Zeki Alasya Vefat Etti.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    ValentinoRossi bunu yazdı
    DrKill bunu yazdı

Masonluğun ne olduğunu açıklamışsın, aferim sana. Şimdi asıl noktaya parmak basalım. Mason kelimesinde kötü taraf nedir? O parlak zekan "mason kelimesini okuyunca" ne algıladı işte bunu öğrenmek istiyorum.

Icininiz disinizin fesat oldugunu. Senin Türkceyle aran iyi degil belli. Benim Masonlari falan kötüledigim yok. Bircok Mason arkadasim var benim. Asil sizin amaciniz Mason oldugunu belirtterek fesatlik yapmaniz. Bence Masonlugu fazla agzina alma. Seni belli ki aşan seyler bunlar.

"Türkce" yazılmaz hocam "Türkçe" yazılır. Hani Türkçe çok biliyorsun ya o yüzden söylüyorum :).

Bu arada bana söylediklerini şu alttaki mesajımdan algıladığın için seni ayakta alkışlıyorum. Ajdar ANIK bile yapmadı bu yaptığını :D

DrKill bunu yazdı
    yunusdogan bunu yazdı

mason falan diyorlardı.. oyuncu kimliğini severdim..

Bende öyle biliyorum. Allah rahmet eylesin. Metin akpınar çok üzülmüştür. İkiz kardeşi gibi görürdüm hep küçükken ikisini. Filmlerin etkisi işte.

Ne fesat cümleler kullanmışım yahu. Tüh ya çok kakayım. Birde masonluk kötü birşey değil diyipte "-Sen çok kötü bir amaçla kullandın" demek ayrı bir çelişki noktası. Tabi bunu açıklayamamak ap ayrı bir nokta.

Adam haklı beyler dağılın :)

DrKill tarafından 08/May/15 16:56 tarihinde düzenlenmiştir

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KAAMOS
    KAAMOS's avatar
    Erkek

akasya durağında oynayan adamdan mason mu olur amk güldürmeyin?

sevenlerinin başı sağolsun

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek

mason diyen arkadaşlara;

http://www.ensonhaber.com/zeki-alasyanin-imanini-sorgulayanlar-utanin-2015-05-08.html

https://www.youtube.com/watch?v=HETjuc4a8MI

TurkForces tarafından 08/May/15 16:55 tarihinde düzenlenmiştir

Digital Marketing Manager / Health Tourism
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Allah rahmet eylesin

boş boş tartışmalara gerek yok ölenin ardından konuşmanında

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

evet kendisi masondur http://www.haberturk.com/magazin/roportajlar/haber/537922-metin-akpinari-mason-yapamadim
    http://www.mason.org.tr/ bu sitede resimi ismi v.s vardır

"içerisinde sadece namaz kılınacaksa hiç açılmasın" sözü düşünülmeden söylenmiş bir sözdür
    o yaşa gelmiş ve saygınlık derecesi yüksek olan bir sanatçının söylediği bu sözün farklı anlaşılacağını tahmin edememiş olması ve bu konuda detaylı açıklama yaparak ben aslında öyle söylemek istemedim v.s demesi bana çok tuhaf geliyor
    islama saldıranların sayısının epey fazla olduğu bir ülkede bu sözün çekildiği yer normaldir ama usta sanatçı kimliğine sahip birinin o sözü söylemeden önce sonuçlarını tahmin etmesi gerekirdi, benim bildiğim ustalık bunu gerektirir, keşke böyle olmasaydı ama yapacak bişey yok
    bu konu yüzünden şuan zeki alasyaya sövende onu koruyanda aynı kafadadır, cahildir.
    olan oldu ölen öldü ama bizler olanlardan ders çıkarmayı sevmeyen bir millet olduğumuz için ne söylense boş :)

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KizilS
    KizilS's avatar
    Homo
    DrKill bunu yazdı
    DrKill bunu yazdı
    Andrei bunu yazdı

ölmüs insanın arkasından "masondu, din düsmanıydı, cenaze namazı kılınmamalı" benzeri acıklamalar yaparak tatlı su müslümancılıgı rolünü oynamaya kalkan herkes serefsizdir.

size ne lan size ne, adam isterse patatese tapıyordu yasadıgında, size ne zararı oldu ?

