Zara İş Görüşmesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Foxxxxxx
    Foxxxxxx's avatar
    Erkek
    BrighStar bunu yazdı
    Fcuk bunu yazdı
    CEO bunu yazdı

Mk ne kadar maaş vereceklerde 3 aşamalı mülakat yapıyorlar onu anlamadım..

Mağaza müdür 13-17 arası bir şey alıyor diye biliyordum elemanlar da iyi part time 1000 lira civarında sanırım.

7-8

3 münakattan gececeksin ingilizce bilme koşulu arayacak 1000 lira para verecek gerek yok

Babamı namaz kılmış, dua ederken görünce Benim için de dua et deyiveriyorum Ve babamın cevabıyla sarsılıyorum Kendisi nerede, derse, ne diyeyim?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SinusX
    SinusX's avatar
    Erkek
    Foxxxxxx bunu yazdı
    BrighStar bunu yazdı
    Fcuk bunu yazdı
    CEO bunu yazdı

Mağaza müdür 13-17 arası bir şey alıyor diye biliyordum elemanlar da iyi part time 1000 lira civarında sanırım.

7-8

3 münakattan gececeksin ingilizce bilme koşulu arayacak 1000 lira para verecek gerek yok

ben öğrenciyken 2008 de bershkadan part time 800 + prim alıyodum 1000 lira part time maaşı + primi var

Si vis pacem para bellum.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BrighStar
    BrighStar's avatar
    Erkek
    Foxxxxxx bunu yazdı
    BrighStar bunu yazdı
    Fcuk bunu yazdı
    CEO bunu yazdı

7-8

yav İngilizce Kosulu Moşulu yok kım nerden cıkarıyor bunu ya. Ben 3 gun evvel cıktım ısten. kanlarını bılıyorum ne ıngılızce kosulu. Magazada Mudur Yar. ve Mudur Olursa Aranıyor. Personel Icın Aranmıyorr !

. Ben Kimseyi Kaybetmedim Herkez Beni KAYBETTİ... .
Toplam Hit: 15349 Toplam Mesaj: 14