Zeki Alasya Vefat Etti.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek

Gene boktan tartışma çıkmış 

Allah rahmet eylesin. Az güldürmedi bizi.  Gerisi beni ilgilendirmez... 

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Zeki Alasya'nın ölümüne karşı oldukça kayıtsızım.

while (1<2)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek
    KrypT bunu yazdı

Zeki Alasya'nın ölümüne karşı oldukça kayıtsızım.

neden hocam?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Çünkü adamı ne sever, ne de nefret ederim. Ölümü bende herhangi bir duygu uyandırmıyor, beni ilgilendirmiyor.

while (1<2)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    griffin
    griffin's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Sevmezdim uzulmedimde ama allah rahmet eylesin 

Türkiye, kendisine din olarak Kemalizmi almış, başka hiçbir dine hayat hakkı tanımayarak kitlelere zorla dikte ettirmiştir. Oysa en üst belirleyici İslam'ın ilkeleridir. Her şey ona göre belirlenir." -Recep Tayyip Erdoğan
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Değerli bir sanatçı idi. Toprağı bol olsun.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

Değerli bir sanatçı ifadesi neyden hareketle layık görülüyor anlamıyorum. İyi bir oyuncu muydu; hayır. Maziyi yad ettirmesi mi onu değerli kılan?  

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    beyaban bunu yazdı

LhaNeT bunu yazdı

....

....bu konu yüzünden şuan zeki alasyaya sövende onu koruyanda aynı kafadadır, cahildir

....

Kardeş bu konuda o kadar gerizekalı yorum atan vardı cevap vermek istemedim ancak alıntı yaptığım yorumunda ki şu cümleler nasıl bir kalitede olduğunu gösteriyor sana göre herkes cahil tek zeki açık görüşlü sensin düşün biraz bir insan ölmüş hırsızlık ugursuzluk yapmamış sana veya bana bir zararı dokunmamış çevirdiği filmlerle büyümüşüz bir herif gelecek adamın mensup olduğu bir topluluk üzerinden kendi sözde ilahi olan inancına ters düştüğü için yargılayacak ve bu konuda merhumu savunanlar senin gözündec cahil olacak devam et böyle egonu tatmin edersin bu kadar cahil arasında benim gibi zeki ileri görüşlü yok diye övün kendinle

hocam kusura bakma ama senin bu söylediklerin ile konunun hiç bir alakası yok
    ben önceki yorumumda "zeki alasya din düşmanıydı" diyen ile "zeki alasya ileri görüşlüydü ama sen yobazsın anlamazsın" diyen tarafların birbirleri ile kavga ederek düştükleri cehaleti anlatmaya çalıştım, bu cehalet değilde nedir ?
    kendisinin namaz ile ilgili olarak hiç düşünmeden söylediği bir kaç cümle başına bela oldu sonradan açıklama yaptı yanlış anlaşıldım dedi v.s
    ben sadece o sözlerin böyle bir sonucu olacağını tahmin edememesini ilginç buldum ne var bunda ?
    ama asıl söylemek istediğim şey onun cenazesinin arkasından ilerici gerici kavgası yapan tarafların birbirlerinden farkı olmayışı durumuydu, böyle bir kavgaya ne gerek var ?
    onun filmleri ile büyümüş yeri gelmiş gülmüşüz yeri gelmiş ağlamışız bu ayrı mesele
    ben doğrusu ile yanlışı ile kavgaya karşı bir tavır ile yorum yazdım ama sizin bundan çıkardığınız sonuç nedir, ne anlıyorsunuz bunu bilemem

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MATH
    MATH's avatar
    Erkek

Allah rahmet eylesin.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

Öldugunu duydugumda aklima

kedidir o kedi f denilenilmi aklima geldi

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
Toplam Hit: 8988 Toplam Mesaj: 83