folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 1 Haftalık Ege Turu

1 Haftalık Ege Turu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    venedikli
    venedikli's avatar
    Erkek
    GusFring bunu yazdı
    venedikli bunu yazdı
    GusFring bunu yazdı

Ayvalık Sarımsaklı'ya uğrayın kesin

balıkesirde gidilecek yerler hep ayvalıkta sanırsam :) . biz de cunda adasında güne başlayıp şeytan sofrasında günü batırmayı düşünüyoduk aralar belli değildi, sağolasın hocam sarımsaklı da dahil edilmiştir :)

Denize girecekseniz uğrayın hocam plajı çok güzel. Denize girmeyecekseniz uğramanıza gerek yok.

havalar biraz bozdu gibi hocam ne olur bilmiyorum da denize girmek şu an uzak bi ihtimal gibi. 25 inde yola çıkacağız nasipse. bi up olsun, konu ddos zamanına denk geldi giremediydim hiç

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    venedikli
    venedikli's avatar
    Erkek
    zone bunu yazdı

Planı yaparsaniz yazar misin hocam. Bende aşağılar (Muğla tarafı) planını kullanırım kesin.

muğla'nın baya çok gezilecek yeri var hocam, tabi atarız buraya bi rota iskelet bişey çıkınca

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek

izmirden mersine kalkan yolunda kral bi gezi yaptım tek başıma. iki gün önce geldim. çok keyifliydi.

Herşey kolaydır, bazen değil işte ∆
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    venedikli
    venedikli's avatar
    Erkek
    whoobay bunu yazdı

izmirden mersine kalkan yolunda kral bi gezi yaptım tek başıma. iki gün önce geldim. çok keyifliydi.

biz izmirden aşağı muğlaya inmeye düşünüyoruz hocam malum vaktimiz az :) muğlayı bitirip direk yalovaya dönücez

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek

ben de izmir kuşadası akyaka fethiye ölüdeniz kalkan kaş finike çıralı antalya alanya yaptım.

Herşey kolaydır, bazen değil işte ∆
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oksijen
    oksijen's avatar
    Erkek

Canakkalede sehitlige ugricaksaniz turla gidin rehber olmadan bisey anlamazsiniz geziden. Bide truvaya bence ugramaya deymez en son gitigimde cok bakimsizdi. Bozca adaya 1 gun yetemez. Bari asosa falan gidin kucukuyuya gidin oralar iyidir.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Baturay_Turkmen
    Baturay_Turkmen's avatar
    Erkek

Muğlaya gelin gelirseniz de akyaka orman kampında kalın :) Hem tanışırız bende orada çalışıyorum :)

Ne Mutlu Türk Doğana..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek

Çanakkale'ye gelirseniz Bozcaada'ya gidin mutlaka. Sabah erkenden merkezden otobüse binip geyikliye geçin. Oradan direkt feribota binip Bozcaada yapın. Biraz pahalıdır daha çok Rum evlerine yakın yerlerde yemek vs yiyin. Kalmak isterseniz çok pahalı akşam 8 feribotuyla donup Çanakkale'de konaklayın bence.

merkezde ise gece hayal kahvesi, hangover ya da lodosta takilabilirsiniz 

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
Toplam Hit: 2182 Toplam Mesaj: 19
otostop ege tur rota belirleme