folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder ** TALİHLİLER AÇIKLANDI ** Hediyebalonu.Com 'Dan Tahribat'a Özel Hediye Çekilişi

** TALİHLİLER AÇIKLANDI ** Hediyebalonu.Com 'Dan Tahribat'a Özel Hediye Çekilişi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek

Eveet çekilişimiz tamamlandı, 166 kişi katılımlı çekiliş videomuz: https://yadi.sk/i/vL66EWGv3VGp8s

1. Asil: @AlbayHardal

2. Asil: @pizot

1. Yedek: @watervay

2. Yedek: @coder2

Bonus mürit: @Palerider

Sevgi gösterilecek mürit: @HoLyCat

Asil Müritlere ve Bonus Mürite PM atıldı. 

Asil Müritler 05:05:2018 23:00'a kadar alıcı kargo bilgileri iletmek üzere dönüş sağlamazsa yedek müritler ile irtibata geçilecek.

ilginize teşekkürler :)

Arkadaşlar üzerinde bir süredir çalıştığımız hediye sitemizi bileniniz vardır, bilmeyeniniz de vardır :) www.hediyebalonu.com

yılbaşı hediyesi, sevgililer günü hediyesi, anneler günü hediyesi, babalar günü hediyesi gibi özel günlere yönelik çalışmalarımız oluyor.

kimi ürünlerimiz yerli üreticilerden, kimi ürünlerimiz ithal, bazıları da kendi üretimimiz.

Önümüzdeki 3-5 gün içerisinde Anneler gününe özel yeni hediyeler eklemiş olacağız,
    peşine bir konu da Anneler Günü için açmayı düşünüyordum,
    fakat öncesinde hem bilinirliğimizi, hem de aramızdaki muhabbeti arttırmak adına bir hediye çekiliş yapalım istedik :)

şanslı mürit, hediye olarak aşağıda linkleri bulunan 3 farklı üründen birini seçecek, Aras Kargo ile kendisine göndereceğiz. (kargo ücreti bize ait) 

1) Neon/Gümüş Sonsuzluk Kolye

2) Neon/Gümüş Dolphin in Ocean Kolye

3) Neon/Gümüş Kalp Anahtar Kolye

kurallar:

3 Mayıs 2018 Perşembe günü saat 22:59'a kadar bu konu altında "abi nbr" dahil herhangi bir mesajı olan tüm müritler katılım listesine eklenecek (:

* katılımcılar arasından rasgele 2 tane asil, 2 tane yedek talihli belirlenecek (kendi hazırladığım çekiliş excelini kullanacağım, formülleri de göstererek çekilişi kayda alıp paylaşacağım.)

* Asil talihlilerden PM ile hediye tercihini ve kargo için "ad-soyad / adres / telefon" bilgisini isteyeceğiz.

* 2 gün içerisinde asil talihlilere ulaşamazsak, yedek talihliler ile irtibata geçeceğiz.

Katılım Koşulları:

facebook sayfamızı beğenin,
    instagram sayfamızı paylaşın,
    86 arkadaşınızı tag'layın,
    amuda kalkıp zıplayın..

gibisinden taleplerimiz yok :)
    konu altında mesajınızın olması katılım için yeterli.

tabi ki bizi desteklemek isterseniz, sosyal medyada beğenilerinize ve paylaşımlarınıza sevinir, teşekkürlerimizi sunarız :)

https://www.instagram.com/hediyebalonu/

https://www.facebook.com/hediyebalonu

ayrıca özellikle eşkisözlükte üyeliği olanlar yorumlarını esirgemezse makbule geçer: https://eksisozluk.com/hediyebalonu--5624095

* eknot: kefili olduğum @uyhfel 'den soru geldi,

cevabı buraya açıklama olarak yazayım: kefili olduğum müritler de çekilişe katılabilir,
    çekilişte asil ya da yedek olarak isimleri çıkarsa, talihli sayısını arttıracağım.
    netice: "kefili olduğum asil ya da yedek müritler + 2 asil + 2 yedek" şeklinde olacaktır.

böylece birilerinin çekilişe fesat karıştı yandaş müritler kazandı demesini engellemiş oluruz :)

sevgiler :)

muaythaist tarafından 03/May/18 23:39 tarihinde düzenlenmiştir

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

ekle bakim 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiSeptiK
    AntiSeptiK's avatar
    Erkek

ben şanslıyımdır.

"Seni hiç tutamadım, ama hissediyorum. Hiç konuşmadın, ama seni duyuyorum. Seni hiç tanıyamadım, ama seni seviyorum."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

hayırlı çekilişler hocam, siteye https://www.tawk.to/ gibi bir online destek sistemi kur bu free ve güzel kendi sitem de de kullanıyorum. aklında olsun

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmuT38
    UmuT38's avatar
    Erkek

yaqz baskan listeye deneyelim bakalım :)

Eger "dokuz" CanLı oLsaydın biLe En fazLa "sekiz" kez kaçabiLirdin öLümden BiLki "yedi" düveLe suLtan oLsan dahi Yerin "aLtı" mekan oLacak sana En fazLa "beş" metre kumaş götürebiLeceksin Kapatacaksın "dört" açsanda gözünü Bu dünya "üç" günLük dünya AzraiLin yanında "iki" kat oLup yaLvarsanda nafiLe ELbet "bir" gün öLeceksin İşte o gün herşey "sıfır"dan başLayacak..!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mr_Dark
    Mr_Dark's avatar
    Erkek

1

!!!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ar0fer
    Ar0fer's avatar
    Erkek

abi nbr

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alicem
    alicem's avatar
    Erkek

bir şey soracağım bu fosforlu ürünler hakkında, içindeki madde kanser yapıyo deniyor ya diğer ürünlere göre bunların satış performansı aynı mı? her zaman, satacak ürünün alıcısı çıkıyo mu yani

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Yapıştır Mürsel 

Troubles'll come & they'll pass
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek

benide yaz bakalım hocam

hayat boş pompala çoşşş :):)...