folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 0'Dan 100 Milyon Dolara.. (Mobil Action)

0'Dan 100 Milyon Dolara.. (Mobil Action)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turania
    Turania's avatar
    Erkek

Arkadaşlar Merhaba,

Cüneyt Özdemir'in bir röportajına denk geldim. Anlattıkları benim aklıma pek yatmadı ama sizlerle de paylaşmak istiyorum fikirleriniz nelerdir diye?

Olayın özü kaba taslak Web Analitik alanında aslında Elinde hiç var olmayan bir yazılımın işini ebay gibi bir şirkete satarak işe başladığını söylüyor. Çözüm ortağı şeklinde çalışarak işi büyütüp büyütüp bugünlere gelmiş. Şirketin yaklaşık değeri 100 milyon dolar olmuş vs. vs

https://www.youtube.com/watch?v=fWr9h8cO5PI

Söyleyin eşe dosta herşeyden vazgeçer, Vatan'dan vazgeçmeyiz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

koskoca ebayı kandırmak hmm dıyorum gerisini siz yorumlayın 

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

bu adamın geçenlerde yine konusu açılmıştı. O zaman da tartışılmıştı 

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

hikaye..

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AlbayHardal
    AlbayHardal's avatar
    Erkek

eleman olayı şöyle anlatıyor...

abi bi gün ebayın ceosu bizim mahallede takılıyor. gittim yanına, nabıyon kanka, aklımda efsane bir proje var dedim. devin de vay kardeşim, yapalım bunu gel bizimle çalış demişçesine. bizimki de ya saçmalama kanka, benim zaten koskoca şirketim var, senin altında mı çalışacam amk demiş gibi. heralde ebay yeni o sıralar yıl 95... sonra ne hikmetse dumanı olmayan ateşte pişiriyolar eti.

şayet gerçekse mevzu olayı ali sabancı gibi anlatmalıydı. gece gündüz çalıştık çalıştık çalıştık, ilk başta bi 40 milyon dolar batırdık sonra son şans olarak mobilekşını kurduk falan... o zaman ha bunlar godoman, yaparlar der çekilirdim.

They are as numerous as ants in the earth, as fish in the water, as birds in the air. They are timid, brave, ignorant, dominating and they are children.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

hee bizde yedik..

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

koskoca google, apple bile bi garajda 3-5 dolar sermaye ile kurulmamış mıydı?

buna inanmak neden bu kadar zor.

goo.gl/qBNZmW
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek

küresel çapta bir yazılım, donanım, alet, edevat üretilecekse öncelikle bunu baştaki godomanlar ve devletler isteyecek.

3-5 dolar ile olmaz o iş.

Güzelce öernekleyeyim.

1. Facebook

2. Google

3.İphone

bu şirketlerin başlangıçları hep derler 3-5 dolarla başlar. Sanmıyorum bunlar tamamen devlet destekli oluşumlar.

1. Facebook : Dünyanın yarısının yüz fotografları var. Hiç bir devlet istesede böyle bir db oluşturamaz. Faceye fotograf atıyorum toplu bak resimde bu da var etikletle diyor nereden biliyor çünki db sinde var facenin.

2. Google : nette neler döndügü kim ne aradı ne kdr aradı nette ne olup bitiyorsa googlede adamlar neti bogazından tutuyor resmen.

3. İphone :  Yüz tarama sistemi , Parmak izi sitemi, Retina tarayıcı,  An be an takip edilmemize olanak saglayan sistem .

Şimdi dersinizki sen sıyırmışsın olmaz böyle şeyler.

Haklısın olmaz.  

Dur be kadınnnn....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seyhzade
    seyhzade's avatar
    Erkek
    A_REX bunu yazdı

küresel çapta bir yazılım, donanım, alet, edevat üretilecekse öncelikle bunu baştaki godomanlar ve devletler isteyecek.

Güzelce öernekleyeyim.

1. Facebook

2. Google

3.İphone

bu şirketlerin başlangıçları hep derler 3-5 dolarla başlar. Sanmıyorum bunlar tamamen devlet destekli oluşumlar.

1. Facebook : Dünyanın yarısının yüz fotografları var. Hiç bir devlet istesede böyle bir db oluşturamaz. Faceye fotograf atıyorum toplu bak resimde bu da var etikletle diyor nereden biliyor çünki db sinde var facenin.

2. Google : nette neler döndügü kim ne aradı ne kdr aradı nette ne olup bitiyorsa googlede adamlar neti bogazından tutuyor resmen.

3. İphone :  Yüz tarama sistemi , Parmak izi sitemi, Retina tarayıcı,  An be an takip edilmemize olanak saglayan sistem .

Haklısın olmaz.  

Hocam ne olamamsı ya. Adamlar giydiğimiz donun rengini biliyor. Söylediklerinizde yüzde yüz haklısınız. Örneğin bitcoin. Bir anda nasıl  büyüdü ya da tesla motorun kurucu elon musk. Bunlar devlet desteğiyle olan şeyler. Amerika da hem ürünü iyi yapıyor hem reklamı. Sonra gelsin paralar. Daha çok şey yazılır da mobilim. 

Önce hayaller ölür sonra insanlar...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    A_REX bunu yazdı

Güzelce öernekleyeyim.

1. Facebook

2. Google

3.İphone

Haklısın olmaz.  

yazdığımı anlamamışsınız hocam.

goo.gl/qBNZmW
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jargonphp
    jargonphp's avatar
    Erkek

Aykutun çalışmaya bile ihtiyacı yoktu aslında, ailesi çok fazla zengindi ancak aykut ailesinin parasını kabul etmedi. Amerikada yaşıyordu zaten babası ve onun yanına gitti. Green Card'ı almak içinde çok uğraşmadı desem yalan olmaz. Size şukadar söyliyim, kendisi çok para kazansa dahi o karakterini asla kaybetmez. Aykut herzaman aynı aykuttur, türkiyede en ufak bir problem olsun, bavulunu toplar gelir öylede vatansever biridir. Dur lan aykuta bi mail atayım özledim 2 senedir görüşmüyoduk

“Bâkî kalan bu kubbede bir hoş sadâ imiş”(Gazel-i Baki)
Toplam Hit: 2054 Toplam Mesaj: 13
ebay mobilaction alikaraalioglu