folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Zeka Seviyemiz Avrupada Sondan İkinciymis :)

Zeka Seviyemiz Avrupada Sondan İkinciymis :)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    http://www.haber3.com/haber.php?haber_id=94297

yalaaann guya almanlar en zeki avrupaliymis.
    bi kere zeki olsalar yapamadiklari isler icin bizi cagirmazlardi, o kadar zeki olsalardi basbakanlarinin kardesi issiz gezmezdi

en zeki biziz kardesim
    euro piyasaya cikmadan sahtesini ilk biz yaptik, bilmem nere parasini euro diye millete kakaladik.
    daha neler neler aklina gelen soylesin en zeki kim ?

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    2) Hollanda 107

Yoook yaa, yarisi ibne diger yarisi uyusturucu bagimlisi bi ulkeden bahsedioruz... kesin bu arastirmayi yapan da hem ibne hem uyusturucu bagimlisiydi, bi de irkci olabilir ( Almanlarin 1. sirada olmasi nedeniyle )
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Zeka Seviyesini bilgiyle ölçen bir grup salağın yaptığı bir araştırma bilgi seviyemiz düşük cahil kesimimiz çok ama asla zekiliğe laf edilemez. Benim IQ 110 toplumun %25 lik kesimi içindeyim bunları bazs alarak yapsalar daha iyi olur.. ozaman okul seviyesi düşük olan bir ülked en gerizekalıolsun

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    biz okulda turev integral ile ugrasirken (anlatirlardi oralardan gelenler) onlar kesirlere kumelere yeni giris yapmislar :) seviyeye bak

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    yalan hocam ben abd deim it gibi turev inegral kasioruz, tek fark burda secme hakkin var, liseyi daha kumeleri anlayamadan bitirebilirsin, fasa fiso derslerle, muzik resim beden fln gibi... ama saglam ders alinca ebesini bile aglatiolar, Bknz Ben, Calculus...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    he millet böyle diyor yok euronun sahtesini biz yaptık işte kola makinelerine buzdan paryı biz bulduk ne oluyor peki millete bak a.k can çekişiyor öyle zekalılık olacaks ta a.k öyle zekanın zeki adammı al sana bill gates al sana einstein bence şuan dünyanın en zeki insanları abd ve japonya diye düşünüyorum öyle olsaydı Türkiyede herşey bombok olmazdı elin abd lisi gelipte ırağa girip herkesi katletmezdi yakında bizede gelecekler eminim ! zekanız varsa teknoloji için insanlık için olsun derim,.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Imba
    Imba's avatar
    Erkek
    zuahhua uhauha kompleksli insanlar adamlar o derece mal ki soyları tükencek halen çalışıolar gelmiş bizden işçi istiolar eğitim programalrı seçmeli arkadaşım isviçrede en yüksek ini seçtim denklem grüyrum sınavlara kıçımla giriyorum silip çıkıyorum diyor(ki aynı adam bizim okul mezun olurken bize yüzde 25 burs vermişti höst diye kalmıştık noluoyr lan okul bu kdr mı battı diye)

Kibar ve sertimdir, çok iyi dans ve ısrar ederim..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    türkün aklı, kaçarken yada sıçarken demişler bu şartlar her zaman sağlanmadığı için o sıradayızdır...

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Almanlar daha almanca konuşamıyor hangi zeka..

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    almanlar zeki olsalar domuz eti yemezler
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Madrakaru
    Madrakaru's avatar
    Erkek
    Tamam memleketin yarısı koyun da bu kadar da aşağılamıyak kendimizi bu ne a.k
    Özgüvenimizi kaybediyoz wallah.
Toplam Hit: 4154 Toplam Mesaj: 39