Tahribat forumunda mesajlara bakıyorum kimse "-masondu" kelimesinden sonra "din düşmanı!, cenaze namazı kılmayın!" felan dememiş. Hatta çoğu benim gibi

"-Allah rahmet eylesin"

"-üzüldüm"

gibi kelimeler etmiş. Şerefsiz felan ayıp olmuyor mu? Kimsenin kötü birşey dediği yok.

Ancak Mason yazilarak aslinda bu yazdiklarin denilmek isteniyo. Kimse kivirmasin simdi

Sevmeyen adam "masondu ama severim" mi der yoksa hiç mason kelimesini karıştırmadan "kendisini hiç sevmedim, hiç ilgilenmiyorum" gibi bir cümle mi söyler ? İfade algılamakta sıkıntın mı var hocam? Masondu diyenler arasında olanlardan biriyim. Ama gayette sevdiğim bir sinama sanatçısıdır kendisi. Neyini kıvırıcam amk. Manyak mısınız nesiniz. Şizofrenik düşüncelerinizi kendinize saklayın.

Ayrıca "Mason" kelimesini kötü bir kelime olarak algılıyorsanız bu sizin fesatlığınızdır.

Peki Mason oldugunu belirtmenin amaci nedir? Biri öldügünde arkasindan Sünniydi, Aleviydi, Hristiyandi, Museviydi, Akpliydi, Chpliydi, Türktü, Kürttü deniliyo mu?

Bu insanlarin diger dini ve siyasi topluluklara bagli olan insanlardan ne farki var? Yamyam mi bunlar?

Amk ben fesat olsam bu yazdiklarinizdan rahatsiz olmam. Bos konusuyon bi de üste cikma calisiyosun

bunlardan biri de benim. Masonluğun ne olduğunu yeterince inceledim zamanında , vatana millete zararlı bir teşkilat. İlkelerinin içinde toplumun gerekli öğelerini kaldırmaya çalışmak da var. Masonluğa girmek için evrenin ulu mimarına inanmak gerekiyor , din değil zaten masonluk. Ben masonduyu açık açık kötü anlamda söyledim arkasında duruyorum , basit bir locadan ibaret değiller. Lafı olan varsa gelsin söylesin. Biri öldüğünde aynen öyle deniyor , askerse vatan için öldü , akp'li ise akp'liydi , hristiyan normal bir insansa toprağı bol olsun , pkklı ise bok yoluna gitti deniyor. Var mı yanlışlık?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    beyaban
    beyaban's avatar
    Erkek

LhaNeT bunu yazdı

....

....bu konu yüzünden şuan zeki alasyaya sövende onu koruyanda aynı kafadadır, cahildir

....

Kardeş bu konuda o kadar gerizekalı yorum atan vardı cevap vermek istemedim ancak alıntı yaptığım yorumunda ki şu cümleler nasıl bir kalitede olduğunu gösteriyor sana göre herkes cahil tek zeki açık görüşlü sensin düşün biraz bir insan ölmüş hırsızlık ugursuzluk yapmamış sana veya bana bir zararı dokunmamış çevirdiği filmlerle büyümüşüz bir herif gelecek adamın mensup olduğu bir topluluk üzerinden kendi sözde ilahi olan inancına ters düştüğü için yargılayacak ve bu konuda merhumu savunanlar senin gözündec cahil olacak devam et böyle egonu tatmin edersin bu kadar cahil arasında benim gibi zeki ileri görüşlü yok diye övün kendinle

Türkçülük dün bir kaynaktı, bugün bir çaydır. Yarın coşkun bir ırmak olacak ve önünde ki bütün engelleri yıkacaktır.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek

"Bir çok mason arkadaşım var " diyen eleman gordum ya bu forumda ölsem de gam yemem artık :|

Işınla beni sikati tamam oldum ben !

seadog tarafından 08/May/15 19:01 tarihinde düzenlenmiştir

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    endenius
    endenius's avatar
    Erkek

toprağa bol olsun da

size ne mk adam ölmüş ha mason ha gavur ha müslüman

derdi sizi deldi sanaki mk

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam