folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 1 Aylığına Uygun Ev,Motel,Pansiyon,Bungalov Çadır Vs.

1 Aylığına Uygun Ev,Motel,Pansiyon,Bungalov Çadır Vs.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetcan
    mehmetcan's avatar
    Erkek

takipdeyim

bizde keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik ; hayatla erken seviştik herşey üstümüze kaldı
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sezoo
    sezoo's avatar
    Erkek

Antalya/GAZİPAŞA düşünürsen şuan otelde çalışıyorum. resepsiyon bende. Gelecegin tarihle birlikte pm çek bişeler ayarlarız uygunundan. Apart otel bu arada. Kendin pişir kendin ye :D duruma gör kafa dengi olursanız akşamları mangal - balık rakı falan filan yaparız. severim alem yapmayı. :D

Bu arada otelin sitesinden resimlere bakabilirsin 1-2 gün içinde. açacam geri host taşıoz :D

adres: otelnilapart.com

Edit : Tam kafa dinlemelik yer. sessiz sakin.

Dövme Yapılır Mekan ANTALYA-ALANYA
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

ulan aslında benim de böyle bir şeye ihtiyacım var..

kafa dinlemeye çekilmem lazım amq..

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biocyte
    Biocyte's avatar
    Erkek

Muğla-Gökova Körfezi Akyaka yeşillik sakin, çadır kurmaya alanı var ayrıca karavan tarzı dalga dümenler var tam fiyatlarını bilmiyorum bungalov sormustuk tam fiyat hatırlamıyorum ancak cok gelmişti o zaman bize ama muğla cennettir mutlaka size göre bir yer bulursunuz. Apartları motelleri araştırıp aramanı öneririm biraz pazarlıkla bişiler cıkarırsın sanırım.

Toplam Hit: 2217 Toplam Mesaj: 15