folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder " AKP " Bu İlandan Nefret Ediyor ! :)

" AKP " Bu İlandan Nefret Ediyor ! :)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    POLECAT
    POLECAT's avatar
    Erkek
    The_Holigan bunu yazdı:
    -----------------------------
    Nury bunu yazdı:

hergün akp hakkında bişiler çıkarıyorsunuz bahane bulmakta ne varki :)

telekom özelleştirilmese hala 256 larda devam edicektiniz.eski dönemde kim ayda 100 ytl ile lüx bi ev alabilirdi ? şimdi çok fakir bi adam ile gidip 100 ytl taksitle v alabiliyor. Evet yarası olan gocunur :) gocunmaya devam edin

İşiniz gücünüz yok böyle zaman kaybından başka bi boka yaramayan şeylerle uğraşmaya devam

Onca Şehitler Verildiğinde Senin Savunduğun Partinin Başkanı ve Türkiyenin Başbakanı Çıkıp ASKERLİK YAN GELİP YATMAK DEĞİLDİR dediğinde de bu lafı milletin önünde söleseydinde o zaman yorum yazacak bir canın kalırmıydı görürdün.

Şehit veriliyoda Erdoğan için mi veriliyor. Vatan için veriliyor siz gibilerde bundan prim cıkarmaya calısıyor. evt Askerlik yan gelip yatma yeri değil kardeşim. millet o zmn boşuna mı diyor '' Askere gidince akıllanır'' diye. o zmn burda bir carpıklık var. bi dediğiniz bir dediğinizi tutmuyor. bu lafı yine milletin önünde söylüyorum ASKERLİK YAN GELİP YATMA YERİ DEĞİLDİR.

"" Cümleler Doğrudur Sen Doğru İsen, Doğruluk Bulunmaz Sen Eğri İsen. P.S
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZeroCooL
    ZeroCooL's avatar
    Erkek
    CaNNi bunu yazdı:
    iyi o aman volkan abi :) bidaki dönem de chp soysun öyle ondan ona ondan ona böyle devam etsin bende başka bişey demiom :D
    eh be kardesim eh be guzelim a.q ulkesi yillardir nasil bi ilerleme seklinde kim basa geldide yemedi kim geldikten sonra dikkatleri ustune cekmedi a.q basa gecen paranin tadini aliyo ee aldi diyelim doymak da bilmiyo a.q doyumsuzu habire yiyo zamaninda karinin tekide ole yapti heikopterle partilere havyar getirtiyodu ama agzinin payini aldii ne diyim bos muhabbet ama insan icini dokmek istiyo .. basa kim geceerse gecsin oda yiyecek oda somurecek .. soylencek cok soz acilcak cok konu tartisilacak bir suru sey var ama turk insani tartismayi bilmez tartisan adami sevmezz.. biz kisaca zukulmeye mahkumuz .. yaslilardan gecti artik benim dusuncem buu ulkesini milletini insanini seven biri cikarsa belki bir yerlere gelebilir..

Yaşam ve Ölüm arasındaki ince çizgide alırken nefes bazen mutlu bazen mutsuz herkes...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    POLECAT
    POLECAT's avatar
    Erkek

Bu toprak satma mevzusu artık cok abes oldu bi kere en cok toprak şimdiye kadar chp döneminde satıldı. tapu ve kadostra genel müdürlüğü raporunda 2007 itibariyle 180 milyon mtrekare toprak satısı yapıldı. bunun en büyük satısını ise 70 milyon mtrekarelik alanla chp hükümetleri yaptı.

ayrıca ecevit in koalisyon kurduğu mhp iktidarı zamanında 10 milyon mtrekare toprak satısı yapıldı.

işin en ilginç yanı ise askerlerin bile toprak satması Türkiyede 3 kere yönetime el koyan askerlerin döneminde bile yabancılara 14.5 milyon metrekare toprak satıldı.

elaleme bok atcam diye kendi yaptıklarını görmemezlikten gelenler önce kendilerine baksın .

