0.99 $ Domain

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asa42
    asa42's avatar
    Erkek
    guero bunu yazdı

Her ay için 0.99 diyuo yani 12 dolara geliyo :)

o değil şu : http://www.1and1.com/domain-names?linkOrigin=&linkId=tab-btn-domains#stage

-------

uzak durun diyen arkadaşlar alı kullandılar mı ki öyle diyorlar :/

ben de böyle bir kampanyadan yararlanıp ismim için domain almıştım. hiçbir şey bilmediğim zamanlarda üstelik. sonrasında da godaddy ye taşıdım. taşıma ücretini de kuponla yaptım zaten o da ucuza geldi ve taşıma yaptığınız için ekstra 1 yıl daha kayıt yapıyor.

yani ordan alıp taşıma işlemini gerçekleştirdiğiniz zaman elinizde 2 yıllık ucuza kayıt edilmiş domaininiz oluyor.

hatta 2 yıllık sürenin bitmesine doğru da godaddy den başka bir yere taşımayı düşünüyorum :D renewal lar da pahalı baya bana göre :)

sonuç: sıkmayın canınızı alın

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

benim şuandaki sorunum şu ;

1and1 içersinde kendimize özel nameserver tanımlayamıyoruz ancak benim vds serverim var nasıl yapabilirim yani serverde yapabilecegim bir ayarla bunu yapmak mümkünmüdür ? 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    ElizaBeTH bunu yazdı

benim şuandaki sorunum şu ;

1and1 içersinde kendimize özel nameserver tanımlayamıyoruz ancak benim vds serverim var nasıl yapabilirim yani serverde yapabilecegim bir ayarla bunu yapmak mümkünmüdür ? 

Tanımlanıyordurda bulamıyorsundur muhtemelen. Olmadı cloudflare felan kullan oradan nameserver tanımlarsın.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
Toplam Hit: 1661 Toplam Mesaj: 14