folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Zeka Seviyemiz Avrupada Sondan İkinciymis :)

Zeka Seviyemiz Avrupada Sondan İkinciymis :)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kamilkamo
    kamilkamo's avatar
    Erkek
    o kadar zeki olsalardi basbakanlarinin kardesi issiz gezmezdi underzone böyle demişinde o salak olduklarını göstermez ki
    asıl akıllılıklarını gösterir işte kardeşine bile kıyak geçmiyor bizdekilerin yaptığı gibi kadroyu bi bok bilmez akrabalarıyla doldurmuyor bence bu akıllılık ama avrupalıların bizden akıllı oldukları yalan eğer biz salak olsaydık elimizde bi şey yokken o zeki denilen donanımlı orduyu yenip özgür olamazdık.

kahpelik gizli yapılır gizli kalmaz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    kamilkamo onu espirisine soylemistim. avrupalilari goruyoruz adamlarin basbakanlari bakanlari parlementoya gidederken bisiklete binip gidiyor.
    bizimkiler altlarinda tank misali merceslerle iki adimlik yere bile dunyanin konvoyu ile dunyanin benzinini harcayarak gidiyorlar.l
    onlarda bir bakan sular kesildi diye istifa etmisti, bizim bakanlari anlatsak ne burda zaman yeter ne sayfa yeter herhalde yazmaya baslasak sayfaya ddos etkisi yapardi

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Aziz güzel demiş Aziz...

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    Türklerin taşagini yesin onlar... Türklerin imkanı olsa, türkiyeyi yönetenler türkiye ve türkler için yönetse, türklere fırsat ve teşvik olsa... Türkler teknolojinin ötesine geçerdi bee.. İsmini unuttum (ertan araştırmayı sever, araştırırsa da bulur...:) ) Bi tane türk iş adamı CNNtürk'te röportajını izedimm.. Adam küçükken asansörlere çokk meraklıymıy, bi asansöre binince 10-15 kere çıkar inermiş... Yıldız teknik üniversitesinde inşaat mühendisliğini bitirmiş.. Sonra Almanya maddi imkan ve kariyer fırsatı tanımış akabinde almanya'ya gitmiş.. bunu daha önceden berli izlemeye aldıkları için... Daha sonra Japonlardan bi profösör adamın tezleri, projeleri ile ilgilenmiş ve japonya ya çemiş.. Adam konuşurken aynen şunları söyledi '' zorda olsa kısa zamanda japoncayı öğrendim.. ( kaç bin 4000 küsürlük karakteri olan bi alfabenin dilini ) adamın projesi ise uzaya asansörle çıkmak...Bu olay avrupa'da ünlü dergilere kapak olmuştu... medya da gündem yaratmıştı.. ve bunu şöyle açıklıyor '' proje tamam, ama sadece teori haliyle, çünkü bunun henüz bi denemesi yapılmadı ama yakında başlayacak... ( tabir-i yerinde ise ÇILGIN TÜRKLER ( asansörle uzaya çıkmak ) ) Ve devam ediyo şuan dünyanın en büyük binası 400 metre, türkiye bana sahip çıksın yer ve malii desteki versin 800 metrelik binayı dikerimm... Sonuç Bizden biri önce Almanya'ya sonra da Japonya'ya götürülüyor.. bu adam keyfinden ülkesini, insanlarını bırakıp ecnebilerin, dilini öğrenmek ve orda yaşamk zorunda kalmak istememiştir herhalde... Sebeb türkiye sahip çıkmamıştır, imkanları ve fırsatları vermemiştir.. Bu adam dünya da ilk İŞ adamı yada ilk on zeki adam arasında tam olarak hatırlamıyorum... Türklerin dünyada eşi ve benzeri yoktur özellikle espiri ve muzip anlayışı ve yolunu bulması konusunda sınır tanımıyor.. bu konu da uyanık bi millet ama ülkesi konusun da o kadar uyanık değil.. Dediği gibi türkün aklı kaçarken yada sıçarken misali..
    Ulem bu aralar yazınca uzun yazıyorum, yazdıklarımın sırasını karıştırmış mıyım yada anlatımı eksik bırakmışmıyım diye kontrolde etmiyorum.. uzun yazmam rahatsız edeci yada göz estetiğini bozuyosa uzun uzun karalamayayım.. bi süzgeçten geçireyim.. SaYGıLaR mina kyimm...

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gulyabani
    gulyabani's avatar
    Erkek
    en zeki biziz kardesim
    euro piyasaya cikmadan sahtesini ilk biz yaptik, bilmem nere parasini euro diye millete kakaladik.
    daha neler neler aklina gelen soylesin en zeki kim ?

uhaaaa girsin g.tlerine
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    zekilik ölçülebilcek bişey değildir ne IQ ne EQ ne mq alayı yalan zekilik bilgiylede alakalı bişey değildir zekilik beyini doğru şekilde kullanabilmekdir bunuda almanyadan sonra hollandayı yazacak kadar bariz ırkçı bir araştırmacı siksen ölçemez
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    O Almanyadan sonra hollandayı yazacak kadar bariz ırkçı bir araştırmacı olan adamı keşke iyice bi zikselerde varsın yine ölçemesin... en azından içimiz soğur be biraz.. ( Türklerin ) Hakkını verin hakkını... Çanakkale boğazında en son teknoloji ile donatılmış devasa donanma gemilerinizi kıvrak zeka ve düşünme kabiliyeti sayesinde sadece mayınları doğru yerlere yerleştirerek batıran o zekaya laf atan adamın nefes almasına küfrederim ulen ben... SaYGıLaR mina kyim...

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    denizfenerri
    denizfenerri's avatar
    Erkek
    En Zekiside Biziz En Piskopatıda Biziz En Deliside Biziz En Babayiğitide Biziz En Akıllısıda Biziz En Manyağıda Biziz

Bu araştırmayı yapan galiba TÜRKİYE'YE gelmemiş

Ülen Bizden Zeki Ve mantıklısımı Var..

Almanlar zeki olsaydı türkiyeden DIŞ CEPHE işi için bizi almanyaya çağırmazlardı .. :PP a.q görende dünya bunların zannedicek..

..............
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    armagedon
    armagedon's avatar
    Erkek
    Ben Bunu En Düşük İQ 1- Almanya , 2- Türkiye Olarak Duymustum..Bi Yanlıslık Var Kesin Ama Bu konumu Yanlış Benim Duyumummu Yohsa Bunların Topumu Yalan ki Yalandır A.q. Nerde Geride Türkiye..

Devlet Bakanlarına Flnmı Bakıyo Acaba bunlar..Ozaman Haksız Sayılmazlar :)

İnsan Gibi Yaşa...Adam Gibi öL..! Ekmeğini Böl.. Vatanını Böldürme..!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek
    türkün aklı ya sıçarken ya kaçarken gelirmiş ona göre yapsalarmış ya testi:p

l enfer c est les autres Sartre ...
Toplam Hit: 4151 Toplam Mesaj: 39