's avatar
    Banlanmış Üye
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Dipnot : mod , hocam anasayfada gözüksün diye açtım da. 

Düzeltebilirsiniz yada konuyu silebilirsiniz. SAYGILAR ;)

By_Gizemli tarafından 12/Kas/13 23:06 tarihinde düzenlenmiştir

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By_Gizemli
    By_Gizemli's avatar
    Banlanmış Üye
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    BrighStar bunu yazdı

ıng alakası yok 3 gun evvel cıktım zaradan calısmıyorum suan. Tahrıbatta Magazacılıkla Ilgılı Problem Veya Sorun Olursa Bana Sorabılır Herkez.

Dostum dar paca Pantalon Gıyıceksın ceket uzerıne gıyeceksın. gıydıgın kıyafetler klasık-sport olacak. Mulakatlarda Ilk asamada tanısma kendını Tanıtmadır. Kendını Iyı tanıt. Google'den Ac  Zara ( inditex)'e baglı magazaları ogren bıl. kurucusun ogren sorduklarından cat dıye cevaplayabıl. daha yazacak cok sey var ama 2. mulakata cagrılırsan tuyo vercem 1. gec bana yaz. Bırde Hangı Magaza Hangı Sehır ?

Hocam bilgiler için eyw. Levent dediler, bjk belediyesi binası yanı

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BrighStar
    BrighStar's avatar
    Erkek

tamam toplu mulakatlardan cagırmıslar senı :) Yarı heyecan yapma yaparsan ıse malesef alınmazsın s.. asagı kasımpaşa takılırsan ıse alınırsın. mulakat anında hatırla bu dedıklerımı yoksa olumsuz olur. ellerını karsı tarafın gorecegı bır yere koyma tıtrerlerse anlarlaar. sesın tıtremesın dık dur. en onemlısı bısı soruldugunda mantıklı cevap ver. 

diğer bır husus onlar ıcın heyecan demek soğuk kanlı problem cözebilecek bırı değilsin göruntusu vermek anlamına gelır ve boyle bır personelı asla almazlar. heyecan olmaması soguk kanlı çözum odaklı zor durumlarda nasıl tavır sergılemesı gerektıgını bıldıgını anlamalarıdır kı buda senı olumlu kılar ve sonucun olumlu olur. :)

BrighStar tarafından 12/Kas/13 20:23 tarihinde düzenlenmiştir

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek
    CEO bunu yazdı

Mağaza müdür 13-17 arası bir şey alıyor diye biliyordum elemanlar da iyi part time 1000 lira civarında sanırım.

Hoop.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

diğer mağazalara göre çalışma zamanları vs iyiymiş askeri ücretin üstünde maaşı 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BrighStar
    BrighStar's avatar
    Erkek
    Fcuk bunu yazdı
    CEO bunu yazdı

Mağaza müdür 13-17 arası bir şey alıyor diye biliyordum elemanlar da iyi part time 1000 lira civarında sanırım.

7-8

Toplam Hit: 15342 Toplam Mesaj: 14