folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 1 Trilyon Dolarlık Masa

1 Trilyon Dolarlık Masa

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nolanded
    nolanded's avatar
    Erkek

zenginin malı, züğürtün çenesi :)

1 trilyon dolarlık masa

ABD Başkanı Barack Obama, perşembe akşamı 10 Silikon Vadisi milyarderiyle aynı yemek masasında buluştu

1%20trilyon%20dolarlık%20masa

Ünlü yatırımcı John Doerr’in Woodside’daki evinde bir araya gelen grubun temsil ettiği şirketlerden borsaya açık olanların toplam piyasa değeri 885.7 milyar doları buluyor. Bunlara değerinin 10 milyar doları bulduğu tahmin edilen Twitter ve borsaya açık olmayan Westly Group ve Genentech gibi iki firma daha eklenince masanın değeri 1 trilyon doları geçiyor.

Vizeyi de konuştularGecede Facebook’un kurucusu Mark Zuckerberg Obama’nın hemen sağına otururken Apple’ın kurucusu Steve Jobs, Cisco Systems CEO’su John Chambers, Westly Group ortağı Steve Westly, Google CEO’su Eric Schmidt, Genentech CEO’su Art Levinson, Oracle CEO’su Larry Ellison, Netflix CEO’su Reed Hastings, Stanford Üniversitesi Rektörü John Hennessy, Yahoo CEO’su Carol Bartz, Twitter CEO’su Dick Costolo ile ev sahipleri Ann ve John Doerr masada hazır bulunan diğer isimlerdi. Obama’ya yemekte danışmanı Valerie Jarrett da eşlik etti. O akşam masada konuşulan konuların ise eğitim, istihdam, çalışma vizesi uygulaması ve şirketlerin yurtdışındaki birikimlerini ABD’ye getirdiklerinde alınan vergilerin düşürülmesi olduğu belirtildi.

msne beklerim: nolanded[at]tahribat.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

bilişim onların elinde napcan? 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

bill amca yokmu .d

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Facebook
    Facebook's avatar
    Erkek

bill amca nerde lan !!

evet facebook adminiyim, 300 tl den aşşa profil kapattırmak için mesaj atmayın lütfen.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

bill reyizi temsilen zükerberg var :)

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arno
    Arno's avatar
    Erkek

Amk bende masanın değeri 1 trilyon dolar sandım:D başlıgı görünce

Ay Go Yuu Go Wee Go ...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

zavallı steve yakınca ölecek

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TBT
    TBT's avatar
    Erkek

benim kayın babam nerde ya (bill bana kızını vercekti) :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Kimden gönderildiği belirsiz bi kutlama pastası yollayacaksın. İçine portakal suyu konsantresinden elde edilmiş ev yapımı patlayıcıyı dolduracaksın. Ve elin kırmızı tuşta bekleyeceksin. Kaderin kalp atışlarını şakaklarında hissedersin. Basarsan ne olur ? :)

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahref156
    tahref156's avatar
    Erkek

Zuckerberg ipnesini görüyonuz değil mi adamın 50 milar $ serveti var... vay anasını yaf. ( Çokta genç idi sanırsam )

the man who gets tired after eating a ban
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aksata
    aksata's avatar
    Erkek
    1 Trilyon Dolarlık Kasa diye okudum.dedim kesin ibm serverlerindendir. :|

Bazıları özgürlüğü sadece kendileri gibi düşünenlere reva görüyor...
Toplam Hit: 7029 Toplam Mesaj: 52