folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder 1-2 Aylık Yazlık İçin İnternet

1-2 Aylık Yazlık İçin İnternet

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Arkadaşlar taahüt olmayan sadece 1, maksimum 2 aylık kullanacağım bir internet arıyorum.

Fiyat performans tartışılır sadece daha önce kullanan bilen duyanlardan hem bilgi hemde tecrübe amaçlı soruyorum.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek

turktelekomun data hattını almıştım ben 50gb si 80 tl mi neydi. sonrasında gb aşımında da uygundu 10 gb 15 tl mi ne.

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/internet/sayfalar/evimde-mobil-wifi-tarifeleri.aspx şurdu tahahhütsüz vermiyorlar ama tahahhüt bozunca tahhütsüz fiyatı yazıyorlar sadece ben bunu kullanıp 2 ay falan kapatmıştım.

Bittik biz bittik
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

ttnet yazlık internet

yok falan derlerse suratına kapat bir daha ara başka çağrımerkezi başka çalışana sor  

VAR

https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/kampanyalar/sayfalar/yazlik-internet-kampanyasi.aspx

2 ay 3 ay gibi seçenekleri va4r

söylemedikleri şey şu 

mesela bu sene mart 1 de açtırdın . 3 aylık diyelim . 

süresi dolunca kapanır 

1 yıl sonra eğer ıslak imza verip kapatmadıysan aynı tarihte yine oto açılır

Minimalist Değilim Tembelim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

SIKI DUR KURULUMSUZ DETAY VERİCEM

Seçenek 1)

TürkNet'e başvuruyorsun. Kurulumu yapıyorlar. 30 gün cayma hakkın var. Taahhüt yok. 30 gün içinde hizmetini Millenicoma referans kodu ile taşıyorsun. TürkNet fatura çıkarmıyor. Kurulum bedavaya geldi. Referans kodu da 1 ay ücretsiz kullanım hakkı verdi. Tertemiz

(p.s. ücretsiz kullanım hemen aktif olmuyor da  2. faturada aktif oluyorsa işine yaramayabilir. ref kodu için PM :d )

Seçenek 2) yukarıdakini tecrübe ettim bunu tecrübe etmedim. Yukarıdakinin tam tersi. Önce milleniye başvurup, ordan TürkNet'e geçiyorsun. Yine ref kodu ile geçiyorsun. Ama TürkNet 1 ay fatura ödemesi alıyor, sonraki ay ücretsiz tanımlıyor...

O kadar problem yaşadım ki yanlışlıkla kuurulum ücretini bedavaya getirme yolunu buldm aq :D

...said addicted.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

TTnet ile konuştum şimdilik daha stabil geldi.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

SIKI DUR KURULUMSUZ DETAY VERİCEM

Seçenek 1)

TürkNet'e başvuruyorsun. Kurulumu yapıyorlar. 30 gün cayma hakkın var. Taahhüt yok. 30 gün içinde hizmetini Millenicoma referans kodu ile taşıyorsun. TürkNet fatura çıkarmıyor. Kurulum bedavaya geldi. Referans kodu da 1 ay ücretsiz kullanım hakkı verdi. Tertemiz

(p.s. ücretsiz kullanım hemen aktif olmuyor da  2. faturada aktif oluyorsa işine yaramayabilir. ref kodu için PM :d )

Seçenek 2) yukarıdakini tecrübe ettim bunu tecrübe etmedim. Yukarıdakinin tam tersi. Önce milleniye başvurup, ordan TürkNet'e geçiyorsun. Yine ref kodu ile geçiyorsun. Ama TürkNet 1 ay fatura ödemesi alıyor, sonraki ay ücretsiz tanımlıyor...

O kadar problem yaşadım ki yanlışlıkla kuurulum ücretini bedavaya getirme yolunu buldm aq :D

Türknet kurulumdan sonraki 30 gün içinde taşıyınca kurulum bedelini almıyor mu?

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

Turknet kurulum ücretini her türlü alıyor.

goo.gl/qBNZmW
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

şimdi aklıma geldi @end mürid den vodafon alabilirsin . 

Minimalist Değilim Tembelim
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

Fatura çıkmadı bana

30 gün koşulsuz ücretsiz kapatma garantisi var

Nasıl alıyor 

...said addicted.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı

Fatura çıkmadı bana

30 gün koşulsuz ücretsiz kapatma garantisi var

Nasıl alıyor 

Orada bahsettikleri ücretsiz kapatma garantisinden kasıt aylık internet parasını almayacağız. Kurulum ücretini alırlar. Zira kurulumu Telekom'a yaptırıyorlar Telekom parasını alıyor.

Örnek : https://www.sikayetvar.com/turknet/turknet-yapilmayan-uyeligin-faturasi

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

cok eskiden turktelekom yazlikpaket almisstim sorunsuzdu ama bir sonraki sene ayni tarihte otomatik actilar benim haberim bile olmadi. Yazlik pakat alirken dikkat edin bir sonraki senelerde otomatik aciyorlar sozlesmede yaziyor sanirim.

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
Toplam Hit: 12786 Toplam Mesaj: 13
internet