Denyo Launch Kullanımı

String Definitions Kullanımı

DenyoLaunch HolyOne nın el emeği göz nuru bir flood programıdır.Dünya üzerinde benzerinin bulunması imkansız olmakla birlikte bir çok yerli yabancı hack sitesi tarafından taklidi yapılmaya çalışılmış fakat ne programlama bilgileri ne de zekaları buna yetmiştir.DenyoLaunch yapısı itibari ile asıl amacı sizin programa verdiğiniz value değerleri ile sitede bulunan database doldurmak 10binlerce konu açmak post atmak veya sizin hayal gücünüze dayalı olarak post mantığı ile siteye zarar vermektir.

Bu dökümanı okuduktan sonra eğer aklınızda hala soru işaretleri varsa tahribat.com forumlarında konu açarak aklınıza takılan yerin cevabını alabilirsiniz.Eğer dikkatli ve uygulayarak okursanız aklınızda soru işareti falan kalmayacaktır.

(Bu dökümanı anlamanız için ilk dökümanı mutlaka okumanız gerekmektedir)

İlk olarak String Definitions nedir bunu anlamamız lazım mesela karşımızda bir forum var ve biz bütün foruma konu açarak saldırmak istiyoruz phpbb vbulletin her forumda ana başlıklar id lenir ilk olarak bunları buluyoruz bunları bulmak için yapmanız gereken ana başlıkların üzerine gelerek aşağıda beliren linklerden sondaki değeri almak

Mesela www.firstcarhire.com sitesindeki değerleri alacak olursak

http://www.firstcarhire.com/travel-forum/viewforum.php?f=29
http://www.firstcarhire.com/travel-forum/viewforum.php?f=13

buradaki 13 ve 29 değerleri forumun ana başlık değerleri

Hemen forumumuzda Wizard yardımı ile sitenin konu açma kısmına geliyoruz.

Burada hangi bölüm üzerinden konu açmaya çalıştığınız önemli değildir daha sonra zaten biz değerleri 3 ve 29 olarak vericez.

 

Submit dedikten sonra denyo daha önceden de gösterdim gibi bilgileri alıyor.

f değeri burada  “a” başlıklı  ve “Tahribat.Com was here “ yazılı konunun hangi bölümde açılacağını gösteriyor buradan 29 yazısının üzerine hemen tıklıyoruz ve onu %rndcustomstring1% olarak değiştiriyoruz.

Bundan sonraki yapacaklarımız önemli

String Definitions kısmına gelerek

Aşağıdan New String’ e tıklayarak değer giriyoruz her seferinde bir değer girilebilir ben 13 ve 29 değerlerini girdim siz saldıracağınız sitedeki tüm ana başlıkların id lerini girebilirsiniz. Eğer yanlış girerseniz üzerine tıkladıktan sonra aşağıdan Delete String diyebilir veya düzentmek istediğiniz string değerini Edit String diyerek düzenleyebilirsiniz.Save String diyerek girdiğiniz bu değerleri kaydettikten sonra Load Strings  diyerek tekrar yükleyebilirsiniz.Clear All da alayını siler bu değerlerin.Burada dikkat etmeniz gereken kısım Attack kısmında girdiğimiz “%rndcustomstring1%” değerinin “Custom String List1 “ ile bire bir alakalı olması eğer Attak kısmında %rndcustomstring2% olarak girseydik “Custom String List2“ bölümüne değerleri girecektik buraya dikkat edilmelidir.

Tarih:
Hit: 22761
Yazar: HolyOne

Taglar: denyolunch


Yorumlar


Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.

Yorumlar

biliy tarafından yazıldı. Tarih: 23/Haz/15 23:10
%randomnumber10000% 10000'e kadar rastgele sayı demiş ben 1 den 10 bine kadar rastgele değil sırayla sayı denemesini nasıl yaptırabilirm bunun için örnek bir kod varmı?