folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Zeki Ögrenciler

Zeki Ögrenciler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kabadayi
    Kabadayi's avatar
    Erkek
    Merhaba arkadaslar:
    Yorumlariniz ciddi olsun:
    Hepinniz gencsiniz ve heppiniz okula gittiniz.
    Bazilariniz sinifta kaldi.
    Bazilariniz sinifin en caliskaniydi.
    Yorum su: Ben diyorum ki Türkiye de ve dünya da egitim sistemi yanlis oldugu icin , aslinda cok zeki olan BAZI cocuklar yada ögrenciler sinifin en tembel ögrencileri olurken, sinfin BAZI caliskanlari yada en caliskanlari da aslinda gercek bir teste tabi tutulsa (öyle bir testin var oldugunu zannetmiyorum) sinifin tembelleri olduklari ortaya cikar.
    Ben bunu etrafimdaki insanlarda ve bugünekadar olan deneyimlerime dayanarak söylüyorum.
    Benim düsüncem su: Cok zeki cocuklara dersler cok sikici geldigi icin dersleri takip etmiyorlar cünkü onlara sikici geliyor ve hatta aptalca geliyordur. Buna karsilik zengin cocuklari daha sansli sayilabilir.
    Ve ben sunu idda ediyorum Türkiye nin ve dünyanin en zeki (cogunluk) cocuklari okumuyor. cünkü böyle bir egitim sistemi cocuklarin beyinlerini ölümcül bir sekilde körüklüyor. Bu yüzden dünya yavas ilerliyor.

*Siz kendinizi hangi grupta görüyorsunuz?
    *Görüsleriniz nelerdir?

Ne kadar bilirsen bil, bildiklerin sadece karsindakinin anlayacagi kadardir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acizmendi
    acizmendi's avatar
    Erkek
    tum kadinlar kendini dunya guzeli sandigi gibi tum insanlar da bunun aksini dusunduklerini soyleseler bile kendini akilli sanar.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordofdarkness
    swordofdarkness's avatar
    Erkek
    tüm insanlar kendini dünyanın en mükemmel insanmı zanneder.böyle olmasa zaten dünya çekilmez olurdu.

Kısa Pantolon, Paslı Çakı, Dizde Kabuk Bağlamış Yara, Kısa Çakı, Paslı Pantolon, Yarası Gözde Kalmış Kabuk
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fugutive
    fugutive's avatar
    Erkek
    Benim kendimi hangi grupta gördüğüm önemli değil fakat dediklerine katılıyorum. Eğitim sisteminin yanlışlığında bir sürü genç insan okumuyor.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jezreel
    jezreel's avatar
    Erkek
    Fuck The M.E.B
    Bööle eğitimin içine turrrup sıkayım

gaipten görüntüler
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NovalgiN
    NovalgiN's avatar
    Erkek
    Bunun nedeni okulun en çalışkanı olan öğrencilerin sistemin bir parçası oluşudur. Yani sistemin dayattığı ezberciliğe sen de ayak uydurabilirsen eğer
    sen de en çalışkan öğrenci olursun...

yok ben yaşayarak öğrenirim dersen, işte o zaman sistem seni tembeller sınıfına iter..

Yağmur dindi, yağmura inandık.|www.birboluiki.net
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeaDLY
    DeaDLY's avatar
    Erkek
    öğrencinin resime merağı var çok iyi ressam olur ama velisi kabul etmiyor.benim çocuğum doktor olacak diyor.tabii bu sadece bi örnek.
    ariyetten türkiye"de eğitim sistemi mi var ? bazı öğretmenlerin amacı bilgi vermek değil.ya şu konuyu işleyim geçeyim demek.var böyle öğretmenler.mesela hoca oturuyor şuranın özetini çıkarın diyor ders sonuna kadar oturduğu yerden para alıyor.başka bi hoca zaten hiçbişi bilmior.hocam poyraz neresiydi diyoruz yavrum sonra bakarız şimdi zil çalar dior.hoca dior ki yapamadığınız soruyu getirin.götürdüğümüzde dersde anlattım dinleseydin diyor.öğretmenleri de sınava tutmak lazım.bize müfettiş gelmişti açtım ağzımı yumdum gözümü.matematikçi biz 7-8 de iken hep lise konularını anlatırdı bi b*k anlamazdık.müfettişin geleceğini duyduğunda hep yavrumlu falan konuşurdu.basit konular işlerdi soru sorulduğunda bilelim diye.müfettişe dedim ki ( matematikçi de dinlior beni onun dersindeyken ) bazı öğretmenler bize lise konularını gösteriolar , sert davranıolar , siz gelince yumuşuyolar.gelmeden önce geliyorum demeyin ki gerçek durumu öğrenin falan dedim.sırf böyle dedim diye matematiğim 4 düşüyordu 2 düştü.böyleleri yok değil.
    türkiyede eğitimi denetlemek diye bişi yok.müfettişin geldiğinde gerçek manzarayla karşılaşmadıkdan sonra gelmesinin ne anlamı var ki...

"oyun bitince sah da piyon da ayni kaba konur"
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dragontr
    Dragontr's avatar
    Erkek
    Böyle Egitim Sistemi baska hangi ülkede var

* Elektrik okuyan adam Elektrik Mühendisi olamaz. * Torna Tesviye Bölümü Ögrencileri Lisedeyken Bütün Makine Sistemlerini Ögrenir Makine Mühendisi olamaz

* Bunları bilmeyen Kolej ögrencileri Zırt Diye istedigi yere Girer.

Lisedeyken Staj yaptıgım Yerde Üni. ögrencilerine Ders veriyordum eminim meslek Lisesi ögrencileride aynı seyler ile karsılasmıslardır...

İlahi Adelet Gelecek Bekleyin :P Nah Gelecek...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    netsonic
    netsonic's avatar
    Erkek
    Biri beni mi çağırdı?

Ahanda a.k yıllardır dert yandığım konuyu aÇMIŞSINIZ...Bugune kadar sınıf geçmek için olsa da bi şekilde çalıştım ve üniversiteye kadar geldim...Üniversitede yine kendimi kurtarıcak kadar bişiler yapıyorum yine ama asıl kendimi hangi işte geliştirmek istiyosam o konu üzerinde ewde şurda burda kendim bişiler yapıyorum....Asıl zamanımın büyük bölümünü bu yönde harıyorum...

Evdekiler eski mantık onlara desen dırdırlarından geçilmez...Olur mu oluum İpne mi olcan derler..uhzhuuhzahuhza

Neyse siz doğru bildiginiz yolda ilerleyin...Zekanızı iyi şeylere kullanın ama kodugumun eğitim sistemine de azcık katlanmaya çalışın ve diplomanızı da yan cebe koyun...

eyww

..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kabadayi
    Kabadayi's avatar
    Erkek

Yüzyilin en zeki bilimadami olarak da kabul edilen
    ALBERT Einstein nin Okul döneminde aslinda basarisiz bir ögrenci oldugunu biliyormuydunuz?

Ne kadar bilirsen bil, bildiklerin sadece karsindakinin anlayacagi kadardir.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    forty1
    forty1's avatar
    Erkek
    ben çok pis kopya çekerim

Bizim Buralarda Her Yildiz Kaydiginda Biri Ölür. Sizde ise Dilek Tutulur, Sizin Dileklerinizin Gerceklesmesi Icin Bizden Birinin Ölmesi mi Gerekir?
Toplam Hit: 4054 Toplam Mesaj: 19