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    POLECAT
    POLECAT's avatar
    Erkek
    ZeroCooL` bunu yazdı:

bana oy verin soz caktirmadan soyucam .. A.q adam sikti sikti hala sikiyoo vede hala savunanlar var a.q yyuh diyim nne diyim :S

daha ne diyim ...

Dostum Atatürk güzel söylemişte peki o zmn devleti niye batıya yöneltmiş ? Madem avrupayı örnek almıcazda niye herşeyimiz avrupaya göre ? bastada laiklik olmak üzere neden ?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

en son bu huzur magazalarinin pisligi cirkefligi ortaya ciktiktan sonra

kim gelip Din Allah Muslumanlik diyor artik cuzdanimi parami saglama aliyorum. 

Artik ticaret le ugrasip muslumanim diyene farkli gozle bakiyorum. 

baktigim goz mu 

"dolandiricilik, din istismarligi, sahte fatura, sahtekarlik, uckaat"

bizleri bu hale bu insanlar getirdi.

evet hepsini ayni kefeye koymamak gerekiyor ama ne yana cevirsem yuzumu bu tiplerle karsilasiyorum.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZeroCooL
    ZeroCooL's avatar
    Erkek
    POLECAT bunu yazdı:
    ZeroCooL` bunu yazdı:

bana oy verin soz caktirmadan soyucam .. A.q adam sikti sikti hala sikiyoo vede hala savunanlar var a.q yyuh diyim nne diyim :S

daha ne diyim ...

Dostum Atatürk güzel söylemişte peki o zmn devleti niye batıya yöneltmiş ? Madem avrupayı örnek almıcazda niye herşeyimiz avrupaya göre ? bastada laiklik olmak üzere neden ?

ben soleyecek soz bulamadim .. aciklamayi sen yap ..

Yaşam ve Ölüm arasındaki ince çizgide alırken nefes bazen mutlu bazen mutsuz herkes...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    POLECAT
    POLECAT's avatar
    Erkek
    ZeroCooL` bunu yazdı:
    POLECAT bunu yazdı:
    ZeroCooL` bunu yazdı:

daha ne diyim ...

dostum sen koymusun yazıyı demekki bi fikrin varki koymussun acıklamasınıda yaparsın.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fikret
    Fikret's avatar
    Erkek
    konu bu saatten sonra geyiğe taşınmalı :/ postlar komikleşmeye başladı.

screw you guys! i"m goin" hoooome!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkblood
    darkblood's avatar
    Erkek

The_Holigan bunu yazdı:

Önümüzdeki Seçimlerde % 80 ya MHP yada GencParti Gelecek. AKP Felan Değil

Ama CHP de gelebilir.

:) :D :D

bilenle bilmeyen bir olur mu?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZeroCooL
    ZeroCooL's avatar
    Erkek
    POLECAT bunu yazdı:
    ZeroCooL` bunu yazdı:
    POLECAT bunu yazdı:
    ZeroCooL` bunu yazdı:

daha ne diyim ...

dostum sen koymusun yazıyı demekki bi fikrin varki koymussun acıklamasınıda yaparsın.

fesuffan allah la arkadasim sana yada bi baskasina aciklama yapmak gibi bi zorunlulugum mu var resimde zoruna giden bi seymi var atamiz batiya yoneltmis de bizi gidin AB ye girmek icin kopeklik yapin mi demis sana bunlari acmam mi lazim sen bi yetiskin birey olarak bu  sozleri nasil degerlendire biliyorsunda kafanda aciklama yapmam gerektigini dusunuyorsun asil senin bi sorunun varsa atamizin sozleriyle ilgili sen acilimini yap bize .. bana bildigin veya bilmedigim konulardaa yorumlar yaptirmaya calismanin amaci ne ...

Toplam Hit: 9442 Toplam Mesaj: 64