Youtube Videolarını İndirin

4) Gizli klasörlerde aramak için ince bir ayar yaptıktan sonra 2.maddede anlatılan kopyaladığımız kodu arama bölümüne yerleştirip konum oalrak da Windows'un yüklü olduğu sürücüyü seçerek aramamızı gerçekleştiriyoruz. Arama sonuçlarına bakıldığında "get_video?video_id=*****" isimli sonuç youtubede izlediğimiz videonun bilgisayarımızdaki adresini gösteriyor.Bu adrese çift tıklıyoruz ve karşımıza çıkan güvenlik yoklamasına "hea" deyip geçiyoruz.

5)Son olarak videoyu kaydederken bize kaydedeceğimiz yeri soran pencere çıkacaktır. Video ismi her ne olursa olsun "get_video" olarak çıkacaktır.get_video ismini değiştirebilirsiniz. Dikkat etmemiz gereken önemli nokta bu videoya uzantı vermektir. get_video.flv şeklinde kaydetmeniz gerekiyor. (Gerçi "get_video.flv" yerine "get_video.kuytul" yapsanız da vlc player çalıştıracaktır.Canavar gibi program :P)

6) "flv"  ve bir çok formatı destekleyen medya oynatıcısı olan " VLC Player " ile indirdiğiniz videoyu izleyebilirsiniz. Eğer bilgisayarınızda bulunmuyorsa mutlaka indirmenizi tavsiye ederim.

VLC Player download:
http://downloads.videolan.org/pub/videolan/vlc/0.8.6c/win32/vlc-0.8.6c-win32.exe

Mantığı kolay ve zaten bilen arkadaşlar olabilir,mümkün olduğunca basit anlatmaya çalıştım.Fakat aklınıza takılan bir soru olursa bana bildirebilirsiniz.

Tarih:
Hit: 8290
Yazar: kuytulYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.