folder Tahribat.com Forumları
linefolder E-Book
linefolder Zenginliğe Götürecek 50 Yol (Ebook)

Zenginliğe Götürecek 50 Yol (Ebook)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    venom88
    venom88's avatar
    Erkek

Bu yollardan bir taneside sanırım zengin olmak isteyipde olamamış insanlara umut diye yutturabilçeğin bir kitap basıp satmak sanırım ..

Venom88 burdaydı.[Cevapını duymak istemeyeçeğin soruları sorma,sormak istemiçeğin sorulara cevap arama]
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    Bu aptal kişisel gelişim ve basit ipucu kitaplarından genel olarak hiç bir şey olmayacağını ve herhangi bir kinetik aksiyon etkisini görmeyen kitapsever biriyim.2000 lerin başında bu kitaplara kaymıştı kafamla birlikte ruh halim.okuduğum kitaplar isimleri bile sonradan tescilli markali isimlere aitti.ve hemen hemen çoğu veya hepsi amerikalılardı.Garry Chapman,Anthony Robbins,Jim Rohn benim bildiğim en iyileriydi yada en iyi pazarlaması olanlar.bu işin en önemli detayı etkili olacağı kitle veya mecra.bu kitaplar amerikada etkili olduysa benzer yapıda zeminlerde de etki göstermesi gerekir öyle bir etkiyi toplulumumuzda hiç göremediği itirafını Doğan Cüceloğlundan tv programlarından birinde denk geldim.bu işe akıl satma diyorum.Antony Robbins sıradan serseri bir idealsiz ayyaş iken idolü üstadı veya majörü Jim Rohn ile tanışıp onu kopyalıyor.Jim Rohn ise markalaşmış ismi ve ipuçlarını yuksek milyon dolarlara meşhur Herbalife la pekiştiren tilki kişilikli amcamdır.sana fikrimi vereyim önce para ver sistemi.bu tip yaşantımız ve kültürümüz ile uyumsuz yapay referanslı kitapları okumak isteyen arkadaşlarım önce Reha Oğuz Türkkan ve Oktay Sinanoğlu nun kitaplarını okusunlar yeterli.Herbalife içinde para olmadan çalışmayan bir vellness pazarlama sistemi.bu sistemin başarılı ve kazançlı olması için doyuma ulaşmış bilgi toplumu gerekli.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    casey
    casey's avatar
    Erkek

swordfish bunu yazdı:
    -----------------------------

İndirip okuyacağım..

Not: Ne hallere düştüm :|

Zamanı durduramazsın.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnerJiC
    EnerJiC's avatar
    Erkek

irwa bunu yazdı:

EnerJiC bunu yazdı:

irwa bunu yazdı:

EnerJiC bunu yazdı:

irwa bunu yazdı:

swordfish bunu yazdı:

irwa bunu yazdı:

zenginliğe götüren tek yok herbalife ,) her yaptığınız işte emek harcarsınız emeğinizle maaş aldığınıza inanırsınız ama sadece biri sizin bu emeğinizi görür we hakettiğiniz maddi güce getirir ,)

Valla bir arkadaşım hala herbalife kaptırdıgı kredi kartı borçlarını ödemeye çalışıyor :) O da böyle zengin olucam kanka gel ayda 10 bin kazan 20 bin kazan diyordu ::) Şimdi bankalardan kaçıyor

bi önceki yorumumda bunu belirttiğime inanıyorum. Herbalife batırmaz insan kendi yanlışlarıyla batar biz nası ofis açtık o zaman? klasik ticareti sewmez herbalife sistem dışına atar seni bilmediğiniz için böyle bakmanızı da anlıyorum ama siz bakıyosunuz bense yaşıyorum 

ne kadar zenginledin irwa ayda ne kadar geçiyor eline para araban evin var mı ne kadar zenginsin ?

herbalife mantığı şudur sen bir altın madenindesin önce kürdanla kazırsın sonra kaşıkla sonra balta sonra kepçe

ben emeksiz olcak demedim en baştan beri ne kadar çalışırsan o kadar ilerlersin zamanı gelir müşteri sirkülasyonu olur kimi zaman alt organizasyon ama etiğin dışına çıkmadığın sürece we işini tam bilgiyle we doğru programla yapıp TAKİP ETTİKTEN  sonra kazanmaman imkansız

burda da müşterilerim war benim we hiçbiri irwa bu işe yaramadı demedi hepsi de memnun kaldı ben kendi yaptığıma we insanlara kazandırdıklarıma bakarım 

senin dayındı sanırım onun farklı işler yapıp kaybettiği bakiyelerden sorumlu olamaz herbalife we herbalife insan batırmaz insanlar kendini batırır çünkü bu iş KLASİK TİCARET  değildir.

yok ben senin zenginliğini ve servetini öğrenmek istiyorum dayım yanlış yapmış batmış senin ifadene göre demek ki sen doğrusunu yapıyorsun sen ne kadar zenginsin aylık gelirin ne mesela nerelere yatırım yapıyorsun kazandığın paralarla kaç lira kira gelirin var kaç araban var vs. bunları merak ediyorum dayım söz konusu değil yani

ben bu işi tam olarak yapmaya başlayalı kısa bir zaman oldu öncesinde kendimi geliştirdim buna rağmen gayet iyi durumda ama bunu belirtmiycem burda 1 yıl sonra şimdikinin 3 katına çıkmış olucak o zaman da bu laflarını duymak istiyorum :D 

kafanıza göre birşeyler yazıp çiziyosunuz geleceğe yatırım diye bişe ömründe hiç duymadıysan zaten senle ben aynı kulwarda değiliz gözümün önünde 11 yıldır bu işi yapan sponsorum 8bin tl kazanabiliyo en yakın arkadaşım da 5 bin ciwarı yani senin bu laflarına ben sadece gülüyorum :d 

kazandırmasa zaten sadece bu ofisin gideri 1.500tl tutuyo :D 

:))))))))))) he 1500 tl ofis giderin olunca zengin oluyorsun yani tebrik ederim büyük başarı :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

EnerJiC bunu yazdı:

irwa bunu yazdı:

EnerJiC bunu yazdı:

irwa bunu yazdı:

EnerJiC bunu yazdı:

irwa bunu yazdı:

swordfish bunu yazdı:

irwa bunu yazdı:

zenginliğe götüren tek yok herbalife ,) her yaptığınız işte emek harcarsınız emeğinizle maaş aldığınıza inanırsınız ama sadece biri sizin bu emeğinizi görür we hakettiğiniz maddi güce getirir ,)

Valla bir arkadaşım hala herbalife kaptırdıgı kredi kartı borçlarını ödemeye çalışıyor :) O da böyle zengin olucam kanka gel ayda 10 bin kazan 20 bin kazan diyordu ::) Şimdi bankalardan kaçıyor

bi önceki yorumumda bunu belirttiğime inanıyorum. Herbalife batırmaz insan kendi yanlışlarıyla batar biz nası ofis açtık o zaman? klasik ticareti sewmez herbalife sistem dışına atar seni bilmediğiniz için böyle bakmanızı da anlıyorum ama siz bakıyosunuz bense yaşıyorum 

ne kadar zenginledin irwa ayda ne kadar geçiyor eline para araban evin var mı ne kadar zenginsin ?

herbalife mantığı şudur sen bir altın madenindesin önce kürdanla kazırsın sonra kaşıkla sonra balta sonra kepçe

ben emeksiz olcak demedim en baştan beri ne kadar çalışırsan o kadar ilerlersin zamanı gelir müşteri sirkülasyonu olur kimi zaman alt organizasyon ama etiğin dışına çıkmadığın sürece we işini tam bilgiyle we doğru programla yapıp TAKİP ETTİKTEN  sonra kazanmaman imkansız

burda da müşterilerim war benim we hiçbiri irwa bu işe yaramadı demedi hepsi de memnun kaldı ben kendi yaptığıma we insanlara kazandırdıklarıma bakarım 

senin dayındı sanırım onun farklı işler yapıp kaybettiği bakiyelerden sorumlu olamaz herbalife we herbalife insan batırmaz insanlar kendini batırır çünkü bu iş KLASİK TİCARET  değildir.

yok ben senin zenginliğini ve servetini öğrenmek istiyorum dayım yanlış yapmış batmış senin ifadene göre demek ki sen doğrusunu yapıyorsun sen ne kadar zenginsin aylık gelirin ne mesela nerelere yatırım yapıyorsun kazandığın paralarla kaç lira kira gelirin var kaç araban var vs. bunları merak ediyorum dayım söz konusu değil yani

ben bu işi tam olarak yapmaya başlayalı kısa bir zaman oldu öncesinde kendimi geliştirdim buna rağmen gayet iyi durumda ama bunu belirtmiycem burda 1 yıl sonra şimdikinin 3 katına çıkmış olucak o zaman da bu laflarını duymak istiyorum :D 

kafanıza göre birşeyler yazıp çiziyosunuz geleceğe yatırım diye bişe ömründe hiç duymadıysan zaten senle ben aynı kulwarda değiliz gözümün önünde 11 yıldır bu işi yapan sponsorum 8bin tl kazanabiliyo en yakın arkadaşım da 5 bin ciwarı yani senin bu laflarına ben sadece gülüyorum :d 

kazandırmasa zaten sadece bu ofisin gideri 1.500tl tutuyo :D 

:))))))))))) he 1500 tl ofis giderin olunca zengin oluyorsun yani tebrik ederim büyük başarı :)

şu yorumundan bile ne kadar dar pencere bir insan olduğun belli oluyo ,) 1500tl sadece ofisin hawa gideri ürün gideri değil yani ürün gideri de war we karda warki hepsini birden döndürebiliyo ben snein gibi kişilere ürün bile wermiyorum :D çünkü senin dar bakış önyargılarından çok daha değerli o ürünler :D

dewdim dewrildim geldim
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih
    Fatih's avatar
    Erkek

herbalife işi yapan 1500'lük değil 15 binlik dükkan yine açabilir yeter ki vicdanı olmasın. üstüne alınma irwa sadece %1'ini dürüst kabul ediyorum seni de oraya koyuyorum.

biraz da bu konuda sonuçlar:

http://herbokubilenadam.blogspot.com/2009/02/herbalife-ile-beynimi-asag-kontrol.html

http://forum.memurlar.net/topic.aspx?id=576919

http://www.uludagsozluk.com/k/herbalife/

http://www.ticarethayati.com/2011/05/herbalife-dolandrclg-ek-is-ararken.html

http://cafeturka.blogcu.com/ek-is-ararken-oyuna-gelmeyin-herbalife-aldatmacasi/8437251

enjoy i'm vaccinated
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnerJiC
    EnerJiC's avatar
    Erkek

Bende bana herbalife sat diye yalvarıyordum irwa :S ahhh nolur bana herbalife ver ne işim olur benim o tarz ürünlerle yukarıdaki arkadaşın dediği üzere %1 lik kısım

Toplam Hit: 6547 Toplam Mesaj: 48